TurkNet Vadettiği Hızı Vermiyor!

Bu konuyu okuyanlar

MertTR12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şu an aldığım hız 16 mbit iç tesisatımda sorun olduğu için kabloları yeniliyeceğiz. Normalde aldığım hız 35 mbitdi internet sağlayıcısı sitelerinde hız sorgulama yapınca en kötü 50 en fazla 85 mbit hız alabileceğimi söylüyorlar TurkNet sitesinde sorgulayınca 75 mbit hız alacağım söyleniyor paket değişikliği kısmında paket değiştirme butonu çıkmıyor arkadaşlar neden olabilir lütfen yardımcı olun.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    104.4 KB · Görüntüleme: 174
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    22.1 KB · Görüntüleme: 200
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    36.3 KB · Görüntüleme: 208
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    9.8 KB · Görüntüleme: 185

Croxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bulunduğunuz yerde altyapı olmayabilir. Eğer altyapı var ise müşteri hizmetleriyle görüşün.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,343
Şu an aldığım hız 16 mbit iç tesisatımda sorun olduğu için kabloları yeniliyeceğiz. Normalde aldığım hız 35 mbitdi internet sağlayıcısı sitelerinde hız sorgulama yapınca en kötü 50 en fazla 85 mbit hız alabileceğimi söylüyorlar TurkNet sitesinde sorgulayınca 75 mbit hız alacağım söyleniyor paket değişikliği kısmında paket değiştirme butonu çıkmıyor arkadaşlar neden olabilir lütfen yardımcı olun.
Şuan Turknet kullanıp 16mhps hız alıyorsanız henüz normal. Siz iç tesisatın kablolarını yeniledikten sonra çağrı merkezinden bir görevli ile konuşun. 1 haftalık süreç içerisinde alabileceğiniz maksimum hıza çıkartıp bütün kontrolleri yapacaktır.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
767
Online işlemleri kontrol edin yapaya aldılarsa ondan dolayıdır.

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Hız testinin tahmini olduğunu yazmışlar. Bana 75 mbps tanımlandı, fakat hız testinde 65 mbps'yi geçemiyorum. O hızları fazla önemsemeyin, her şey gerçek kullanımda ortaya çıkıyor. Bulunduğunuz bölge de yüksek hız kullanma imkanınız yoksa, paket değişikliği yapamazsınız. Ben değişlik yapabiliyorum, fakat 16 mbps ve 35 mbps seçenekleri çıkıyor.