Turknet Nasıl Ve Tivibu Kullanabilirmiyim

Bu konuyu okuyanlar

ardaglr6

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Merhaba Ben tivibu kullanıcısıyım ve Türk Telekom kullanıyorum ve yeni evime geçince turknete geçmeyi düşünüyorum tivibu Türknet ile çalışırmı türknete geçmeliymişim cevaplarınızı bekliyorum :)

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Televizyonun için Tivibu, internet için Türknet kullanabilirsiniz bir sakıncası olmayacaktır. Ancak yinede detaylı bilgi için müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi ile görüşün.

ardaglr6

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Çok teşekkür ederim BlackTSix

Reaksiyon puanı
10,324
Turknet'in müşteri hizmetleri konusunda yerlerde süründüğünü okumuştum, okuyucu şikayetlerinden. Son aylarda bir değişiklik oldu mu bilmiyorum ama isterseniz bir daha araştırın ve öyle karar verin. Çünkü binlerce insan bu firmanın kurulum sonrası oluşan teknik sorunlar konusunda ulaşılamaz olduğunu yazıp dururlardı aylar boyunca. Ben de bir ara niyetlenmiştim lakin bu şikayetleri okuyunca vazgeçmek zorunda kaldım.

ardaglr6

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Turknet'in müşteri hizmetleri konusunda yerlerde süründüğünü okumuştum, okuyucu şikayetlerinden. Son aylarda bir değişiklik oldu mu bilmiyorum ama isterseniz bir daha araştırın ve öyle karar verin. Çünkü binlerce insan bu firmanın kurulum sonrası oluşan teknik sorunlar konusunda ulaşılamaz olduğunu yazıp dururlardı aylar boyunca. Ben de bir ara niyetlenmiştim lakin bu şikayetleri okuyunca vazgeçmek zorunda kaldım.

Bu değerli Yorumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim