Türknet tavsiye eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Ben TTNET kullanıyorum, taahüt bitti. Türknete geçmeyi düşünüyorum, arkadaşıma sordum, 15 gün denemiş, çok fazla kullanıcı olduğu için bazen internet hızı çok düşüyor dedi ve memnun kalmadığını söyledi. Peki siz önerir misiniz? Ayrıca neden diğer sağlayıcılardan daha düşük bir fiyatla satılıyor?

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ben TTNET kullanıyorum, taahüt bitti. Türknete geçmeyi düşünüyorum, arkadaşıma sordum, 15 gün denemiş, çok fazla kullanıcı olduğu için bazen internet hızı çok düşüyor dedi ve memnun kalmadığını söyledi. Peki siz önerir misiniz? Ayrıca neden diğer sağlayıcılardan daha düşük bir fiyatla satılıyor?

Hocam satış sonrası ve bir muhattabınız yok iptal edip yeni internet bağlayın veya iptal basvurusunda bulunun ikna için indirim yapıyorlar türk telekom çalışanıyım iptal işini deneyin iptal etmeden ararlarsa cok uyguna ve iyi bir paket alırsınız :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Türknet i tavsiye edip etmememiz senin altyapına bağlı. Biliyorsun her yer aynı değil.
Şuan TT de kullandığın tarife nedir? Aldığn hız nedir?
Bulunduğun bölgede fiber altyapı mevcutmu?
Türknet in kendi altyapısı var mı?

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
TürkTelekom da sorun yaşıyorsan Türknette' de sorun yaşarsın muhtemelen. Aynı altyapıyı kullanıyorlar. Ama sen yinede bir görüş. YAPA diye kendi altyapılarını oluşturuyorlar. Belki vardır senin orda.
Ben 3 gündür Türknet kullanıyorum. Altyapı yeni olduğundan sorun çıkmaz diyerekten aldım. AKN' si yok Taahhüt yok. Hız 32-33 Mbit sabit. Şu an için memnunum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Evet tavsiye ederiz geçiş yap

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Altyapım Türkneti ve fiberi destekliyor. TTNET'in 50Mbps 200 GB AKN paketini kullanıyorum, bu AKK bana sürekli oyun indirdiğim ve interneti 3 kişi daha kullandığı için yetmiyor. Aslında sorun yaşamıyorum sadece AKK olmadığı için ve daha ucuz olduğu için Türknete geçmeyi düşünüyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Altyapım Türkneti ve fiberi destekliyor. TTNET'in 50Mbps 200 GB AKN paketini kullanıyorum, bu AKK bana sürekli oyun indirdiğim ve interneti 3 kişi daha kullandığı için yetmiyor. Aslında sorun yaşamıyorum sadece AKK olmadığı için ve daha ucuz olduğu için Türknete geçmeyi düşünüyorum.

Turknet daha iyi alt yapının vereceği hızı kontrol et

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
hiçbiri tt kadar kötü olamaz.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Türknet sayfasına girip gerekli testleri yapın.
bizim bölgede harika, 3 arkadaşımı da üye yaptık. :) bedavalarda cabası...

befux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türknet sayfasına girip gerekli testleri yapın.
bizim bölgede harika, 3 arkadaşımı da üye yaptık. :) bedavalarda cabası...
YAPA altyapısını sorgulamayı bir türlü bulamadım fakat kendi altyapım 34 mbps destekliyor. Şu an TTNet'de aldığım hız en azından 8'i görüyordum şimdi 6'ya düştü. Aradım bizim tarafımızda bir sıkıntınız yok dediler. Benim de taahhüt bitti 2 ay önce. Ben de geçmeyi düşünüyorum. İzmir'de oturuyorum. YAPA altyapısını sorgulamayla ilgili herhangi bir şey var mı, ve bahsettiğiniz testler neler?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
YAPA altyapısını sorgulamayı bir türlü bulamadım fakat kendi altyapım 34 mbps destekliyor. Şu an TTNet'de aldığım hız en azından 8'i görüyordum şimdi 6'ya düştü. Aradım bizim tarafımızda bir sıkıntınız yok dediler. Benim de taahhüt bitti 2 ay önce. Ben de geçmeyi düşünüyorum. İzmir'de oturuyorum. YAPA altyapısını sorgulamayla ilgili herhangi bir şey var mı, ve bahsettiğiniz testler neler?
öncelikle yakınınız da kullananan bulun ki en güzel test sonucu bu olur. ben öyle yapmıştım.
ikincil olarak Twitter'dan size ulaşmalarını sağlayın ( daha hızlı ulaşacaksınız.) alabileceğiniz hızı en doğru şekilde verebiliyorlar.

befux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle yakınınız da kullananan bulun ki en güzel test sonucu bu olur. ben öyle yapmıştım.
ikincil olarak Twitter'dan size ulaşmalarını sağlayın ( daha hızlı ulaşacaksınız.) alabileceğiniz hızı en doğru şekilde verebiliyorlar.
Yakınımda kullanan biri yok sanırım yani varsa da bilemiyorum. Arkadaşlarım arasında da TürkNet'e geçen ilk kişi ben olacağım. Bu pazartesi başvurmayı düşünüyorum. Twitter'dan da yarın destek isteyebilirim artık 21:00'dan sonra cevap yazmıyorlarmış. 34mbps gösteriyor 16 bile alsam benim için büyük bir mutluluk olacak. İnşallah sıkıntısız bir şekilde geçebilirim.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Yakınımda kullanan biri yok sanırım yani varsa da bilemiyorum. Arkadaşlarım arasında da TürkNet'e geçen ilk kişi ben olacağım. Bu pazartesi başvurmayı düşünüyorum. Twitter'dan da yarın destek isteyebilirim artık 21:00'dan sonra cevap yazmıyorlarmış. 34mbps gösteriyor 16 bile alsam benim için büyük bir mutluluk olacak. İnşallah sıkıntısız bir şekilde geçebilirim.

34 gösteriyor ise 35 almak bağlantı sorunlarına neden olabilir.
modem arayüzünden SNR değerlerine bir bakın. :)

şarlo06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar turknet e geçmeyi düşünenler için bilgilendirme olsun diye paylaşmak istedim. 08.01.2019 tarihinde turknet m.h. arayıp arıza kaydı oluşturdum. tabi müşteri hizmetleri hattı turknette yok asla iletişim kurup derdinizi anlatabileceğiniz birine ulaşamıyorsunuz, tamamen kayıtlarla konuşuyorsunuz, istediğiniz şey o kayıtlarda yoksa benim gibi yazarsınız 1 hafta cevap beklersiniz artık ne zaman isterlerse belki dönüş yaparlar. yeni abone olacaklar bunu bilsinler.bir haftayı geçti ben henüz turknetten haber alamadım. Destek ekibe yazıyorum oradan da bi bilgilendirme yapmıyorlar. henüz 2 ay önce de aynı sorunu yaşamıştım yine 1 hafta internet yoktu . kredi kartı bilgilerim onlarda abonelik için bunu zorunlu tutuyorlar her ay tam zamanında çekiyor 65 lirayı ama iş hizmet vermeye geldiğinde bi cevap bile vermiyorlar yazık. bi sıkıntında telefonla ulaşabileceğiniz bir mecra yok. iptal sürecini başlatacağım ancak okuduğuma göre onu da uzatıyorlarmış.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
merhaba arkadaşlar turknet e geçmeyi düşünenler için bilgilendirme olsun diye paylaşmak istedim. 08.01.2019 tarihinde turknet m.h. arayıp arıza kaydı oluşturdum. tabi müşteri hizmetleri hattı turknette yok asla iletişim kurup derdinizi anlatabileceğiniz birine ulaşamıyorsunuz, tamamen kayıtlarla konuşuyorsunuz, istediğiniz şey o kayıtlarda yoksa benim gibi yazarsınız 1 hafta cevap beklersiniz artık ne zaman isterlerse belki dönüş yaparlar. yeni abone olacaklar bunu bilsinler.bir haftayı geçti ben henüz turknetten haber alamadım. Destek ekibe yazıyorum oradan da bi bilgilendirme yapmıyorlar. henüz 2 ay önce de aynı sorunu yaşamıştım yine 1 hafta internet yoktu . kredi kartı bilgilerim onlarda abonelik için bunu zorunlu tutuyorlar her ay tam zamanında çekiyor 65 lirayı ama iş hizmet vermeye geldiğinde bi cevap bile vermiyorlar yazık. bi sıkıntında telefonla ulaşabileceğiniz bir mecra yok. iptal sürecini başlatacağım ancak okuduğuma göre onu da uzatıyorlarmış.
Çağrı merkezini arayacaksınız. Müşteri hizmetlerini değil.

cemyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fazlaca memnun kaldığım ve NETFLİX in Trükiyede en hızlı internet sağlayıcı seçtiği firma.
İndirim için güncel XAK51CY11UVY kodunu kullanabilirsiniz.

Just Warning 36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Altyapın var ise bence TÜRKNET'e geçiş yap.İnternetin TTNET'e göre daha hızlı olacaktır.Tavsiye ederim.

onerism

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçeli bir ay oldu bağlantıyı 10 günde yaptılar çok gerzek bir müşteri hizmetleri var anında çözüm bulamıyosun,online yazacaksın ordan takiple yapacaklar 24. Saat içinde ilk ay bedava dediler kod verdik neymiş aktivasyon sürecindn sonra söylediğim için olmazmış,kullandığın ilk dönem ve gelecek ayı sana hemen yansıtıyor,1/20 si fatura dönemiymiş tat vermedi bir türlü,millenicom düşünüyorum şimdi

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Geçeli bir ay oldu bağlantıyı 10 günde yaptılar çok gerzek bir müşteri hizmetleri var anında çözüm bulamıyosun,online yazacaksın ordan takiple yapacaklar 24. Saat içinde ilk ay bedava dediler kod verdik neymiş aktivasyon sürecindn sonra söylediğim için olmazmış,kullandığın ilk dönem ve gelecek ayı sana hemen yansıtıyor,1/20 si fatura dönemiymiş tat vermedi bir türlü,millenicom düşünüyorum şimdi
Çağrı merkezi diye bir şey var.
Uygun tuşlamalarla ulaşabiliyorsun.

w1tk3y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tabiki çok kaliteli hizmeti var isterseniz hemen 1 ay ücretsiz deneyin.

TÜRKNET DAVET KODU

İster bu kodu kullanarak : FGV17KU86CVW ( GÜNCEL)
İsterseniz de bu bağlantıya tıklayarak : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Bedava kullanılan ay ilk kurulum ücretiniz 30 tl eft yapıyorum
iletişim: Buradan Özel Mesaj yazabilirsiniz Mail'ime geliyor Özel Mesajlar

poyraz3300

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam satış sonrası ve bir muhattabınız yok iptal edip yeni internet bağlayın veya iptal basvurusunda bulunun ikna için indirim yapıyorlar türk telekom çalışanıyım iptal işini deneyin iptal etmeden ararlarsa cok uyguna ve iyi bir paket alırsınız :)

Merhabalar
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor.
Öğrenciyim yardım ederseniz sevinirim :)

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsiniz.

Davet kodu: AWG46BR32WES

Bağlantı:Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! #turknet #sınırsıznet #bedavanet #ttnet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor.

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsiniz.

Bağlantı:Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! #turknet #sınırsıznet #bedavanet #ttnet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar

engintd1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
canlı destek sorunu bariz can sıkıyor bide problem var sorunu çözememişlerdi kafam attı o ara ben ttnet geçtim ama sorunsuz türk net d aldığım hızları alamadım ttnetden

AydnZengn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merak edenler için kısa öz!

Tavsiye edilir mi? Piyasa pahalılığına bakarsak kesinlikle tavsiye edilir!

Risk midir? Bence değil! Kaybedecek ne var ki taahhüt yok cayma bedeli yok!

Performansı nasıldır? Bence güzel!

Türk Telekom'dan gene iyi!

Eksi yanı yok mu? Var! Müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşmak bildiğiniz bir mesele!

Hal böyle iken yazdıkların yeterli kardeşim geçeriz diyen olursa "Arkadaşını Getir" kampanyası dahilinde XJF78XU39TYQ benim kodum referans olarak yazarsanız bir ay internet size bir ay internet bana ücretsiz oluyor.