Bu konuyu okuyanlar

my10ez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
davetiye isteyenler mail adreslerini yazıyor zaten...bende alıntı yaparak kime davetiye gondermissem belirtiyorum.:))1 arkadas üye olmus download'a baslamıs bile...

NOT :idikut_afa arkadasım davetiyen mailine gonderildi ve 12-03-2009 23:38 tarihine kadar üye olmazsan iptal oluyor.Bilgine..

my10ez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet bu da olasılıklar dahilinde...En basında da belirttigim gibi cidden aktif kalacak,paylasıma acık ve Hit&run yapmayacak arkadaslar samimiyseler davetiye gonderebilirim..

perka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet bu da olasılıklar dahilinde...En basında da belirttigim gibi cidden aktif kalacak,paylasıma acık ve Hit&run yapmayacak arkadaslar samimiyseler davetiye gonderebilirim..

arkadaşım ıyı aksamlar ben aktif kalacak biriyim arena tr de uyelıgım vardı ratıomu yukseltemedıgım ıcın daha gıremıyorum sebebi torrent programında dht yı kapatmamam ve torrent programı ıcın port acmamam mıs tabıkı bunu da sonradan öğrendım ,geç oldu malesef, ben maıl adresımı bırakim davetiye kalmıssa alabılırmıyım [email protected]

my10ez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşım ıyı aksamlar ben aktif kalacak biriyim arena tr de uyelıgım vardı ratıomu yukseltemedıgım ıcın daha gıremıyorum sebebi torrent programında dht yı kapatmamam ve torrent programı ıcın port acmamam mıs tabıkı bunu da sonradan öğrendım ,geç oldu malesef, ben maıl adresımı bırakim davetiye kalmıssa alabılırmıyım [email protected]

Davetiyen mail adresine gonderildi arkadasım.Son tarih 13-03-2009 01:35 olarak gorunuyor.Bu zamana kadar üye olman gerek.Simdiden kolay gelsin.İstediklerini bulabilmen dilegiyle...

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Ben istemiyorum.. bana göndermek için beklemenize gerek yok :mrgreen:

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
slm. ben de torrent den olsun rapidden olsun download yapan birisiyim. yerli sitelerden de yararlanmak istedim ama hep üyelikle çalıştıkları için ve davetye bulamadığım için yerli sitelerden torrent bulamadaım. birkaç siteden indirdiğim torrentlerin de seeder ı kalmamıştı. eğer davetye gönderen olursa ben de yerli sitelerden yararlanmak isterim. ama bilmediğim konular var. bu hit&run yapmak nedir? yani istediğin şeyleri indirip hiç seed yapmamak veya hiç upload yapmamak mı? bi de ratio oranı falan geçiyor. o ne demek. belli oranda upload mu yapmak lazım sürekli yoksa seed ile ilgili bir mesele mi?

cscoder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende istiyorum davetiye mümkünse tabi [email protected]

şimdiden teşekkür gönderene :)

:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

perka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Davetiyen mail adresine gonderildi arkadasım.Son tarih 13-03-2009 01:35 olarak gorunuyor.Bu zamana kadar üye olman gerek.Simdiden kolay gelsin.İstediklerini bulabilmen dilegiyle...

Çok sağolasın ellerine sağlım hemen üye olim :)

my10ez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Son 5 davetiyem kaldı arkadaslar hala ilgilenen varsa gonderebilirim....

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
hehe davetiye için üye olanları gördükce gözüm yaşarıyor :D