Tv kartı tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bilmediğim konu biraz araştırdım Analog ve digital tv kartları varmış digital alamam uydu kullanmıyoruz. Analog tv kartı alsam görüntü kalitesi nasl olur karıncalama problemi felan oluyormu, Sistemi nasıl etkiler ?

önerilerinizi bekliyorum..

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bilmediğim konu biraz araştırdım Analog ve digital tv kartları varmış digital alamam uydu kullanmıyoruz. Analog tv kartı alsam görüntü kalitesi nasl olur karıncalama problemi felan oluyormu, Sistemi nasıl etkiler ?
Azami: 40-50 Tl
önerilerinizi bekliyorum..

Eger bos PCI-E x1 slot varsa bilgisayarinda ben 70 YTL'ye ( Bu fiyata kargo ucreti dahil )

Hem analog, hem uydu, hem karasal ( DVB-T ) fm ozellikli bir tv karti aldim.
Cok iyi calisiyor ve Windows7 ile tamamen uyumlu.

FlyTV Express MST-STA2

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Eger bos PCI-E x1 slot varsa bilgisayarinda ben 70 YTL'ye ( Bu fiyata kargo ucreti dahil )

Hem analog, hem uydu, hem karasal ( DVB-T ) fm ozellikli bir tv karti aldim.
Cok iyi calisiyor ve Windows7 ile tamamen uyumlu.

FlyTV Express MST-STA2

/▌
/ \

Ya ben uydu kullanmıcam ordan masraf yapmayalım.Bilgiyisayar sistemide pek iyi değil güzel bir normal tv kartı bulalım

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ya ben uydu kullanmıcam ordan masraf yapmayalım.Bilgiyisayar sistemide pek iyi değil güzel bir normal tv kartı bulalım

Analog yayin yakinda kalkacak Turkiye de, aslinda hemen hemen butun ulkelerde kalkiyor.
O yuzden olu yatirim olur senin icin tabi sen bilirsin yine de.

Aver Media yada FlyTV cozumleri aradigin fiyatlari sunuyor analog icin.

abbas00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
FLY. Arabirimi kolay. Gereksiz saçma özellikler yok. TV/Radyo, ses ve görüntü kayıt vs. hepsi var.

İnsanı küfüre zorlayacak karmaşık içeriği yok.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Başka önerisi olan varmı?

ozcsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
100 civarında olması gerekli
Sistemine gelince ram 1 gb olsun yeterli diğerlerini tahmin ettiğim özellikte ise tabi
Skystar2 almanı öneririm en güncel driver ile sorunsuz kullanırsın...
Kolay Gelsin

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
100 civarında olması gerekli
Sistemine gelince ram 1 gb olsun yeterli diğerlerini tahmin ettiğim özellikte ise tabi
Skystar2 almanı öneririm en güncel driver ile sorunsuz kullanırsın...
Kolay Gelsin

Skystar2 sadece uydu yayını destekliyor.En azından bendeki rev2.6d modeli öyle :)

GUVENAY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş awertv a700 bunu al hem analog hemde dijital özellikli kanal gecişleri hem hızlı hemde hic bir kanalda sorun yok hepsi cok net fiatı 130 tl ama cok güzel sakın başka marka alma sonra pişman olursun ben 1 yıldır kullanıyorum skay star aldım hemen geri verdim sorunlu oluyorla

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
guvenay a kesinlikle katılıyorum. ben de skystar alıp geri verdim ve avertv dvb-s pro aldım. çok memnunum. ama sen dijital olmasın diyorsun. ben dijitalden önce avertv studio 203 analog kullanıyordum ve çok memnun kaldım. bir de studio 303 var onun bir üst modeli. onu da tavsiye ederim. fiyatı da uygun. linki burada

ama bence geleceğe yatırım yap ve yeni çıkan avertv trinity al. hen analog, hem dijital hem de yakında ülkemizde de başlayacak karasal sayısal yayın yani DVB-T desteği var. şimdi analog kullanırsın. ilerleyen yıllarda ister uydu bağlarsın, ister karasal dijital yayın için set top box alır takarsın. her türlü uyar yani. bakmak istersen linki burada.

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bu tv kartı ile İlgili bir link alabilirmiyim?

Bu resimi
Lifeviewmst-sta2-1sm.jpg

Bu ana sayfasi.
http://www.lifeview.com.tw/html/products/internal_tv/flytv_express_x1_mst_sta2.htm

Bu sayfada bir tanitim var.

Gittigidiyor'da gorup almistim su an hala var mi bilmiyorum.

/▌
/ \