Türknet nasıl ?

Bu konuyu okuyanlar

Hasan Yusuf Besli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba ben şuanda superonline 16 mbps ( upload 0.5 ) internet'ini kullanıyorum aylık:80 tl civarında ödüyorum taahhüt'üm Ocak ayında bitecek ve paketim yeni fiyatlardan olacak bende uzun zamandır düşündüğüm turknet'e geçmelimiyim karar veremedim. Diğer internet servislerinin hakkında ya çok kötü diyorlar yada çok iyi ama turknet'te böyle bir şey göremedim herkes başka bir şey söylüyor en çok kafamı'da bu karıştırdı son bir kez Sdn forumuna sorayım dedim , bu arada turknet'te aldığım hız 35 mbps +10TL fark ile 75 mbps ye çıkıyor (Türk işi starbucks herhalde :D ) sizce ne yapmalıyım upload ı göz önünde bulundurmanızı rica ederim. Bide gaziosmanpaşada oturuyorum bu bölgede kullananlar + sı - si ile yazabilirlermi

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
O hızlara o fiyat istiyorlarsa kesinlikle geç gitsin. 16 Mbps dowload 0.5 upload nedir la bu devirde birde 80 TL . Yılbaşından sonra 90 TL olur yeni taahüt için o fiyat.
1574634798756.png

Hiç yoktan taahüt yok ve ilk ay ücretsiz deneme var. İlerde arkadaşını getir kampanyası ilede Ücretsiz kullanırsın bence kesinlikle geç.
10 TL fark ödemek bana koymaz dersen almış iken 75 Mbps'de alabilirsin.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Valla ben Netspeed kullanıyorum 16 Mbps 56 TL ödüyorum sen çok ödüyorsun. Türknet sorunlu bu arada önermiyorum adamlar seni abone yapana kadar muhattap oluyor sonrasında telefon bile açsan çıkmıyor karşına kimse.