Türknetle ilgili sorular

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Merhaba Türk net ile ilgili bir sürü sorum olacak sırayla yazacağım;

1- Türk netin kendi sitesinde Cayma bedeli bizden diye bir yazı var bu nasıl olacak belirli bilgiler verip onlar mı iptal edip ödeyecek yoksa belge falan verip bize gidip biz mi belge gösterdik ten sonra olacak. Bunu cevaplarsanız sevinirim

2-Türk netin 100 mbps lik paketine aknsiz paketine geçmek istiyorum youtube üzerinden testlerde 70 mbps alanlar görüyorum bende onlar gibi hızlar almak istiyorum alt yapıları ile alakalı bilmiyorum ama eğer onla alakalı ise alt yapımın iyi olduğunu nerden öğrenebilirim

şuanki paketim: 8 mbps 50gb akn taahhüt lü

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Yanlış hatırlamıyorsam cayma bedelinin 150 ₺ ye kadar olan kısmını karşılıyorlar. Altyapının uygunluğu için de sitesine girin ordan adres bulgusu girerek kontrol edin. Emin olmak için facebook sayfasından sorular sorabilirsiniz. Ben de geçmeyi düşünüyorum.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Ben kullanıyorum 75 mbps -150 gb akn 60 tl olan paketini kullanıyorum eve 72 mbps hız geliyor memnunum,geçmek isteyene öneririm.

Reaksiyon puanı
2

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Arkadaşım bir insan bir şeyden memnun olmadı diye hemen orayı karalıyorlar bir çok kişi turknet kullanıyor memnun olanda çok kişi var en iyisi müşterim hizmetlerini arayıp detaylı bilgi almak zaten eğer hız kötü falan gelirse taahhüt yok iptal edersin.

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
6543678984.png

Bulunduğum bölgede altyapı 8mbps kadar destekliyor gece hız testi yaptığımda 8 mbps görüyorum TurkNet gayet memnunum. Altyapını TurkNet - Kotasız, VDSL Hızında İnternet buradan kaç mbps destekliyor kontrol edebilirsin..

Reaksiyon puanı
2
Ekran Alıntısı.PNG
Ekli dosyayı görüntüle 26527
Bulunduğum bölgede altyapı 8mbps kadar destekliyor gece hız testi yaptığımda 8 mbps görüyorum TurkNet gayet memnunum. Altyapını TurkNet - Kotasız, VDSL Hızında İnternet buradan kaç mbps destekliyor kontrol edebilirsin..
yani kısacası diğer internet sağlayıcıları gibi değil dediği interneti veriyor bizim burada alt yapımız 75 mbps destekliyor alırım bir 70 kablolu kablosus 50 alırmıyım sence ? alt yapıda aktif oldumu akn siz internet keyfi :D Şuan uşak ilinde alt yapısı var fakat aktif değil bir süre sonra aktif olabilir
--- Gönderi Güncellendi ---
Yanlış hatırlamıyorsam cayma bedelinin 150 ₺ ye kadar olan kısmını karşılıyorlar. Altyapının uygunluğu için de sitesine girin ordan adres bulgusu girerek kontrol edin. Emin olmak için facebook sayfasından sorular sorabilirsiniz. Ben de geçmeyi düşünüyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

şuan burada alt yapısı var adres üzerinden dairenin içine kadar girdiler :D

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
eğer santrale yakın ise altyapın kaldırıyorsa 75 mbps alırsın TurkNet altyapının kaldırdığı en yüksek hızı veriyor zaten taahüt yok beğenmezsen iptal edersin..

Örnek:benim 16 mbps kadar yazıyor sitede fakat altyapı 8 mbps kaldırıyor nedeni ise santrale uzak olduğumdan dolayı

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Pişmanlıktır diyen arkadaşlar Turknetin bir alternatifini gösterirmisiniz. Ben kullanıyorum ve gayette memnunum

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Arkadaşlar VDSL destekli modemi Turknet faturaya ek satıyor mu? Yoksa kendim mi almalıyım? Kendim alacaksam hangisini önerirsiniz?

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Arkadaşlar VDSL destekli modemi Turknet faturaya ek satıyor mu? Yoksa kendim mi almalıyım? Kendim alacaksam hangisini önerirsiniz?
Merhaba, VDSL destekli modem faturaya ek olarak satılmıyor diye biliyorum ve 180 tl idi galiba detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsin..