Türknet Şikayet

Bu konuyu okuyanlar

vehbib

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1.5-2 yıldır Türknet adsl internet müşterisiyim. Başlangıçta herşey yolundaydı. Ancak son 4.5-5 aydır alabildiğim 2.5-4MB düşük download hızlar ile çok üzdüler beni... Tam bir sinir stres sahibi oldum. Bu zaman zarfında onlarca online kayıt açtım. :( Ne yazık ki telefon ile konuşabileceğiniz hiç bir müşteri temsilcisi, teknik destek elemanı yok...! Bu 4.5-5 ayın son 2 haftası ise internetim tamamen kesildi. :( Tüm bu olumsuzlukların ardından VDSL'e geçmeye karar verdim. Ama orada da 35MB hız beklerken 17-20MB gibi hızlar gördüm hız testlerinde. İnternet trafik yoğunluğunun en düşük olduğu sabahın erken saatlerinde. Artık Türknet'ten soğuduğum için sonunda Netspeed'e geçmeye karar verdim. Umarım onlardan düzgün, vaat ettiklerini sunan bir hizmet alırım.

Türknet'ten memnun olabilen arkadaşlar olabilir...Ama ben aylar süren sıkıntılar yaşadım Türknet ile. Sorunlarınızı çok geç çözüyorlar, ya da çözemiyorlar. Bu yazdıklarım asla bir firmayı karalamak için değildir. Yaşadıklarımı samimi şekilde dile getirdim. Ben de karar verirken bu platformları inceliyor ve tavsiyeleri, şikayetleri dikkate alıyorum. Karar verme aşamasındaki arkadaşlara yardımcı olmak istedim sadece. Karar sizin. Bence uzak durun. Başınız ağrıyabilir.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yaklaşık 1.5-2 yıldır Türknet adsl internet müşterisiyim. Başlangıçta herşey yolundaydı. Ancak son 4.5-5 aydır alabildiğim 2.5-4MB düşük download hızlar ile çok üzdüler beni... Tam bir sinir stres sahibi oldum. Bu zaman zarfında onlarca online kayıt açtım. :( Ne yazık ki telefon ile konuşabileceğiniz hiç bir müşteri temsilcisi, teknik destek elemanı yok...! Bu 4.5-5 ayın son 2 haftası ise internetim tamamen kesildi. :( Tüm bu olumsuzlukların ardından VDSL'e geçmeye karar verdim. Ama orada da 35MB hız beklerken 17-20MB gibi hızlar gördüm hız testlerinde. İnternet trafik yoğunluğunun en düşük olduğu sabahın erken saatlerinde. Artık Türknet'ten soğuduğum için sonunda Netspeed'e geçmeye karar verdim. Umarım onlardan düzgün, vaat ettiklerini sunan bir hizmet alırım.

Türknet'ten memnun olabilen arkadaşlar olabilir...Ama ben aylar süren sıkıntılar yaşadım Türknet ile. Sorunlarınızı çok geç çözüyorlar, ya da çözemiyorlar. Bu yazdıklarım asla bir firmayı karalamak için değildir. Yaşadıklarımı samimi şekilde dile getirdim. Ben de karar verirken bu platformları inceliyor ve tavsiyeleri, şikayetleri dikkate alıyorum. Karar verme aşamasındaki arkadaşlara yardımcı olmak istedim sadece. Karar sizin. Bence uzak durun. Başınız ağrıyabilir.
Hayır hayır. Keşke bizlere sorsaydın. Turknet'e nasıl ulaşabilirim diye.
Turknet'e çağrı merkezinden ulaşacaksınız. 0212 703 43 71
Ancak buradan iletişime geçebilirdiniz.

vehbib

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler geri dönüş için. Valla bilmiyordum. Mevcut hatlarında sürekli robot yazılım çıkıyor. İki kez Gayrettepe'deki işyerlerine gitmek zorunda kaldım. Çok yordular, çok yıprattılar, çok üzdüler. :(

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hiçbir yararı yok...Online Hizmetler'e yönlendiriyor. :(

Son düzenleme:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261

senin sıkıntının kaynağı TT özellikle bozuk port vermişlerdir uzaktaki santralle hız kaybını arttırmışlardır...

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Turknet alabileceğin hızı sorgulamada binandaki internet kullanmayan daire varsa sorgulat.Boş vdsl portu görünüyorsa, Turknet çağrı merkezini arayarak port değişim talebinde bulun ve aksi halde hattı kapattıracağını söyle.Yapmazlarsa ne yapacağına zaten karar vermişsin.

vehbib

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün akşam hızı daha da düşürmüş Türknet 13-14MB olmuş...! :( Netspeed'e geçeceğimi söyleyince açıkça tavır almış ve hesapta beni cezalandırmışlar..! Netspeed'e dün gönderdim başvuru evraklarını. Bozuk port verdikleri veya vermiş olabilecekleri yönündeki bilgilendirmeniz için teşekkürler. Netspeed'te de aynı düşük hız durumu ile karşılaşırsam binadaki boş portu sorgulatır ve oranın boş VDSL portunu talep ederim.