Bu konuyu okuyanlar

macasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
torrentleech davetiyesi karşılığında turktorrent davetiyesi verebilirim ilgilenenler pm

poyrazgun78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

sadpunk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Durup dururken hiç bir neden göstermeyip banlayan bir site ve bunun için hiç bir kişiyle iletişime geçemiyorsunuz verilen emeğe zamana yazık. @RAMMSTEIN18

TiRaNTx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Türktorrent davetiyesi olan arkadaşlardan 1 davetiye rica ediyorum. Saygılar. Eskiden vardı üyeliğim ama uzun bir süre aktif olmayınca silinmiş sanırım.
Ekran görüntüsü 2023-05-11 110922.jpg

Trendfilm.net turk torrent sitesi hoşgeldiniz | Trendfilm.net torrent sitesinde üyeliğim var Türkseed eski ismi. Eski bir kullanıcıyım kullanıcı adım aynı 4.1 tb upload yapmışım eski zamanlarda.

Son düzenleme:

creativealp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
davetiye gönderebilecek bi arkadaş var mı ya ?

Mod.: Davetiye dağıtımı SDN tarafından yapılmamaktadır ancak elinde davetiye olan üyelerimiz isteklere bu başlık altından karşılık vermektedirler !
Mail adreslerinize spam gelmesini istemiyorsanız adreslerinizi mesajlarınızda paylaşmaktan kaçınınız, davetiyeler elinde olanlar tarafından ö.m olarak iletilecektir.
.
selam varsa isterim [email protected]

basmane

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Selamlar.Davetiye sahibi varsa ö.m.yoluyla iletirseniz çok memnun olurum.Seedde mahcup etmem.İyi forumlar.

polatz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, daha önce TürkTorrent üyesiydim sonra siteyi kısa süreliğe kapatmışlardı. Davetiye varsa bana da gönderebilir misiniz?

[email protected]

CeyhunUsta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Davet nasıl gönderiliyor bir kişiye göndereyim sınır var mı bilmiyorum. Nasıl işliyor onu da bilmiyorum. Az önce mail gelmiş site açılmış galiba

polatz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davet nasıl gönderiliyor bir kişiye göndereyim sınır var mı bilmiyorum. Nasıl işliyor onu da bilmiyorum. Az önce mail gelmiş site açılmış galiba

Eskiden ayarlar sekmesinde davetiye kodu üret diye bir şey vardı. Şu anki sitede hangi sekmededir bilmiyorum.

maddhater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir şekilde yasaklanmışım gibi görünüyor. Olay olduğunda ben de seyahat ediyordum. İtiraz etmek için site yöneticisinin e-postasına sahip olan var mı?

kekec777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba - BitTurk davetiyesi ariyorum , karsilinda TurkTorrent.us daveti verebilirim..

Bla©k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eskiden çok uğraşırdım ama üyeliklerimin çoğu silinmiş.
Kalanlardan bitturk ya da torrentleech davetiyesi gönderebilirim.
[email protected] gönderebilir