Türknet yaşadıklarım ve hangi ISS e gecmeliyim

Bu konuyu okuyanlar

enesterzi25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler öncelikle türknet almayın diyerek başlamak isterim interneti bağladık modem üzerindeki internet ışığı gitti 20 gün internet gelmedi arıyoruz ses kaydı çalışmalarımız devam ediyor ekibimiz sizi arayacak diyor 20 gün gelmedi bende iptal dilekçesini tam yollayacaktım aradılar beni hallettiler interneti sonra gel görki gene gitti dün cuma namazındayken gitmiş internet ben evde yoktum evdekiler dedi bana bide tam o gün cuma namazındayken beni aramışlar açamadım tabii bilmiyorum ping değerleride kötü zaten league of legends oyununda 47 ms alıyorum bu kötü pazartesi arayan olmaz ise iptal faksı çekicem sizce hangi iss ye geçmeliyim yardımcı olun oyunlarda ms değerimin düşük olması yeterli evim 16mbps destekliyor

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
superonline ✔ Antalya da oturuyorum. Geçen gün net gitti aradım 2 saat sonra kapı çaldı 5dk da hallettiler. son 4 yılda 3 yada 4 kez sıkıntı yaşadım.Aynı gün içinde çözdüler.Akşam 10 kadar hizmet veriyorlar bu güzel birşey.

Son düzenleme:

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
geçmiş olsun. superonline'a geçebilirsiniz

enesterzi25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
superonline ✔ Antalya da oturuyorum. Geçen gün net gitti aradım 2 saat sonra kapı çaldı 5dk da hallettiler. son 4 yılda 3 yada 4 kez sıkıntı yaşadım.Aynı gün içinde çözdüler.Akşam 10 kadar hizmet veriyorlar bu güzel birşey.
fiyat durumu yani 16 mbps lik hızda gerçekten 13 15 görüyormusunuz ve akk yi aşınca fatura da yükselme oluyormu yani fatura sabitmi sabitse kaç tl bana hangi tarifeyi önerirsiniz?

---- Mesajlar birleştirildi ----

birde m.hizmetini aradığında ses kaydı var acaba superonline böylemi

birde m.hizmetini aradığında
geçmiş olsun. superonline'a geçebilirsiniz
fatura sabitmi acaba ve ping kaç alırım bunlar önemli ve bi sorun oldumu gelip bakıcak ekipleri varmı turknetde böyle bir hizmet yok

Son düzenleme:

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Fiber altyapısi olmadığı sürece Türk Telekom'a geçin.

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
ses kadı vs bilmiyorumda müşteri hizmetlerini aradığın zaman tek tuşla karşına canlı bir insan çıkıyor .bilgisayarla konuşmuyorsun.54 tl ödüyorum 50gb akk. 25 mb

Bence süperonline müşteri desteği olarak Antalyada en iyisi.Gerisini bilemem.Zaten sıkıntıda çıkmıyor...Sorunsuz kullanıyoruz..
PING

15ms

DOWNLOAD

14.13Mbps

UPLOAD

1.07Mbps

Son düzenleme:

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Hangi ISS seçerseniz seçin altyapı Türk Telekom ise arıza kayıtlarına Türk Telekom geliyor. Farklı bir ISS ile ADSL kullandığınız da sorunlar çok geç çözülüyor veya çözülmüyor bile.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Süperonline diyenler neyin kafasında bu forumda ? süperonline alınmaz adil kullanım kotalarına itiraz eden bi firma hala savunuryosunuz.