Turknet!!!

Bu konuyu okuyanlar

fenomend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bugün saat 16 sıralarında ortada hiçbir neden yokken pat diye bağlantım gitti . Modem kablo vs bunlarla alakalı değil arıyorsun muhattap yok sesli mesaj arıza kaydı oluşturuyorsun bilgilendiren yok
Trknt.png

fenomend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
16.30 gibi arıza kaydı bıraktım telefonla arayip o zamandan beri bekliyorum işin kötü tarafı hafta sonu giriyor be şimdi daha da sinirlendim lanet ttnet te enazindan böyle sorunlar olmuyordu aradığında teknik destek verenler oluyordu bunda öylece kalıyorsunuz hiçbirşey yapamiyorsunuz bilgi yok mal gibi kalıyorsunuz

ozgurzngn58

Asistan
Reaksiyon puanı
31
16.30 gibi arıza kaydı bıraktım telefonla arayip o zamandan beri bekliyorum işin kötü tarafı hafta sonu giriyor be şimdi daha da sinirlendim lanet ttnet te enazindan böyle sorunlar olmuyordu aradığında teknik destek verenler oluyordu bunda öylece kalıyorsunuz hiçbirşey yapamiyorsunuz bilgi yok mal gibi kalıyorsunuz
turktelekom tercih sebeplerinden biri teknik desteğin iyi olmasi ztn

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Biraz Daha Bekleyin Geri Dönüş Yapacaklardır Eğer Yapmazlarsa Başka Numaradan Müşteri Hizmetlerini Arayın Ve Biraz Fırça Atın :)
Nerede Oturuyorsunuz Santral Kaynaklı Arıza Olabilir? Ayrıca Başka Operatörden TurkNet e Geçmek Mantıklı AMA Şuan Adsl Altyapısı Kullanıyorsanız mahalledeki direkten internet geliyosa turknet turktelekom çalışanlarına bildirse bile türk telekom çalışanları yapmaz sırf sizi soğutalım bize geri dönsünler bıksınlar turknetten diye o yüzden turknete iyi altyapın varsa geçeceksin yada turktelekomun kurduğu hazır altyapıdan 2-3 sene kullanıp geçeceksin sıfır yeni evde geçmek mantıksız işte böyle sıkıntı oluyor :) ŞU SİTEYE Bİ ŞİKAYET KAYDI OLUŞTURUN: TurkNet Offline Şikayetleri - Şikayetvar Geri Dönüş Yapacaklardır Sizin Gibi Birçok Kişi aynı durumdan müzdarip onlarınkini çözmüşler.
(EĞER SORUNUNU ÇÖZDÜYSEN LÜTFEN BEĞEN VE TEŞEKKÜR MESAJI YAZ --KONUYU TAKİP EDİYORUM--)

Son düzenleme:

fenomend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
dün aradılar sabah teknik destek saha dolabından büyük ihtimalle beyefendi turknet le iletişime geçin yeni abonelik başvurusu yapmışsınız bu yüzden birşey yapamayız abone numarası filan verdi bende dedim ki 3 aydır zaten kullanıyorum neyin yeni aboneliği dedim bizde böyle görünüyor müdahale edemeyiz biz hattı çekip sizin oraya geleceğiz dediler başka numaradan aradık burası satış sizi teknik desteğe yönlendiriyorum muhabbeti telesekreter tabi muhatap yok yine sonra saha dolabında olan adamı aradım abi dedim benim internet portunu tak ben birşeye başvurmadım dedim (bağlantının saha dolabından kapatıldığı belliydi). birara baktım net geldi tam tamam dedik gitti bi baktım sahadaki adam aradı abi sizin telefon aboneliğiniz varmış onun için kesmişler yeni abonelik değilmiş internetinizi kullanabilirsiniz falan fistan bu duruma bakılırsa tekrar tekrar yaşanacak telefon muhabbetinden dolayı ..

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
TurkTelekom Çalışanları Sizi Soğutmak İçin Yapıyor Aldırış Etmeyin TurkNete Durumu Anlatın

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Teknik ekibi çağırıp yardım edebilirler aslında

fenomend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bir yerde de birşeyin fanı olmasın ya turknet in övülecek iyi bir şeyi yok . İlk bağlantıda 35 mbps vdsl demişlerdi turktelekom 5 ay taahhüt varken geçtim bağladılar adsl 15 mbps bende destek kaydı oluşturdum bana vadettiğiniz buydu bu değildi diye bana dönüş yazıları herhangi bir sıkıntı yok gibisinden bende ben modemden müdahale edemiyorum sizde kasten yapıyorsunuz adsl olan yeri vdsl yaparsanız hızıma yükseltirsiniz biraz tehditvari sözlerle direk yaptılar. Şimdi cuma günkü sorun c.tesi halledildi ama yine adsl ve bu sefer hız 11 mbps !!! Ben hiçbir zaman kimsenin fanı olmam olmayacam da ülkem insanıda vazgeçsin bundan bana taahhüt ettikleri hizmeti sağlamalılar sağladıkları zaman işlerini yapmış olurlar bunun yüzünden onların fanı olmam o onların işi zaten ki şuan bana taahhüt ettikleri hızı vermiyorlar dolandırıcı sayılırlar!!! Türk Telekom diye kötülediğiniz operatör ün enazından teknik destek yardım hatları var gecenin bir yarısı bağlantım gittiğinde canlı ulaşıp sorunumu çözmüştüm turknet Allaha emanet dua edecen birşey olmasın yoksa muhattap yok türk telekom un içerikleri ve satış fiyatları hoşuma gitmedi deselerki 75 liraya 35 mbps kotasız adil kullanım yok kimse türknete geçmezdi... Gördünüz mü hep birini iyi gösterme fanlık yüzünden hiçbiri adam akıllı işini yapmıyor çilesini biz çekiyoruz.

Son mesajlar