TürkNet nasıl ? Memnun musunuz?

Konusu 'İnternet Servis Sağlayıcıları' forumundadır ve GeraltOfRivia tarafından 7 Şubat 2017 başlatılmıştır.

1. mehmetyasar27

mehmetyasar27 Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Baglatan arkadaşlar varmi memnunmusunuz isleyiş surecinden digiturk u kapattim bi faturam eksildi internet alim diyorum

2. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    3.150
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Türknetten memnun musunuz ?
    Başvuru süreci nasıl gelişti ? Sizce Türknete geçmeli miyim ?

mehmetyasar27 bunu beğendi.
  3. zaferozkan

zaferozkan Asistan

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebe Müdürü
    Yer:
    Tekirdağ
    Harika kota yok 24 mb kullanıyorum hız hiç düşmüyor

4. mehmetyasar27

mehmetyasar27 Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ayin 14 u itibari ile turknet e basvuru yaptim telefon ile evraklar e posta adresime gonderildi ciktisini alip imzalayip kimlik fotokopim ile turknet e gonderdim 19,50 kargo ucreti aldi mng kargo ile ertesi gun telekomdan gelip apartman girisindeki ankastreme uc acildi evraklarim turknet e ulasti ve suan turktelekomin telefon ve internet hattimi acmasini bekliyorum ondan sonrada turknet tarafindan baglantilarim saglanicak ilk isleyis surecim bu sekilde arkadaslar baglandiktan sonrada gunceleme yapacagim aldigim paket 150 gb akn yil sonuna kadr 4x50 gb ektra akn vericekler ve 1000 dk telefon telefonu mecbur baglatiyorsunuz odeme icin internettenden basvuru yaparsaniz kredi karti istiyor telefonla yaptginzda banka ile odeme yapabiliyorsunuz eger vdsl alt yapiniz varsa modeminiz yoksa 185 liraya zte marka modem gonderiyorlar lakin adsl alt yapisi varsa herhangi adsl modem kullanabilirsiniz

5. mehmetyasar27

mehmetyasar27 Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Guncelleme
    Bugun itibari ile turknet aktivasyonum tamamlandi ancak ilk dakikadan sorun yasadim telefonda bana aktivasyondan sonra kurulum icin gelenecegi bilgisi verildi ancak sabah aradigimda kurulum icin elektrikci cagirmam gerektigini soylediler 100 liraya hattimi baglattim suan aktif kullaniyorum 13mbit hic geliyor. Ancak hic 13 luk bi hiza benzemiyor yeni oldugu icin zamanla oturacagini soylediler simdilik bukadr baglatmayi dusunenlere yardimci olduysam ne mutlu

6. johan_06

johan_06 Üyecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bende çok tereddüt ede ede bağlattım turkneti 1 hafta içinde açıldı daha bugün kullanmaya başladım. Aslında hattım 2 gün önce açıldı ama bir türlü internet yoktu aradım arıza kaydı falan bıraktım. Hatta iptal ettirmeyi bile düşündüm sonra ttnet ekibi geldi halletti artık girebiliyorum. Şuan sorunum yok inşallah da olmaz. Paketim 75mbps. Şurayada hız testini koyayım. Yalnız en sevmediğim yönü turnet teknik arıza bölümünü aradığımda yarım saat bekledim bağlanmak için sonra sinirlenip kapattım. Böyle 2-3 defa bekledim anca bağlayabildiler beni. Müşteri hizmetlerine işiniz düşmesin çok sıkıntılı. İnternet erişimini alana kadar katlanın bu adamlara gerisi kolay. Ben hayalimde bile bu kadar hızlı internet kullanmadım. Nazar değmez inş. :) Edit: yazmayı unuttum arkadaşlar kargo parası çok fena giryor, sözlemeyi bikere gönderdim hata var dediler bidaha gönderiyim derken 30tl kargoya vermiş oldum daha işe başlamadan.

Son düzenleme: 22 Haziran 2017
    Rockco ve GeraltOfRivia bunu beğendi.
  7. MevlutOrhanTr

MevlutOrhanTr Asistan

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Denizli
    Denizli de olup turk.net kullanan var mı :) Dsmart 8 mbps hız 50 gb kotaya 60 tl vermek canımı yakıyor.Müşteri hizmetleri çok iyi ama 60 tl ye o hız o kata kazık gibi kazık :)

8. Rockco

Rockco Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    İlk abone olurken aninda aciyorlar musteri hizmetleri ama abone olduktan sonra cok bekliyoruz telefonda malesef

9. parlement

parlement Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    1 yıldır gayet memnunum

10. Fearless123

Fearless123 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    ankara
    böyle superonline olmaz olsun 6.30 mbps alıyorum kaç kere aradım sizin için görüşme sağlıcağız diyorlar sürekli sonra ayın ortalarına kadar geçiştiriyorlar sonrada kotanızı doldurmuşunuz yenilendiğinde düzelmezse tekrar arayın diyorlar ben aramaktan bıktım kaç kere anlatıyorum sürekli aynı şeyleri konuşuyoruz düzeltin artık diyorum çözüm yok sözlesme bitsinde türknete geçicem hem taahütsüz memnun olmazsam çıkarım fiyatıda uygun hızıda iyi kota konusundada baya iyi kendi altyapılarındaysanız kota yok ama türktelekomun altyapısını kullanıyosanız 150 gb kotası var aştığında hızın yarısına düşüyormuş ama tam bilmiyorum akk girince tam olarak hızı ne kadar düştüğünü ama aklımda böyle kalmış

11. xemreg

xemreg Üyecik

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Selamlar,

Öncelikle bilinmesinde fayda var. Türkiyede 3 adet alt yapı var bunlara ttnetin dahil olmadığı bir düzende aşağıdaki tüm şirketler bu yapıya dahil.

Türkcell Superonline
    Vodafone
    Türksat kablo haberleşme

Alt yapı olarak birde bildiğiniz üzere TTnet var. Adsl ve vdsl gibi telefon hattından yayılan bütün internet teknolojilerinde ttnet tekel durumunda fakat diğer taraftan bazı şirketler kendi çözümlerini üretiyor bunlardan biri turk.net turknet omurgadan sonraki bütün cihazları bünyesinde barındırıyor. Yapa da ise bütün alt yapıyı kendi verdiği için kota olmadan hizmet verebiliyor. Yapa noktalarının neye göre belirlendiği yada nerelerde olduğu belirsiz ama bir kısıma kotasız internet verdiğini söylüyor. Ayrıca yapa denilen alt yapının bir yansıması görünmüyor OAŞ Ortak alt yapı şirketine dahil olmuş olabilir yada toplu alım ile paylaşımsız bir anlaşma yapmış olabilir ttnet ile. Bu kısmı açıkcası kavrayamadım. Sonuç olarak adamlar hizmetine güvenerek taahhüt gibi belgeler istemiyorlar. Bu şu demektir elimden geleni yapacağım ama bana zorunlu değilsin. Bu güzel bir düşünce ve desteklenmesi gereken bir düşüncedir.

Şahsen bir zamanların en ucuz ve en kaliteli servisi türksattı bu yeni yasadan sonra kotaları ve hızları düşse de bulundukları bölgede sıkıntı olmadığı taktirde verebildikleri hızın haddi hesabı yok. Çok daha fazla veriyi kaldıra bilecek bir kablo üzerinden evinize bağlandığı ve adsl, vdsl gibi bakır ince bir kablodan geçmediğinden dolayı çok daha verimli. Ayrıca sistamatik bir şekilde müşteri ile ilgilenmeleri de güzel 4 saat içinde kapınıza kadar gelen ekipleri ttnet yada başka firmada göremezken türksatta bunu görebiliyorsunuz. Alt yapısı neden eksik kalıyor bilmiyorum ama asıl yaygınlaşması gerekenin kablo internet olduğuna inanıyorum.

TTnetden kurtulmak isteyenlerin fazla seçeneği yok. OAŞ kuruldumu bilmiyorum ama kurulması kullanıcılar için çok önemli. Bunu desteklemeyen tek firma ttnet. Şu an için yapılabilecek aşağıdaki şirketlere yönelmek.

Turkcell Superonline
    Turksat Kablo İnternet
    Vodafone

Vodafone kısıtlı bir bölgede sessiz sedasız fiberlerini döşüyor daha çok yeni ama güzel bir gelişme muhtemelen kendi gsm hatlarını desteklemek için yatırım yapması gerekiyordu fakat bu bize yansıyacaktır. Bütün operatörlerin kendi alt yapıları varken sadece vodafonun olmasa muhtemelen rekabet edemeyecekti.

Kolay Gelsin..

12. Can Pakalın

Can Pakalın Üyecik

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Web Tasarımcısı,Programlama Uzmanı
    Yer:
    Lüleburgaz
    Hocam ttnetin fiberinde problem yok , adsl veya vdsl ini kullanmayın direk çöp , TürkNET 'e gelicek olursak şimdiye kadar kötü bir yorum görmedim 250 kişilik yazılımcılar grubumuz var çoğu TürkNet kullanıyor kullanmayanlarda geçmeye başladı :)

13. hknorl

hknorl Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    TÜRKNET'e birkaç ay önce TTNET'den yalın internet kullanırken taahhütümün bitmesine 5 gün kala başvurdum. Taahhüdümün bittiği gün geçiş işlemlerini yaptılar internetim hiç kesilmeden geçişim sağlandı portum da değişmedi ve hattımın alabileceği en yüksek hızı aldım o kadar olumsuz yorumdan sonra kararsızdım fakat ben çok memnun kaldım arkadaşlar. Mevcut hattından memnun olan arkadaşlar hiç düşünmeden başvurabilirler.
    Yeni üyelikte ücretsiz bir ay kullanım kampanyasına katılmak isteyen arkadaşlar
    Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

14. Death Mark

Death Mark Profesör

Beğenileri:
    370
    Ödül Puanları:
    83
    Yer:
    Turkey
    Hızlı diyorlar herkes kullammaya başlamış zorunlu sözleşme yok istediğin zaman aboneliğinizi başlatıp sonlandırıyorsunuz 100 mhps e kadar destek var altyapısı oldukça iyi kesilmeler olacağını sanmıyorum Bende geçiş yapacam ama TTNET teki sözleşme yüzünden 2018 ayının sonlarına doğru geçerli olduğu için iptal ettirmem için 300 tl ödeme yapmam gerekiyormuş seneye 100 tl ye düştüğü zaman ya da ne kadar vermem gerekiyorsa verip iptal ettircem yok böyle dünya ya zorla kullanıyoruz servisleri rezalet teknik arıza oluyor ekip 2 hafta sonra geliyor ya da hiç gelmiyor şikayet edince peşimizde bi güzel koşuyorlar :)

15. aykut26

aykut26 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    eskişehir
    ben bir yıldır kullanıyorum. şu ana kadar hiç bir problemle karşılaşmadım. kesinlikle tafsiye ederim. en uygun olanıda türknet firmasıdır. aşağıdaki referansla türknetli olursanız bir aya ücretsiz internette kullana bilirsiniz.
    Merhaba,
    TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz,
    gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 59.99 TL. Başka
    da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm
    var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet
    kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha
    çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine
    sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhüt Sayar:
    http://www.turk.net/taahhut-sayar/index.aspx?PromoCode=DEM24YK14LLO

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: DEM24YK14LLO

Bağlantı:
    https://turk.net/p/DEM24YK14LLO

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan
    sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi
    ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Bölge Web Alanı
    Kullanım Detayı

Bölge Web Alanı
    Kampanya Şartları
    8 öğeli liste
    ••Kampanyadan faydalanabilmek için davet eden ve davet edilen abonelerin TurkNet’e son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir borcu bulunmamalıdır.
    ••Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim
    Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
    ••Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine
    bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
    ••Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
    ••Kampanya 14.08.2017 ile 31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
    ••Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
    ••Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
    ••Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.
    Liste sonu

Bölge Web Alanı
    Sıkça Sorulan Sorular
    Arkadaşını Getir Kampanyası nedir? Ben ve arkadaşlarım nasıl yararlanabiliriz?
    Arkadaşını Getir, sizin (yani TurkNet bireysel müşterilerinin) TurkNet’e kazandırdığınız her yeni müşteri için bir ay ücretsiz Özgür İletişim paketi kullanım
    hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır. Ayrıca davetiniz üzerine TurkNet’e kayıt olan arkadaşınız da bir ay ücretsiz internet kullanımı kazanır. Kampanyadan
    mevcut bireysel müşterimizseniz, siz ve sizin davet ettiğiniz hizmeti yeni açılan TurkNet’liler yararlanabilir. TurkNet’e getirdiğiniz arkadaşınız da hemen
    kendi arkadaşlarını davet ederek daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilir.

Kampanya hangi tarihlerde geçerli olacaktır?
    Kampanya 31 Aralık 2017 tarihe kadar geçerlidir. Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.

Arkadaşlarımı nasıl TurkNet’e davet edeceğim?
    4 öğeli liste
    ••Sizin için özel olarak üretilen davet kodunu ve bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşarak kampanyaya katılabilirsiniz.
    ••En kolay yol, TurkNet Online İşlemler’e giriş yaparak davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın e-posta adresini yazmak. Böylece biz arkadaşlarınıza, size
    özel davet kodunu ve bağlantıyı içeren bir e-posta göndererek sizin adınıza TurkNet’e davet etmiş oluruz.
    ••TurkNet Online İşlemler’e girdikten sonra Facebook ve Twitter üzerinden bizim hazırladığımız mesajları ya da daha iyisi kendi hazırlayacağınız mesajları,
    arkadaşlarınızla paylaşarak daha çok kişiyi kampanyadan yararlandırabilir daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsiniz.
    ••Size özel davet kodunuzu ve bağlantınızı, TurkNet Online İşlemler’e girmeden e-posta, sosyal medya, mesaj, SMS, mektup, telgraf, şarkı, duman sinyali
    ya da uygun bulduğunuz herhangi bir yöntemle istediğiniz mecrada paylaşılabilirsiniz. Davet için bir metin yazmakla uğraşmak istemezseniz, bizim hazırladığımız
    metni e-posta davetlerinde kullanabilirsiniz.
    Liste sonu

Davet edilen arkadaşlar ücretsiz kullanım hakkı kazanmak için ne yapmalı?
    Davet edilen arkadaşlar TurkNet web sitesi üzerinden abonelik başlatırken ilgili alana arkadaşının kendisine gönderdiği davet kodunu girerek kampanyaya
    katılabilirler. Çağrı merkezi üzerinden abonelik başlatılırken TurkNet yetkiliyse yine aynı davet kodu paylaşılabilir.

Kampanyadan yararlanma şartları nelerdir?
    4 öğeli liste
    ••Arkadaşlarını TurkNet’e davet eden abonenin son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmaması gerekiyor.
    ••Davet edilen arkadaş, bir ay bedava kullanım hakkı kazanmak için kendisine TurkNet’ten gelen ilk tam ay kullanım faturasını son ödeme tarihinden önce
    ödemelidir.
    ••TurkNet’e davet edilerek üye olan aboneler, 24 Ay boyunca kampanyadan bir kez yararlanılabilir. Örnek olarak abone TurkNet’i 6 ay kullandı ve hizmetini
    iptal etti. Daha sonra kendisini ilk davet eden veya başka bir arkadaşı aynı kişiyi tekrar TurkNet’e davet etti, bu sefer indirim kazanılamaz. Çünkü indirim
    kazanmak için ilk aboneliğinizin başladığı tarihten itibaren 24 ay geçmesi gerekir. Ancak, yeniden abone olan kişi, yine dilediği kadar arkadaşını TurkNet’e
    davet edebilir.
    ••Kampanya süresi sonlandıktan sonra gerçekleşen aboneliklerde davet eden ve davet edilen kişi ücretsiz internet kullanımı kazanamaz.
    Liste sonu

İndirim verme süreci nasıl işliyor?
    2 öğeli liste
    •• Kazanılan bir ay bedava internet, kullanımı hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansır. Örneğin 10 Eylül’de TurkNet’li olunduysa, Ekim başında
    2 fatura gelir. Biri 10 Eylül – 30 Eylül kullanımın içindir, biri de Ekim’de yapılacak kullanım için. Bu faturalar son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse,
    Kasım ayında gelecek faturada bir aylık kullanım ücreti indirim olarak yansır, böylece Kasım ayında bedava internet kullanılır.
    •• İndirimin yansıtılacağı aya kadar herhangi bir şekilde hizmet sonlandırılırsa (hizmetin başka bir adrese naklinin gerçekleşememesi sebebiyle fesih olması
    dahil) TurkNet’e davet eden ve edilen abonelere herhangi bir indirim sağlanmaz.
    Liste sonu

Davet kodu bilgisi içeren davet mektubu hangi kanallardan alınabilirim?
    3 öğeli liste
    •• Abonelere TurkNet tarafından gönderilen e-postadan
    •• Çağrı Merkezinden
    •• Online İşlem Merkezinden
    Liste sonu

Arkadaş davet limiti var mıdır?
    Hayır, davet sayısında herhangi bir limit yok. 100 arkadaşınızı davet edin, eğer tüm arkadaşlarınız TurkNet’e üye olup ilk tam ay faturasını öderse, 100
    ay ücretsiz kullanım hakkı kazanın. Unutmayın ne kadar çok arkadaş davet ederseniz, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı kazanma şansınız artar.

Kazanılan ücretsiz kullanımlar ve güncel bilgiler nasıl takip edilebilirim?
    3 öğeli liste
    •• Online İşlem Merkezinden
    •• Zaman zaman size göndereceğimiz e-posta mesajlarından
    •• Çağrı Merkezinden
    Liste sonu

Kazanılan hediye indirimleri faturamda nasıl görünür?
    Faturanıza hizmet bedeli +/- indirim olarak yansır.

Örnek

Tabloda 2 sütun ve 4 satır var
    İnternet Ücreti
    16 Mbps'e Kadar Limitsiz (Dönem 2017)
    59,99 TL
    Arkadaşını Getir Kampanyası İndirimi
    -59,99 TL
    Ödenecek Tutar
    0 TL
    Tablo Sonu

ARKADAŞINIZ İÇİN EN DOLU DOLU PAKET, ÖZGÜR İLETİŞİM!
    AKN YOK
    GERÇEK SINIRSIZ İNTERNET
    100 Mbps
    YÜKSEK HIZ
    HER YÖNE
    KONUŞMA
    TAAHHÜT YOK
    İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İPTAL EDİN
    HER ŞEY DAHİL. TEK FİYAT. 59,99 TL
    Ne Kadar Çok Arkadaş, O Kadar Çok Ücretsiz İnternet
    https://turk.net/p/DEM24YK14LLO/
    TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri çerçeve sonu
    aykut

16. resmiplaka

resmiplaka Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    istanbul
    Merhaba. Belki bu başlık doğru yer değil ama bulamadım ilgili bölümü..

Bi soru sormak istiyorum.turknet abonesi oldum. İlk kez tel ve internet bağlanacak.Ttnet Ankastreye hattı verip üzerine ismimi yazmışlar. Ama iç tesisat baglayacak arkadaş geldi , biraz inceledi, 'bunu niye buraya çakmışlar' diyerek TTNet in çaktığı kroneden hattı çıkardı başka kroneye çaktı ve iç tesisat bağlantısını yaptı. Beni aradı, ekrana çıkan no benim sabit abone numarası idi. Yani evdeki tel açıldı (doğru abone no ile)..

Benim aklıma takılan şu; hattım VDSL destekliyor, VDSL hizmeti alacağım, acaba Krone değiştirdiği için bu sistem karışmış olabilirmi? Yani adsl ve VDSL hatları için kroneler farklılık gösterir mi?

17. kerimcelik1717

kerimcelik1717 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Krone yi bağlantı klemensi olarak düşünün. İki kabloyu birbirine bağlamaktan başka bir fonksiyonu yoktur.

Krone yani bağlantı kutusu ile modem arası kablonun kalitesi vdsl hızını olumsuz yönde etkileyebilir. Bina içi tesisat iyidir inşallah.

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş