TürkNet nasıl ? Memnun musunuz?

GeraltOfRivia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
GeraltOfRivia dostum bi forumda şu tarz bi yorumla karşılaştım
"Dostum şans eseri karşılaştığım turk.net'i önerebilirim sana altyapın neyi destekliyosa onu veriyolar 150 gb akn ile sadece yalın hizmet vermiyorlar galiba 0'dan abonelere benim tarifem 75 mb'e kadar 150 gb akn ancak bana gelen 60-65 mb oluyor daha önceden 16 mb kullanıyodum ondadada 12 mb alıyodum 59 lira veriyorum 2 haftada bağladılar ama şu an sağlam gibi 6 aydır sorun yaşamadım.İstersen bi araştır hoşuna giderse al" umarım sendede bu kadar beklettiklerine değer biraz daha beklemeni öneririm
Öğrenci evi olduğum için taahhüt beni bozuyor, bakalım bekliyorum er geç bağlanacaktır :) Sağolasın :blush:

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Bizde bir hafta bekledik. En sonunda aktif oldu memnunum. Fakat abone olurken en fazla 16 mbps destekliyor diyip sonradan bölgeniz vdsl 75mbps uyumlu diyince hoş olmadı.

Yasinalan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar bende pazartesi başvurdum salı onaylandı Çarşamba da aktif oldu ama 2 gündür modem kuramadım dsl ışığı yanmıyor diyor modem Asus dsl16 evde eski tplink 212 vardı onuda denedim onda da adsl ışığı yanmıyor internet bağlantısı yok diyor. Müşteri hizmetleri ile görüştük şimdi mesaj geldi hala ilgileniyoruz sorununuzla diye bir sürü de olumsuz yorum okudum vaz mı geçsem bilemedim
--- Gönderi Güncellendi ---
Şimdi telekomdan aradılar portlarda biri takılı değilmiş umarım sorun hallolur

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bizde bir hafta bekledik. En sonunda aktif oldu memnunum. Fakat abone olurken en fazla 16 mbps destekliyor diyip sonradan bölgeniz vdsl 75mbps uyumlu diyince hoş olmadı.
Bana da 24mbps vdsl desteğiniz var diyip, bağlandıktan sonra vdsl alt yapınız yok dediler. Şükredin halinize.

Yasinalan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bu gün Telekom çalışanlarından kaynaklanan bir sorun ile hattım geç de olsa açıldı ve ilk hız testi budur

Ekli dosyalar

• IMG_1045.PNG
    IMG_1045.PNG
    107.7 KB · Görüntüleme: 7,077

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar bende pazartesi başvurdum salı onaylandı Çarşamba da aktif oldu ama 2 gündür modem kuramadım dsl ışığı yanmıyor diyor modem Asus dsl16 evde eski tplink 212 vardı onuda denedim onda da adsl ışığı yanmıyor internet bağlantısı yok diyor. Müşteri hizmetleri ile görüştük şimdi mesaj geldi hala ilgileniyoruz sorununuzla diye bir sürü de olumsuz yorum okudum vaz mı geçsem bilemedim
--- Gönderi Güncellendi ---
Şimdi telekomdan aradılar portlarda biri takılı değilmiş umarım sorun hallolur
Dostum banada 64 Mbps destekliyorlar dediler geçeyim mi ?

GeraltOfRivia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Aradan 2 ay geçmiş nasıl biraz anlatır mısın memnun musun
İnternet hızı hiç stabil değil, günün belli saatlerinde özellikler sabah hızlıyken akşamları çekilmeyecek derecede bir yavaşlık oluyor. Kimi zaman 1 mbps gibi absürt hızlara düşüyor. Bu daha önceden Türk Telekom bağlı iken de oluyordu ancak çok daha seyrek oluyordu. Demem o ki güzel ülkemde müşteriyi memnun eden internet sağlayıcısı yok, hep bir kota hep bir yavaşlık var.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
İnternet hızı hiç stabil değil, günün belli saatlerinde özellikler sabah hızlıyken akşamları çekilmeyecek derecede bir yavaşlık oluyor. Kimi zaman 1 mbps gibi absürt hızlara düşüyor. Bu daha önceden Türk Telekom bağlı iken de oluyordu ancak çok daha seyrek oluyordu. Demem o ki güzel ülkemde müşteriyi memnun eden internet sağlayıcısı yok, hep bir kota hep bir yavaşlık var.
Düzgün alt yapı yoksa pek işe yaramıyor. Sadece AKN yükseliyor ve taahhüt yok.

Ama benim internetim ttnetten daha iyi yine de.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Burada elim mahkum mecburen ttnette kalıyorum en ufak bir başka servis olsa direk geçiş yapacağım ama malesef yok

mehmetyasar27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bayadır arastirdigim bir firma sosyal medadanda kendileriyle ilesitim kurmustum kendi alt yapisi olan noktalarda akk uygulamiyor basvuru yapmadan once bunu tesbit et alt yapilarinin olup olmadigini sor onlara tahadutsuz olmasi aslinda bizim icin avantaj iki ay kullanir bakarsin nasil olduguna ancak kullanicilarin yarisi cok memnun yarisi sikayetci o yuzde bende pek guven olusturmadi hala denemek lazim birde abonelik islemleri karisik geldi cikti alip imzaliyip gonderiyorsun kendilerine :) bi bayileri yok heralde

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Bayadır arastirdigim bir firma sosyal medadanda kendileriyle ilesitim kurmustum kendi alt yapisi olan noktalarda akk uygulamiyor basvuru yapmadan once bunu tesbit et alt yapilarinin olup olmadigini sor onlara tahadutsuz olmasi aslinda bizim icin avantaj iki ay kullanir bakarsin nasil olduguna ancak kullanicilarin yarisi cok memnun yarisi sikayetci o yuzde bende pek guven olusturmadi hala denemek lazim birde abonelik islemleri karisik geldi cikti alip imzaliyip gonderiyorsun kendilerine :) bi bayileri yok heralde
Banada tuhaf geldi ama çok makul kullanırsan haberdar et bende düşunüyorum :)

Maksimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba bende yarın bağlanmayı düşünüyorum sizce türknet almalimiyim ? Kullananlar memnun mu işlemler nasıl gerçeklesti . Yanıtlarınız için sağolun şimdiden

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Merhaba bende yarın bağlanmayı düşünüyorum sizce türknet almalimiyim ? Kullananlar memnun mu işlemler nasıl gerçeklesti . Yanıtlarınız için sağolun şimdiden
bağlanırsan buraya mesaj bırakmayı unutma bilgilenmiş oluruz bende düşünüyorum .

Maksimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yarın baglayacağım ama evrakları fln gonderecekmisiz kargo ile bakalım nasıl olacak buraya yazarım adım adım

Maksimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dün belki acıklardir diye arayıp bilgi alayım dedim saat 4 e kadar mis müşteri hizmetleri pazar günü neyse beni aradılar bugün anlattılar modem fln vermiyorlar zaten taahhüt olmadığı için vermemeleri normal bende vdsl2 modem vardı o iş görür dediler.tel no adres bilgilerini verdim gerekli belgeleri ister kargo ile ister mail ile yolluyorlar kargo beklememek için mail istedim çıktı aldım doldurdum birazdan kargo ile yollayacağım ama kimlik fotokopisinin üstüne internet bağlanmak için diye kırmızı kalem ile yazdım ne olur ne olmaz diye ilgililer taahhüt yok dedikleri gibi kart kullanmıyorum dedim ozaman faturanızı atm den yada bankadan ödersiniz dediler tm dedim şuan bu şekilde gelişiyor olaylar aksam kargoya vereceğim oraya nezaman ulaştığıni bakıp Nekadar sürer ise size bilgi veririm

secretkaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turknet mevcut taahhüt bozma bedelinin 120₺ sini karşılıyor diye birşey vardı şuan sitesinde yazmıyor hala geçerlimi bilen varmı?

TheKorsans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer yüksek hızda internet almak isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım

Reaksiyon puanı
6
Türk Telekom'dan türknet'e geçmek çok sıkıntılı

1 kargo parasını sen ödüyorsun 1
2 telefon sözleşmesini unutuyorlar sonra onuda imzalıyor tekrar gönderiyorsun onuda ödüyorsun
3 müşteri hizmetlerindeki erkek temsilciler sanki yoldan geçeni müşteri temsilcisi yapmışlar

4 daha başlamadan bu kadar sorun ile karşı karşıya kalmak insani huylandırmıyo değil bakalım daha hizmet alamadık bekliyoruz daha nelerle karşılaşacağınızı

Ceren2135

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben de internet bağlatmak istiyorum eve. Alt yapı sadece adsl için uygunmuş. Hangi internet firması bu alt yapıda en iyi hizmeti verir acaba? Please help