Türksat ile Eutelsat arasındaki fark

Bu konuyu okuyanlar

sorgurya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben ücretsiz uydu kullanıyorum ama değiştirmeye karar verdim digitürk e geçiş yapacağım http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/giris-paketi# adresindeki kampanya hoşuma gitti ama kararsızım detaylar kısmına baktığım zaman tüm yayınlar eutelsat uydusu üzerinden izlenmektedir yazıyor yani türksat a ait kanalları izleyemeyecek miyim tüm kanallar olmayacak mı??

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Hayır. Izlersiniz tabiki Turksattaki kanallarin cogunu. Ama şu çerez diye nitelendirilebilecek türden kanallar dijitürkde bulunmuyor diye biliyorum. Olsa da sayısı elin parmaklarını geçmez.

Dijitürkdeki kanallar

Dijiturk Kanalları + Turksatdaki şifresiz ve Dijitürkün seçmiş olduğu Turksat kanalları.

sorgurya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır. Izlersiniz tabiki Turksattaki kanallarin cogunu. Ama şu çerez diye nitelendirilebilecek türden kanallar dijitürkde bulunmuyor diye biliyorum. Olsa da sayısı elin parmaklarını geçmez.

Dijitürkdeki kanallar

Dijiturk Kanalları + Turksatdaki şifresiz ve Dijitürkün seçmiş olduğu Turksat kanalları.
teşekkür ederim yani bütün kanalları izleyebileceğim o zaman ben üye oluyorum :)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Kendinizi daha rahatlatmak isterseniz dijiturk sayfasinin en altinda kanal listesi var.

Siz hangi kanallardan bahsediyorsunuz bu arada.

Var mi yok mu diye emin olun bence

Çünkü hangi kanallardan bahsediyoruz ben anlamadım tam olarak.

Çunku cogu çerez kanal dijiturkun kanal listesinde bulunmuyor.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Izlersin ancak digiturk kendi uydusunu kullanıyor diye biliyorum . Bu yüzden kullandığın çanak türksat değil de diğer uyduya ayaelanacak ve izleyeceksin.

sorgurya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendinizi daha rahatlatmak isterseniz dijiturk sayfasinin en altinda kanal listesi var.

Siz hangi kanallardan bahsediyorsunuz bu arada.

Var mi yok mu diye emin olun bence

Çünkü hangi kanallardan bahsediyoruz ben anlamadım tam olarak.

Çunku cogu çerez kanal dijiturkun kanal listesinde bulunmuyor.
çok teşekkür ederim http://www.digiturk.com.tr/tum-kanallar/ adresindeki kanalların hepsi eutelsat da var mı diye merak etmiştim ona göre sonra paket alırım zaten bu arada çerez derken neyi kast ettiniz ?