TürkTelekom'un amacı ne?

En Bonkör Operatör hangisi?

• TürkTelekom

Kullanılan: 13 33.3%
  • Vodafone

Kullanılan: 8 20.5%
  • Turkcell

Kullanılan: 18 46.2%

• Kullanılan toplam oy
    39

Bu konuyu okuyanlar

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşlar.
Yaklaşık 10 yila yaķin AveA (TurkTelekom) kullanıcısıyım. Turkcell ve Vodafone kullanicilarina jest olarak dakika/GB gibi promosyonları memnuniyet seviyesini yuksek tutmak için sunarken, TTelekom iyice pintileşti 2 cihaz ve fatura ile birlikte 330tl oduyorum her ay insan iki jest yapar dimi? Bu operator sadece bana mı pinti yoksa size de mi ayni sekilde davraniyor...
Farkli operator kullanan arkadaşlarinda görüşlerini almak isterim... sizlerde durum nasıl?:)

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Türk Telekom'un Selfy abonelerine çok güzel kampanyaları ve hediyeleri oluyor.
Bana düzenli olarak hediye gb'lar geliyor.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
10 GB salla kazan aylik paketimden yaziyorum bunu. Onun ustune 1 GB da haftalik geldi bitti. Gelin sizde Turkcell e kalitenin tadini alin :D

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Türk Telekom'un Selfy abonelerine çok güzel kampanyaları ve hediyeleri oluyor.
Bana düzenli olarak hediye gb'lar geliyor.
Yaş olmuş 32 bu saatten sonra bizden selfi degil seyfi bile olur ancak:)
--- Gönderi Güncellendi ---
10 GB salla kazan aylik paketimden yaziyorum bunu. Onun ustune 1 GB da haftalik geldi bitti. Gelin sizde Turkcell e kalitenin tadini alin :D

Malesef biz anca boşa salliyoruz telekomlular olarak :)

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Yaş olmuş 32 bu saatten sonra bizden selfi degil seyfi bile olur ancak:)

Yaş bizden de geçti hocam da; Selfy'de herhangi tanıdık birinin Tc kimlik numarasını mesaj olarak gönderirsen fırsatlarından istifade edebiliyorsun. :)
Ben kullandigim süre boyunca o kadar fazla bir şeyini görmedim :)

4,5g ilk çıktığı zamanlarda türk telekom'un verdiği 10gb hediye interneti kullandığın günleri unutmadım ama ben. Neden unutmadın dersen, o zamanlar vodafoneliydim bize birşey vermemişlerdi, boynum bükük kalmıştı. :)

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Yaş bizden de geçti hocam da; Selfy'de herhangi tanıdık birinin Tc kimlik numarasını mesaj olarak gönderirsen fırsatlarından istifade edebiliyorsun. :)

4,5g ilk çıktığı zamanlarda türk telekom'un verdiği 10gb hediye interneti kullandığın günleri unutmadım ama ben. Neden unutmadın dersen, o zamanlar vodafoneliydim bize birşey vermemişlerdi, boynum bükük kalmıştı. :)

:sweatsmile::sweatsmile::sweatsmile: bak ya adamlar bidefa verdi hemen lafi yapistir

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hız vs. Harika turkcell'de. Bu aralar paketler çok ucuzladı. Hediyeler bol bol. Hız da 50-100 mbit civarı:)

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Turkcell'e kızıp cayma bedeli 70₺ ödeyip bir hattımı telekoma taşıdım. 1000DK 8GB meşhur paket 29₺ ye herkese verilirken bana 45₺ teklif ettiler.Diğer bir hattımda yıllardır avea da düzenli faturaları ödenir indirim yapmadılar. Öte yandan iyi de oldu çünkü istanbulun göbeğinde birçok kurumvs,b,na da internet ara sıra EDGE' hızına düşüyor. Şimdi tekrar Turkcell'e geçtim. 1000dk konuşma,7gb net,1000sms, kullanılmayan net bir sonraki aya devir oluyor+fizy müzik servisi kotadan gitmiyor ayda 45₺+ ilk ay faturanın yarısı onlardan 43₺ gibi rakama geliyor. 12 ay taahhüt.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Turkcell eskisi kadar cimri değil, eğer bir tanıdığınız varsa Turkcell'den gayet uygun fiyata yararlanabilirsiniz , vodafone'da evimde, odamda, iş yerimde çekecek diye cebelleşiyordum :) çevremde bolca Avea kullanan vardı bol dakikalı, bol GB tarifeli o daha bi vahim :) 2 senedir Turkcell'e biraz pahalı olsada geçtim, sıkıntısız bir şekilde rahat rahat her yerden konuşabiliyorum artık. Geçen aylarda Turkcell mağazasına gittim, dedim ki paketimde bol GB olsun, telefonla çok az konuşuyorum, mesaj atmıyorum bile dedim. Belli tarifelerden yararlanıp, yararlanamayacağıma baktı, aradan 10 gün geçmedi tekrar gittim tarifeyi sundu bende kabul ettim. 1 gb'lı paketlere yüksek paralar verirken, şimdi genç turkcell tarifesi olmayan bir paketten

500dk. her yöne, 1000 dk. operatör içi sanırım, 500 SMS, 6GB internet + 1 senelik Fizy üyeliği 38TL veriyorum.

Turk Telekom'un tarifelerinde isterse 4.5G hızında 50 GB interneti 20 TL'ye versin bana. Ama bulunduğum yerde evimde, iş yerimde çekmiyor kullanım alanını telefona göre mi belirleyim. Kullanamadıktan sonra 50 GB verse ne olur. İnternet daha vahim zaten, tekel olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşıyorlar, ona rağmen hala zarar açıklıyorlar yatırım yok, hizmet kalitesi yerlerde ama fahiş fiyatlı internetle mobil açığınıda kapatıyor. Devlete vergi indirimi sağlamak içinde sanırım zarar gösteriyorlar gibi geliyor bana.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278

10 gb :tearsofjoy: onu bütün operatörler verdi zaten. 4.5 g geçişinde gb vermeyen operatör var miydi o zaman? Bunun cevabını verin. Ben onu hediye olarak değil herkesin nabzını ölçmek için tüm operatörler verdiğini düşünüyorum. Ekstra bir hediye siz konusu değil. Türk telekom müşterilerini onure etmek için durduk yere hiçbir şey vermedi. Anca doğum gününden doğum gününe ise yaramaz sms paketleri...

En bonkörü Turkcelldir . Zamanında Turkcell müşterilerini ödüllendirmek için ucretsiz telefon verdigini günleri iti hatırlarım...

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
10 gb :tearsofjoy: onu bütün operatörler verdi zaten. 4.5 g geçişinde gb vermeyen operatör var miydi o zaman? Bunun cevabını verin. Ben onu hediye olarak değil herkesin nabzını ölçmek için tüm operatörler verdiğini düşünüyorum. Ekstra bir hediye siz konusu değil. Türk telekom müşterilerini onure etmek için durduk yere hiçbir şey vermedi. Anca doğum gününden doğum gününe ise yaramaz sms paketleri...
En bonkörü Turkcelldir . Zamanında Turkcell müşterilerini ödüllendirmek için ucretsiz telefon verdigini günleri iti hatırlarım...

4.5g de hız testi yapıp kotasını bitiren kullanıcılara jest olsun diye verildi 0 10gb kotalar her opr. de verdi. Yalnız artık çekim kalitesi sorunu bir kenara bırakırsak milliyetçi bir tutum sergilemek zor. Üst mesaj da da yazdığım gibi yıllanmış abonelere bırak jesti indirimli aynı tarifeyi almak veya varolan bir tarifeye geçmek bile mucize. Misal hattımı taşıdım super konfor tarifesine geçtim ama başka tarifedekiler turkcel liler geçiş yapamıyor. Yeni hat,taşıma veya kontörlüden faturalıya geçenler yararlanabiliyor. kontörlüden faturalıya geçiş şartı olduğu sürece operatör değiştirmem. taahütüm bittiğinde hesaplı bir tarife vermediklerin de kontörlüye ardından tekrar faturalıya geçerim.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
4.5g de hız testi yapıp kotasını bitiren kullanıcılara jest olsun diye verildi 0 10gb kotalar her opr. de verdi. Yalnız artık çekim kalitesi sorunu bir kenara bırakırsak milliyetçi bir tutum sergilemek zor. Üst mesaj da da yazdığım gibi yıllanmış abonelere bırak jesti indirimli aynı tarifeyi almak veya varolan bir tarifeye geçmek bile mucize. Misal hattımı taşıdım super konfor tarifesine geçtim ama başka tarifedekiler turkcel liler geçiş yapamıyor. Yeni hat,taşıma veya kontörlüden faturalıya geçenler yararlanabiliyor. kontörlüden faturalıya geçiş şartı olduğu sürece operatör değiştirmem. taahütüm bittiğinde hesaplı bir tarife vermediklerin de kontörlüye ardından tekrar faturalıya geçerim.
Bende TT De Ki faturalı hattımı başka bir operatöre faturasiz olarak tasittım kurtuldum.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671

4,5g geçişindeki hediye gb'larda Vodafone biraz geriden geldi, herkes verdikten sonra 6 gb hediye verdilerdi. O zamanlar Türk Telekom'u övgüyle kullanan sendin hocam, hatırlarsın yazdıklarını sanırım.

Netice itibari ile Turkcell'in kalitesine söz edemem ama en ucuz operatörün Türk Telekom olduğunu söyleyebilirim.

Örnek verecek olursak ben; Aylık gece 10 Gb + Aylık Gündüz 10 Gb + Aylık 4 Gb= 24 gb + 1+1 Gb rutin hediyesi ile 26 Gb oluyor. Geniş konuşma ve sms paketi dahilinde aylık toplamda 55 tl ödüyorum. Yetmezse +10 tl karşılığı aylık 4 Gb daha ekleyebiliyorum. 4G hızım da gayet tatmin edici düzeyde, daha ne isteyeyim. Kaldı ki ben faturasız hat kullanıyorum. Faturalı hatlarda aynı fiyata daha fazla internet alma şansı da var.

Varsa diğer operatörlerden buna benzer bir kombine öneriniz, paylaşın değerlendirelim.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
4,5g geçişindeki hediye gb'larda Vodafone biraz geriden geldi, herkes verdikten sonra 6 gb hediye verdilerdi. O zamanlar Türk Telekom'u övgüyle kullanan sendin hocam, hatırlarsın yazdıklarını sanırım.

Netice itibari ile Turkcell'in kalitesine söz edemem ama en ucuz operatörün Türk Telekom olduğunu söyleyebilirim.

Örnek verecek olursak ben; Aylık gece 10 Gb + Aylık Gündüz 10 Gb + Aylık 4 Gb= 24 gb + 1+1 Gb rutin hediyesi ile 26 Gb oluyor. Geniş konuşma ve sms paketi dahilinde aylık toplamda 55 tl ödüyorum. Yetmezse +10 tl karşılığı aylık 4 Gb daha ekleyebiliyorum. 4G hızım da gayet tatmin edici düzeyde, daha ne isteyeyim. Kaldı ki ben faturasız hat kullanıyorum. Faturalı hatlarda aynı fiyata daha fazla internet alma şansı da var.

Varsa diğer operatörlerden buna benzer bir kombine öneriniz, paylaşın değerlendirelim.
Övgüyle kullanmak ve hediye kavramı farklı şeyler. Ben o zaman kötüydü demedim. Avea'dan beri kullanıyordum TT oldu 4.5 geçtik, 4.5g geçtikten sornaki 3 aya kadar mutluydum yalan yok. Bunu her yerde de söylüyorum, operatörler hakkında yazdıklarımı tam bir şekilde araştırsaydınız veya dikkat etseydiniz zaten daha önceden mutlu oluğumu ve bu mutluluk için tekrar TT'den hat aldığımı da bilmen gerekirdi. 4.5G geçtikten 3 ay sonra ben artık internet kullanamaz oldum, sonunu bir türlü çözemediler. Farklı cihazlar denedim yine sorun devam etti. Bunun üzrine müşteri hizmetleriyle o kadar tartıştım ki paketimdeki 1000DK'nın 300'ü TT'yi aramakla bitiyordu ve bu her ay böyle oluyordu. Bu müşteri hizmetleri yüzünden yaşadığım mağduriyetleri saymıyorum.(yanlış bilgiler verdiler onların ağzıyla işlem yaptım hem maddi hemde vakit yönünden çok kaybım oldu)

Yeni hat aldıktan sonra ödediğim paranın hakkını alamaz oldum. Her ay minimum 44TL ücret ödeyip 1000 dk 5GB internet 1000 sms yani ben bu ücreti ödeyip bu haklarımı doğru düzgün bir şekilde kullanamadıktan sonra ne anlamı var TT kullanmanın? Siz benim yerime kendinizi koyduğunuzda tepkiniz ne olurdu?

Neyse konu memnuniyet veya memnunsuzluk değil konu hediyelerdir. Ben ortalama 4 Yıl Avea'da 1 yılda TT kullandıktan sonra toplam ortalama 5 yıl içinde o kadar para ödüyorsunuz 2-3 hattınız var şu hediyemizi buyrun, şu hizmetimizde n faydalanın veya bu kadarlık süre boyunca bızı tercih ettiğniiz için bu aylık faturanız bizden olsun gibi şeyler görmedim. Beni geç adam 10 yıl kullanmış dile kolay 10 yıl. Turkceşll'den ben hediye gördüm. Babamın hattı Turkcell'deyyi ilk 532'li harlar ilk çıktığından beri kullanırdı, evde de sabit internet olarka Turkcell kullanıyoruz ve adamlar geçen sene size teşekkür etmek için bu aylık faturalarınız bizden dediler fatura ödemedik. Arakdaşın istediği/anlatmaya çalıştığı olay da bu işte.
Buyur buda faturanın ekran görüntüsü.
99.PNG

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
@Lazzz kardeşim,

Benim, senin eski mesajlarında ekstra bir araştırma yapıp dikkat göstermemi gerektirecek bir mesele yok ortada.

Konumuz; hangi operatörden en uygun fiyata, hediyesi vesairesiyle daha fazla nasıl avantaj sağlanabilir meselesidir.
Sen, ilk başta Türk Telekom'un çok fazla bir şeyini görmedim derken, şimdi de çekim sorunu yaşadığım için ayrıldım diyorsun. Yani çekim sorunun olmasa Türk Telekom'da kalmaya devam edecekmişsin işte. Yanlış mı anlıyorum?

Ayrıca; sorduğun soru doğrultusunda, senin yaşadığın çekim sıkıntısını ben de yaşasaydım hiç tereddüt etmeden operatörümü anında değiştirirdim elbette. Sen kendini neden itham edilmiş gibi hissettin ki onu anlayamadım.
Dün, Türk telekom'dan memnundun. Bugün, Turkcell'le mutlusun. Yarın, bir şeyinden rahatsız olursun Vodafone'ye geçersin olur biter. Bu benim için de geçerli bir durum. Parasını veren seçimini yapar hocam.

Aslında toplam elde edilen avantajlara bakarsak operatörlerin kampanyaları ve tarifeleri arasında çok büyük uçurumlar da yok. Bunlar hep pazarlama stratejisinden ibaret. Turkcell, paketleri daha pahalı satıp arada bir jestlerle müşterisini mutlu ediyor. Türk Telekom ise paketi en başından makul fiyata verip, ilave ve daha uygun ek paketlerle de destekleyip, hediyeden kısıyor. Ama çok ince detaylandırırsak Turkcell her zaman (kalitesi bir yana) bir tık daha maliyetli çıkacaktır.

Konu sahibinin sorduğu soru doğrultusunda, herkes kullandığı operatörün avantajlarını, hediyelerini ve onun maliyetini ifade etmeye devam ederse mevzu daha uygun ilerleyecek sanırım. ;)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
@Lazzz kardeşim,

Benim, senin eski mesajlarında ekstra bir araştırma yapıp dikkat göstermemi gerektirecek bir mesele yok ortada.

Konumuz; hangi operatörden en uygun fiyata, hediyesi vesairesiyle daha fazla nasıl avantaj sağlanabilir meselesidir.
Sen, ilk başta Türk Telekom'un çok fazla bir şeyini görmedim derken, şimdi de çekim sorunu yaşadığım için ayrıldım diyorsun. Yani çekim sorunun olmasa Türk Telekom'da kalmaya devam edecekmişsin işte. Yanlış mı anlıyorum?

Ayrıca; sorduğun soru doğrultusunda, senin yaşadığın çekim sıkıntısını ben de yaşasaydım hiç tereddüt etmeden operatörümü anında değiştirirdim elbette. Sen kendini neden itham edilmiş gibi hissettin ki onu anlayamadım.
Dün, Türk telekom'dan memnundun. Bugün, Turkcell'le mutlusun. Yarın, bir şeyinden rahatsız olursun Vodafone'ye geçersin olur biter. Bu benim için de geçerli bir durum. Parasını veren seçimini yapar hocam.

Aslında toplam elde edilen avantajlara bakarsak operatörlerin kampanyaları ve tarifeleri arasında çok büyük uçurumlar da yok. Bunlar hep pazarlama stratejisinden ibaret. Turkcell, paketleri daha pahalı satıp arada bir jestlerle müşterisini mutlu ediyor. Türk Telekom ise paketi en başından makul fiyata verip, ilave ve daha uygun ek paketlerle de destekleyip, hediyeden kısıyor. Ama çok ince detaylandırırsak Turkcell her zaman (kalitesi bir yana) bir tık daha maliyetli çıkacaktır.

Konu sahibinin sorduğu soru doğrultusunda, herkes kullandığı operatörün avantajlarını, hediyelerini ve onun maliyetini ifade etmeye devam ederse mevzu daha uygun ilerleyecek sanırım. ;)
Ben şuan Turkcell değil Vodafone kullanıyorum:)

"Sen, ilk başta Türk Telekom'un çok fazla bir şeyini görmedim derken, şimdi de çekim sorunu yaşadığım için ayrıldım diyorsun. Yani çekim sorunun olmasa Türk Telekom'da kalmaya devam edecekmişsin işte. Yanlış mı anlıyorum?" Türk Telekom kullanacak olmamın nedeni hediyeler değil, sunduğu internet hızı ve memnuniyetimdi. 100 mbps'lerin altına düşmezken normal boyuttaki bir internet sitesini açamaz oldum. İnanırmısın sdn'ye 3 dk da giren bir internet hızı söz konusuydu ve ellerinden geleni de yapmadılar, bunu çözerler diye beklerken diğer hatlarımda dahil olmak üzere müşteri hizmetleri yüzünden çok fazla kaybım oldu. Bu da olayın tuzu biberi olunca TT kullanmayı bıraktım. Neyse konu bu değil hediye olayı, yani ben bu süreçte ortalama 5 yıl boyunca TT'nin birisini onore etmek için bir ödül/hediye verdiğini duymadım görmedim yaşamadım. Yaşayan arkadaşlarımız varsa yazsınlar ne kadar kullanıyorlar ne ödüyorlar nasıl hediyeler alıyorlar bilgimiz olsun. Bilgi her zaman iyidir.

Reaksiyon puanı
10,324
Daha evvel TT'ye geçmiştim, derken o aralar memleketime gitmem icap etti. Ordu'ya vardım ve ondan öte çekmez oldu. Turkcell'i olanlar dağ köylerinde bile çekerken TT şehirlerde bile çekmiyordu adeta. Dönüşte tekrar Turkcell'e merhaba dedim. Sonra bir ara Turkcell'e kafam bozuldu bişey için Vodafone'a transfer oldum. 6 ay kadar kullandım. Çekim gücü Turkcell kadar değildi ama idare ediyordum. Sonra bazı özel sebeplerden ilave dakikalar lazım oldu. Parasıyla değil mi, istedim... Bulunduğun tarifede bu mümkün değil dediler. Çok uğraştım, taa genel merkezine kadar aradılar, ı ıh... Mümkünatı yokmuş. O saat ceremesini ödedim ve anında Turkcell'e geçtim aynı gün. Ve bir daha TT ve Vodafone'un yakınından bile geçmedim, geçmem de... Benden uzak olsunlar. Kahırlı da olsa, pahalı da olsa hiç olmazsa işimiz rahat rahat görülüyor, çekim sıkıntısı yaşatmıyor, hiçbir sorunla karşılaşmıyorum. O yüzden Turkcell benim için asla vazgeçilmezdir.

unsur

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Daha evvel TT'ye geçmiştim, derken o aralar memleketime gitmem icap etti. Ordu'ya vardım ve ondan öte çekmez oldu. Turkcell'i olanlar dağ köylerinde bile çekerken TT şehirlerde bile çekmiyordu adeta. Dönüşte tekrar Turkcell'e merhaba dedim. Sonra bir ara Turkcell'e kafam bozuldu bişey için Vodafone'a transfer oldum. 6 ay kadar kullandım. Çekim gücü Turkcell kadar değildi ama idare ediyordum. Sonra bazı özel sebeplerden ilave dakikalar lazım oldu. Parasıyla değil mi, istedim... Bulunduğun tarifede bu mümkün değil dediler. Çok uğraştım, taa genel merkezine kadar aradılar, ı ıh... Mümkünatı yokmuş. O saat ceremesini ödedim ve anında Turkcell'e geçtim aynı gün. Ve bir daha TT ve Vodafone'un yakınından bile geçmedim, geçmem de... Benden uzak olsunlar. Kahırlı da olsa, pahalı da olsa hiç olmazsa işimiz rahat rahat görülüyor, çekim sıkıntısı yaşatmıyor, hiçbir sorunla karşılaşmıyorum. O yüzden Turkcell benim için asla vazgeçilmezdir.

Aynen, bulunduğum ilde TT her yerde çekmiyor, vodafone zar zor. Turkcell'e geçtim rahat ettim, bu arada aslında pahalı gibi gözüküyor ama TT'de olan arkadaşlarım 8 gb'lık paketi TT çekmediğinden kullanamıyor. Daha öncede dedim adam 50 gb versin isterse 4-5gb zar zor kullandıktan sonra ne işe yarar. İnternet olayı tamamen vahim, inanın tam merkezdeyim Cadde üstünde oturuyorum, Fiber kablo 2 alt binama kadar, ancak geçen sene gelebildi. Arka sokakta tek bir binaya çektiler, birde 2 binamız altına kadar fiber geldi, beni Hipernete geçirdiler ama devamlı sorunlarla uğraşıyorum. Çorum'dayım buranın en zengin adamı, bizim yan binayı yıktırdı, iş merkezi yaptırdı ve binanın önünde yıllardır bulunan otobüs durağı ve yanındaki elektrik direği Belediyeden ufak bir ricayla bina kapısının önünden bir gecede taşındı 3-4 metre yukarı çekildi. O binaya Fiber kablo ne hikmetse uzanıverdi, çalışma varken gördüm dedim 3 metre daha çekin bizim binayada verin dedim, proje buraya kadar dedi teknik eleman, senelerdir gelmeyen ve olmayan proje bir bina dikildi diye aktif edildi :) kaldı ki 3 senedir belki 4 senedir çok uğraştım, kaç kez TT müdürlüğe gittim olmamıştı ama alt binaya kadar geldi, umut etmeye devam :) Geçen Turkcell mağazasına gittim işlerimi hallettikten sonra dedim superonline fiber neden gelmiyor TurkcellTv+ ev cihazı kullanmak istiyorum dedim, yetkili çalışma olması için belediye izin vermiyor, vdsl hizmeti için TT altyapısı kullanıyoruz onlarda bir şekilde engel koyuyorlar dedi. Tivibu abonesiyim ayrıca iptal etmek istiyorum ama her zamanki kerizliğimden Tivibu'da maddi olarak nasiplendi. Haziran'da sözleşmem bitecek, eğer düzgün hizmet olmazsa evimden içeri giremez artık. Ama internet için el mahkum, mobil için Allahtan alternatif var da sövüşlenmiyoruz, mobil kısmında baktığımızda TT bol keseden ucuza kullanım sağlarken, berbat internete fahiş fiyatla ve az AKK ile vermesi ne kadar tezat.

Kusura bakma |SeYYaH| hocam, TT'yi duyunca bir an kendimi tutamadım kafa ağrıttım biraz, farklı farklı konuştum, helal et. :)

Reaksiyon puanı
10,324
Estağfirullah @unsur, belli ki TT kurulduğu günden bu yana sadece para kazanmanın derdinde... Ki, altyapı rezaletini hiç aklına bile getirmiyor. Eskiden öyleydi evet, sonra Lübnanlı Hariri ailesine geçtikten sonra belki düzelir diye umut ettik; Lakin değişen bişey olmadı. Turkcell bugünkü durumunu sanırım Karamehmet'e borçlu. Devletin çok büyük haksızlıklar yaptığı bu adamın elinden alınmasaydı eminim bugün çok daha ileri noktalarda olabilirdi diye düşünüyorum. Vodafone ise Uzan çakalından sonra tamamen İngiliz oldu ya, benim de ilgi alanımdan çıkıverdi. Gerçi Turkcell'in önemli bir hissesi de yabancılara satıldı ama sanırım devletin ve Karamehmet'in hala önemli bir hissesi var diye biliyorum. Gerçi konumuz TT mağduriyetlerinin hikayesidir ya neyse biz de uzayıp gittik... :)

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
BIM Cell e gecicem farklilik katicam hayatima :sweatsmile::sweatsmile::sweatsmile: yoksa bu mesele kapanmayacak

Zaimoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uzun yıllardır türk telekom müşterisiyim. 5 senelik şehir dışı üniversite hayatından sonra tekrar istanbula döndüm. ikamet ettiğim yer istanbulun göbeği denilebilecek bir yerde 2.kat. türk telekom sağolsun evde telefonla konuşabilmem için adım adım geziyorum. 6 aydır çeşitli kayıtlar açtırdım burada sorun var bakın buna bir çözüm bulun diye. Kendileri de bu sorunu kabul ettiler. Baz istasyonu yatırımı yapılacak bölgeler arasındaymış bahsettiğim yer ıvır zıvır dediler. En son başıma öyle bir olay geldi ki kime anlattıysam inanamadı. Evde telefonuma saatlerce ne çağrı geldi ne ben arama yada sms gönderimi yapabildim. Lakin evden çıkıp 200-300 metre uzaklaşınca arama yapabiliyordum düşünün müşteri hizmetlerini aramak için 2 kere evden çıktım. sebebi hala açıklanamadı fakat sorunum çözüldü. Bu arada evde 1 Turkcell 1 Vodafone 1 Türktelekom kullanıcısı var. Bilin bakalım en mutlu kullanıcı kim ?

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Aslında Türk Telekom'un paketleri diğer firmalara göre çok uygun yarı fiyatına adamların verdiğinin 2 katını veriyorlar ayrıca selfy mevzusu çok işe yarıyo alışverişten tutun yemeğe kadar biçok yerde sürekli indirimler oluyo vodafone bu konuda birazdaha başarılı ama Türk Telekomda yeterli

benonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
parayı reklama yatırıyorlar bu ara

ckarakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
24
2009 dan beri Avea (TT) kullanıyorum. Şu an 10GB int+1000dk+1000sms 46.5 TL ye kullanıyorum.
İşyerindede evdede gayet güzel çekiyor. Bence bulunduğunuz yere göre alabilirsiniz. Fiyat olarak da uygun olduğu için salla falan olayına ihtiyaç duymuyorum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
En bonkör ,öğrenci dostu tarifeleri Türk Telekom'da.En iyi çekim gücü ve kalitesi Turkcell'de.En dengelisi ise Vodafone'da.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
2009 dan beri Avea (TT) kullanıyorum. Şu an 10GB int+1000dk+1000sms 46.5 TL ye kullanıyorum.
İşyerindede evdede gayet güzel çekiyor. Bence bulunduğunuz yere göre alabilirsiniz. Fiyat olarak da uygun olduğu için salla falan olayına ihtiyaç duymuyorum.
kullandığın paketin ismi ney? 1 aya taahütüm bitiyor o pakede geçebilirim bu tarz bi paket arıyodum bende

Son mesajlar