Tv Kanallarında Satılan Tabletler Ne Kadar güvenli ?

Bu konuyu okuyanlar

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mübarek sanki ipad satıyo dikkat edin atv'de falan çıkıyo concord hep aynı saatte 300 kişi buluyolar arkadaş ne rastlantıdır concord nasıl türk markası oluyo televizyoncu değil işportacı bildiğin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende o reklamı gördüm ama ben teknosadan bir tablet pc aldım 10dk oynamadan kapanıyor tamir edilsin diye veriyorum hiç bir şey yok diye geri veriyorlar ve bide başkasının eskisini gönderiyorlar sakın teknosadan bir şey almayın demedi demeyin bir de reklamlarda o kadar abartmışlarki arıza olduğunda hemen değiştiririz sakın almayın...:hammer::crying::angry::unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyaz tv de 169 tl ye satanların telefon numarası varmı.arayıp iptal ettireceğim siparişimi

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Adami tabletten soğutuyor sakın almayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben size bişey diyim bn tv den alıyorum şimdi bn araştırdım içindeki bütün mazemelerin hepsi aynı pırana olsun casper olsun suny olsun bnlarla hepsi aynı ama adamın tek yaptığı şey aynı markayı koyamıyo mesela adam yaptığı ürünün adını casper koydu bu sefer casperın sahibi şikayet eder oyuzden adam kendi markasını koyuyo hepsi aynı sace markaları değişik geçin siz bu işleri

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Küçüklere Bir Abi, Büyüklerede Bir Dost Tavsiyesi; Tv'den kesinlikle hiç bir şey almayın.Hatta elinizle dokunup görmediğiniz hiç bir ürüne para vermeyin.
Tvden tablet almadım ama bir kaç şey aldık sonuç,eve teslim edilenle tvde gösterilen arasında dağlar kadar fark var, siz aldanmayın tvdeki reklamlara ballandıra ballandıra anlatılmasına, elinize geçecek tek şey yiyeceğiniz kazık olacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben kızıma tablet almak istiyorum ama fiaatlar çok yüksek düşüklerden korkuyorum sizden ricam ben ev hanımıyım harçlıklarımla ancak 15 200 arası bi tablet almak istiyorum ama kullanan ve kullandığı üründen memnun olan arkadaşlardan fikir almak istiyorum kızım kitap okuma özelliği olan oyunlar 3 g fotoğraf çekmi için kulalnacak 12 yaşında sizce hangisi uygun ve düzgün sorunsuz bi tablet olur lütfen okuyan acil cevap atsın bekliyorum

endiresli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tv kanallarında çok sıkça görmeye başladığım tabletler ne kadar güvenli örneğin aynı marka aynı özelliği olan bir tablet tvde 249 gibi (fiyatları değişiyor bazılarının) benim anlamadığım aynı ürün teknoloji mağazasında 700 ila 800 tl olurken aynı ürünü ekranda daha düşük bir fiyata görünce insan ister istemez şüphe duyuyor nasıl olur diye ben bu işte bir numaranın olduğunu düşünüyorum acaba aramızda tv kanalaından tablet alan varmı ? bu konuda fikirlerinizi görüşlerinizi yazarsanız sevinirim
televizyonlarda dümen bitmez.. geçenlerde adamın biri bana tablet getirdi cihazın markası ixperia, tvden bağırıyor marketlerde 1299tl ye satılan ixperia bizde sadece ve sadece 299 tl aslında marketlerde 1299tl ile satılan cihazın markası ixperia değilde xperia ama kutu üzerindeki resimler tablet kasası aynı sadece xperia yazısının başına "i" harfi ekleyerek bir düzenbazlık yapıyorlar. diğer bir örneği bir komşumuzun aldıgı full hd kamera :) sadece ve sadece 199tl ye alınan kameranın içinden çıkan garanti belgesi vs. sahte cihazda bir görüntü var görüntünün ne olduğu anlaşılmıyor. cihaz üzerindeki telefonların hiç biri cevap vermiyor. tv den aldığı telefonu arıyor "efendim biz sadece bu cihazın reklamını yapıyoruz yaşanan sıkıntılardan biz sorumlu değiliz" gibi cevaplar alıyor. .... televizyonlar adeta bir sömürü makinesi çalışıyorlar....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu forumda ısrarla pahalı tablet almamızı dayatan üyeleri anlamıyorum 250 tl ye kullanılabilir
bi sürü tablet varken ısrarla 1000 tl üzeri tablet almak mantklımı ?? sonuçta çocugun bir tabletle yapabilecekleri sınırlı oyun internete falan girmek neden daha fazla ödeyelim

endiresli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:hammer:Merhaba bende bir satıcıyım bu televizyonda çıkan tablet satıcısı Çağrı öztürk,müş adı 30,01,2013 tarihinde saat 23,45 kanaltürk televizyonuna canlı yayınala bağlandı adam o kadar rahatki kimseyi konuşturmadı mağdur bir soru sordu çağrı öztürk gerçek adı buda değilmiş, o adını gerçek bile söylememiş 45 dk susmadı kimseyide konuşturmadı ve bu tableti alanalar aptal, dedi kendisi bu lafı söylüyor ne dersiniz siz tabletin ithalatçısı yok garantisi yok şikayet etsen muhatap yok adam geçen sene bal satmış bal bal değil gıda zehirlenmesinden ölenler var kendisi bile canlı yayında bal çok kötü firma ne derse onu satarım diyor bende şunu söyliyeyim internette minik uydu alıcısı satılıyor yok 4000 kanal yok eutelsat uydusundaki şifreli yayınlar yok hatbırddeki şifreli yayınlar bir kere wutelsat dıgıtürk uydusudur hangisini açıcak lig tv yimi yoksa salonlarımı yalannnnn 4000 kanal izlemeniz için 10 adet çanak kurmanız lazım bide satarken çanaksız diyor gelde çanaksız çalıştır bilinçli tüketici iseniz eti kasaptan,meyveyi manavdan,uydunuzu uyducudan( elektronikçiden değil ) ,alın derim
ürünü alırlar televizyonlardan bilmem nerelerden ondan sonra gelirler komşuuuu benim şu sorunum var diyerek. ürünü satınalırken komşuluk aklınıza gelmiyorda işiniz düşüncemi aklınıza geliyor.. siz siz olun kendinize en yakın ve güvendiğiniz bir esnaftan alın ürününüzü çünki her zaman yüzyüze bakarsınız .. ben öyle durumlar oluyorki kendi sattığım üründe kullanıcı hatası olduğu halde kendi cebimden değiştirdiğim ürünler oluyor... esnafın müşteriye ihtiyacı olduğu kadar müşterininde esnafa ihtiyacı vardır. bunu unutmayın

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
:D milleti enayi yerine koymaları yok mu.10 bin tl'lik tableti .1 kuruşa veriyorum.Evet Evet Yanlış duymadınız.!
Şu an 10 dakikalık kota açtım.ilk arayan 150 kişiye.yok yok 300 kişiye gönderiyorum.Piyasa değeri 10 bin tl bu şık görünüşlü+hediyeler'le dolu bu tableti 1 kuruşa gönderiyorum.İnanmayanlar kendi (sahte) web sitesini girip bakabilirler.Kampanya fiyatı.Hemen arayın.0900 900 ... :D

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Almayın aldırmayın bizimkiler almış iyi güzel sarji az gidiyordu falan ama son iki haftadır wifi si çalışmıyor çöpe atılacak paranız var ise alın yoksa almayın.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hele bi adam var geceleri show tv' de reklamını döndürüyolar concord diye bi tablet satıyor. Sunucu kadın adamı "Türkiye' de tablet denilince akla gelen isim" diye tanıtıyor. Adam 200 kişiye 1500 liralık tableti 200 tl' ye satacam diyor, aradan 2 dk geçiyor, "evet 200 kişilik kotamız doldu ama ben concord' dan olan 50 kişilik indirim hakkımı da kullanıyorum. Siz çaldırın, biz arıcaz sizi" falan diyor. O adamı bulsam tebrik edecem, adam pazardan aldığı elmayı ısırıp iphone 6 diye satar vallaha.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnimki yarın gelcek bilmiom ama görcez bakem :clap:tv soppingden sipariş vrdik sizce güzelmidir

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bnimki yarın gelcek bilmiom ama görcez bakem :clap:tv soppingden sipariş vrdik sizce güzelmidir
hayirli olsun yeni çöpün :laugh: kargo gelince bence aç paketi her şeyine bak aç çalişiyormu diye bak kargocuyu beklet
baktin ekran sonuk menülerde kasma var kapiyi kapat:laugh:

firlama aygün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya tv den tablet/uydu alıcısı/telefon alıcağına al o parayı git kasaba al etini sonra al aileni/arkadaşlarını pikniğe git emin ol çok daha mutlu olursun hemde güzel bi hatıra olur

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
o değilde bu tabletler çok güvendiğimiz kanallarda radyo programlarında da satılıyor, insanlar o kanalın ismine güvenerek alıyor bu tabletleri ve sonrasında çok üzülüyorlar, bunlara bal reklamı zamanında çok iyi ceza kesmişlerdi, şimdi de kesmeliler bu olay insan kandırmaktan başka birşey değil, insanlar enayi mi apple'a binlerle lira veriyor ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Verecegim sayfaya iyice göz atmanizi tavsiye ediyorum ( kesinlikle reklam amacli degildir ).

http://kingtopstore.com/

Burasi cin'e ait bir sayfa arkadaslar. "All categories" bölümüne tiklayinca china tabletler/telefonlar karsiniza cikacak. Tv'de satilan ürünler genelde böyle yerlerden siparis edilip piyasaya sürülüyor. Onlarin yaptigi tek sey markasiz ürüne kendi markalarini bastirmak oluyor. Bunuda zaten direkt fabrika'da yapip gönderiyorlar.

Örnek olarak: http://kingtopstore.com/5-3-android...-capacitive-zopo-smart-phone-zp900-white.html

Gördügünüz gibi önde ve arkada marka veya herhangi bir isim mevcut degil. Ucuz etin yahnisi yenmez diye bosuna söylememisler :)

Paraniza yazik.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Verecegim sayfaya iyice göz atmanizi tavsiye ediyorum ( kesinlikle reklam amacli degildir ).

http://kingtopstore.com/

Burasi cin'e ait bir sayfa arkadaslar. "All categories" bölümüne tiklayinca china tabletler/telefonlar karsiniza cikacak. Tv'de satilan ürünler genelde böyle yerlerden siparis edilip piyasaya sürülüyor. Onlarin yaptigi tek sey markasiz ürüne kendi markalarini bastirmak oluyor. Bunuda zaten direkt fabrika'da yapip gönderiyorlar.

Örnek olarak: http://kingtopstore.com/5-3-android...-capacitive-zopo-smart-phone-zp900-white.html

Gördügünüz gibi önde ve arkada marka veya herhangi bir isim mevcut degil. Ucuz etin yahnisi yenmez diye bosuna söylememisler :)

Paraniza yazik.
burda samsun galaxi s3 115 dolar yazıyor, buda mı sahte :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende o reklamı gördüm ama ben teknosadan bir tablet pc aldım 10dk oynamadan kapanıyor tamir edilsin diye veriyorum hiç bir şey yok diye geri veriyorlar ve bide başkasının eskisini gönderiyorlar sakın teknosadan bir şey almayın demedi demeyin bir de reklamlarda o kadar abartmışlarki arıza olduğunda hemen değiştiririz sakın almayın...:hammer::crying::angry::unsure:
atma... parayı sokağa atma Dark marka ve Grundig marka hariç genelde ucuzlara bakmayın bile...

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=355766]latifix[/MENTION]

Hepsi cakma, inanma sen samsung yazdigina. Ben birkac ay önce arkadas sayesinde orijinal s4 almistim ( yaklasik 160 dolara ) ama o da arkadas kiyagi oldugu icin ucuza gelmisti. Yolladigim sayfa ile alakasi yok yalniz.

Burada gördügün ürünlerin cogu 1:1 kopya telefonlar. Cakma oldugunu anlaman icin daha önce orijinalini kullanmis olman gerekiyor. Diger isimsiz olanlari ise tv'de gördügün üc kagitcilar alip satiyor. Adam diyelim 100X siparis verdi, tanesi 80 dolar olan telefon 10 kagida geliyor. Sonra: Yok efendim 1200TL degil sadece 250TL.. iki gün kullan at cöpe. Bunlarin cogu bu tarz yerlerden siparis veriyor eminim.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
@latifix

Hepsi cakma, inanma sen samsung yazdigina. Ben birkac ay önce arkadas sayesinde orijinal s4 almistim ( yaklasik 160 dolara ) ama o da arkadas kiyagi oldugu icin ucuza gelmisti. Yolladigim sayfa ile alakasi yok yalniz.

Burada gördügün ürünlerin cogu 1:1 kopya telefonlar. Cakma oldugunu anlaman icin daha önce orijinalini kullanmis olman gerekiyor. Diger isimsiz olanlari ise tv'de gördügün üc kagitcilar alip satiyor. Adam diyelim 100X siparis verdi, tanesi 80 dolar olan telefon 10 kagida geliyor. Sonra: Yok efendim 1200TL degil sadece 250TL.. iki gün kullan at cöpe. Bunlarin cogu bu tarz yerlerden siparis veriyor eminim.
teknolojiyle arası olmayan genellikle orta yaşlı ve yaşlı adamların oğluna torununa aldıkları tabletler. Gençlere satamazsın bunları, South Park'ın son yada bir önceki sezonunda bunu işleyen bir bölümü vardı, onu izlemeni tavsiye ederim :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=355766]latifix[/MENTION]

Biliyorum o bölümünü :)

Ne diyeyim.. eger paralarini cöpe atmayi cok seviyorlarsa buyursun alsinlar. Ucuz alan pahali alir sözünü bir kenara yazsinlar simdiden.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
allah korusun birde ıxperıa diye bir marka çıkarmışlar ayıp vallaha ya bu kadar üç kagıtçılık olmaz

Reaksiyon puanı
16,118
o çakalların yatacak yerleri yok öteki tarafta nasıl açıklıcaklar?

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
[video=youtube;fLH9IW98aeM]http://www.youtube.com/watch?v=fLH9IW98aeM[/video]

Hadi l*n :D

Reaksiyon puanı
16,118
o ısıya duyarlılıkla parmak izini de tarayabiliyor der bu çakallar...