TürkNet ve hat kapasitesi

Bu konuyu okuyanlar

Burger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar şuan vodafone net 16mbps kadar olan paketi kullaniyorum ve almis oldugun hiz 12mbps 3 ay sonra tahattutum bitiyor bende turk net 35mbps gecmeyi dusunuyorum.Alt yapi sorgulamada 41mbps cikiyor ama modem arayuzunde 15mbps yaziyor simdi ben 35mbps gectigimde alt yapi 41 modem 15 derken alacagim hiz sizce tahmini kac olur.adsl ve vdsl hat kapasitesi degisirmi adsl 15 gosterrken vdsl gectigimde kapasite 41 e mi cikar kafam cok karisik ? Yok 35mbps gectigimde yine 15 kaldiriyor diye 12 alacaksam bir anlami kalmaz
69321

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
767
Vdslde hat fiberde çalışıyor değerler değişir büyük ihtimallen 35-40 arası alırsın.

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Türknet üzerinde sorgulama yaptın mı!? 41 gibi bir rakam nasıl çıkmış anlamadım.Şu an adsl kullanıyorsun.Eğer sorgulamada vdsl alabileceğin görünüyorsa hat değerlerin tamamen değişir.Port büyük olasılıkla değişeceğinden, sorgulamada çıkan hıza kadar alırsın.

Burger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türknet üzerinde sorgulama yaptın mı!? 41 gibi bir rakam nasıl çıkmış anlamadım.Şu an adsl kullanıyorsun.Eğer sorgulamada vdsl alabileceğin görünüyorsa hat değerlerin tamamen değişir.Port büyük olasılıkla değişeceğinden, sorgulamada çıkan hıza kadar alırsın.
Turk net ile sorguladigimda 35 mbps paketten alabilirsiniz cikti altyapi sorgulama yaptigimda da bina 41 mbps cikiyor

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Turk net ile sorguladigimda 35 mbps paketten alabilirsiniz cikti

O halde 35 mbps vdsl verebiliyorlar ve büyük olasılıkla o hızı alırsın.İnşallah o güne vdsl portları tamamen dolmaz.Bazen -düşük ihtimal de olsa- tüm portlar dolu olduğundan ilk açılışta idareten adsl verebiliyorlar.Türknete geçeceğin günlerde de tekrar sorgulama yapmayı unutma.

Burger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O halde 35 mbps vdsl verebiliyorlar ve büyük olasılıkla o hızı alırsın.İnşallah o güne vdsl portları tamamen dolmaz.Bazen -düşük ihtimal de olsa- tüm portlar dolu olduğundan ilk açılışta idareten adsl verebiliyorlar.Türknete geçeceğin günlerde de tekrar sorgulama yapmayı unutma.
Tamam teşekkür ederim.