Bu konuyu okuyanlar

efedar77a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce Arena Tr ve turkseed üyesiydim. Ama arena kapandı ve turkseed üyeliğim bir yanlışlıktan ötürü kapandı. Bir davetiye istiyorum. Lütfen. Eposta adresim [email protected].
Teşekkür ederim

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Site yine engellendi. Yeni sitenin ismini bilen var mı?

Mythness

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Başka sitelerde sağlam uploadı olan birine son davetiyemi vericem ekran görüntüsü atın.

halilesendir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka sitelerde sağlam uploadı olan birine son davetiyemi vericem ekran görüntüsü atın.
6-7 sene turktorrenti kullandim 6 ay kadar önce banladilar ratiodan...benim hatam yoktu yalniz...indirdigim torrentleri gunlerce listede tuttum upload olmadi seed isteyen torrentleri indirdim indiren olmadi onlari da.. Adminlere de msj attim bu konuda cevap vermediler malesef...eger vermek isterseniz talibim ben.

kaijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6-7 sene turktorrenti kullandim 6 ay kadar önce banladilar ratiodan...benim hatam yoktu yalniz...indirdigim torrentleri gunlerce listede tuttum upload olmadi seed isteyen torrentleri indirdim indiren olmadi onlari da.. Adminlere de msj attim bu konuda cevap vermediler malesef...eger vermek isterseniz talibim ben.

kaijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba, Turknova ve Turktorrent davetiye ariyorum. Yardimci olan olursa sevinirim mail: [email protected]. Tesk.

alicox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Turktorrent davetiyesine ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.
[email protected]

Son düzenleme: