Türktan'ın Yeni Koltuğu Belli Oldu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


filtrekahve

Doçent
Onursal Üye
Katılım
21 Ocak 2009
Mesajlar
641
Puanları
0
Dün akşam saatlerinde duyurduğumuz Avea Genel Müdürü değişti haberiyle ilgili resmi açıklama geldi. Açıklamada Avea eski CEO'su Cüneyt Türktan'ın yeni konumu da belirtiliyor.

Dün akşam saatlerinde Avea'daki genel müdür değişikliğini sizlere iletmiş ve henüz Türk Telekom ve Avea'dan resmi bir açıklama gelmediğini belirtmiştik. Bugün gelen resmi açıklamayla Avea eski CEO'su Cüneyt Türktan'ın yeni konumu da belli oldu.


Avea eski CEO'su Cüneyt Türktan bundan böyle Oger Telecom bünyesinde.

Alınan kararla 2006 yılından bu yana Avea’da Genel Müdürlük görevini yürüten Cüneyt Türktan, 30 Haziran 2009 tarihi itibariyle Oger Telecom’a “Yeni Nesil Kablosuz Yatırımlar” konusunda Yönetim Kurulu Başkanı Stratejik Danışmanı olarak atandı. 2006 yılından bu yana Cisco Systems Türkiye’nin Genel Müdürlüğünü yürüten Erkan Akdemir ise 23 Haziran 2009 tarihi itibariyle Avea’nın Genel Müdürlüğüne getirildi.

Türktan’ın Stratejik Danışman olarak atandığı Oger Telecom, merkezi Dubai’de bulunan, Türkiye, Orta Doğu ve Güney Afrika’nın da aralarında bulunduğu büyüyen birçok pazarda 38 milyonun üzerinde müşteriye sabit hattan GSM ve internete kadar çeşitli alanlarda hizmet sunan telekom operatörü ünvanını taşıyor.

:: Bu transferler firmalarda nasıl değişikliklere yol açar?

Yazan: Melih Çelik
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst
stat counter