Turknet ve Yapılan Kampanya Hilesi

Bu konuyu okuyanlar

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Selam,

Bir süre önce arkadaşını getir kampanyası ile bu garip şirkete abone oldum. Kurulum ücretleri'ni faturama yansıtacaklarmış, eyvallah.
İlk ay ücretsiz dedikleri olay tamamiyle hikaye. 3 ay oldu fatura ödüyorum hala daha kampanyadan faydalandırılmış değilim.

Açtığım destek kayıtlarında ise geri dönüş şu şekilde;
Arkadaşınız faturasını xxx gün geciktirmiş. Sebep ile faydalanamazsınız.

Tam bir fiyasko.

İnsan sıkışır dara düşer ev geçindiriyor millet. Yapılan bu iş Turknetin oyunundan başka birşey değil.

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Dedikleri gibi arkadaşınız faturasını geciktirdiği için bedava ay iptal oluyor
Arkadaşınız geciktirmemiş olsaydı bedava ayı kullanıyor olucaktınız
Örnek kendimi veriyorum size bedava vermenin yalan olmadığını göstermek için yaklaşık 10 aydır bedava kullanıyorum zamanında ödedikleri için faturalarını davet ettiğim kişiler
7DBC6FB5-0F60-49E3-A525-EB1E13A05AE0.png

AC60DBD6-9BAE-4069-A0AA-2F7DABC2E509.png

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Katılım şartlarında, fatura borcu bulunmaması yeterli diyor. Hadi onu geçtim adam 2 ay tam vaktinde ödemiş, 3.aya girmişiz niye bugüne kadar devreye almadın diye sorarlar adama.

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
İlk zamanlarda birçok ayda bedavayı veriyorlardı. Daha sonraları bu oran yarı yarıya düştü. Örneğin ben kazandırdığım 17 kişiden sadece 9 tane bedava kazanabilmişim. Yani 8 kişi (güya) zamanında faturayı ödememiş. .Biz de mecburen karşı tarafa güveniyoruz. Ama iyi tarafından bakarsak, bu imkanı sağlamaları ve kampanyayı devam ettirmeleri de güzel birşey...