TürkNet nasıl ? Memnun musunuz?

Konusu 'İnternet Servis Sağlayıcıları' forumundadır ve GeraltOfRivia tarafından 7 Şubat 2017 başlatılmıştır.

1. mehmetyasar27

mehmetyasar27 Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Baglatan arkadaşlar varmi memnunmusunuz isleyiş surecinden digiturk u kapattim bi faturam eksildi internet alim diyorum

2. Murat Burç

Murat Burç Dekan

Beğenileri:
    1.634
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Türknetten memnun musunuz ?
    Başvuru süreci nasıl gelişti ? Sizce Türknete geçmeli miyim ?

mehmetyasar27 bunu beğendi.
  3. zaferozkan

zaferozkan Üyecik

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Muhasebe Müdürü
    Yer:
    Tekirdağ
    Harika kota yok 24 mb kullanıyorum hız hiç düşmüyor

4. mehmetyasar27

mehmetyasar27 Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ayin 14 u itibari ile turknet e basvuru yaptim telefon ile evraklar e posta adresime gonderildi ciktisini alip imzalayip kimlik fotokopim ile turknet e gonderdim 19,50 kargo ucreti aldi mng kargo ile ertesi gun telekomdan gelip apartman girisindeki ankastreme uc acildi evraklarim turknet e ulasti ve suan turktelekomin telefon ve internet hattimi acmasini bekliyorum ondan sonrada turknet tarafindan baglantilarim saglanicak ilk isleyis surecim bu sekilde arkadaslar baglandiktan sonrada gunceleme yapacagim aldigim paket 150 gb akn yil sonuna kadr 4x50 gb ektra akn vericekler ve 1000 dk telefon telefonu mecbur baglatiyorsunuz odeme icin internettenden basvuru yaparsaniz kredi karti istiyor telefonla yaptginzda banka ile odeme yapabiliyorsunuz eger vdsl alt yapiniz varsa modeminiz yoksa 185 liraya zte marka modem gonderiyorlar lakin adsl alt yapisi varsa herhangi adsl modem kullanabilirsiniz

5. mehmetyasar27

mehmetyasar27 Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Guncelleme
    Bugun itibari ile turknet aktivasyonum tamamlandi ancak ilk dakikadan sorun yasadim telefonda bana aktivasyondan sonra kurulum icin gelenecegi bilgisi verildi ancak sabah aradigimda kurulum icin elektrikci cagirmam gerektigini soylediler 100 liraya hattimi baglattim suan aktif kullaniyorum 13mbit hic geliyor. Ancak hic 13 luk bi hiza benzemiyor yeni oldugu icin zamanla oturacagini soylediler simdilik bukadr baglatmayi dusunenlere yardimci olduysam ne mutlu

6. johan_06

johan_06 Üyecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bende çok tereddüt ede ede bağlattım turkneti 1 hafta içinde açıldı daha bugün kullanmaya başladım. Aslında hattım 2 gün önce açıldı ama bir türlü internet yoktu aradım arıza kaydı falan bıraktım. Hatta iptal ettirmeyi bile düşündüm sonra ttnet ekibi geldi halletti artık girebiliyorum. Şuan sorunum yok inşallah da olmaz. Paketim 75mbps. Şurayada hız testini koyayım. Yalnız en sevmediğim yönü turnet teknik arıza bölümünü aradığımda yarım saat bekledim bağlanmak için sonra sinirlenip kapattım. Böyle 2-3 defa bekledim anca bağlayabildiler beni. Müşteri hizmetlerine işiniz düşmesin çok sıkıntılı. İnternet erişimini alana kadar katlanın bu adamlara gerisi kolay. Ben hayalimde bile bu kadar hızlı internet kullanmadım. Nazar değmez inş. :) Edit: yazmayı unuttum arkadaşlar kargo parası çok fena giryor, sözlemeyi bikere gönderdim hata var dediler bidaha gönderiyim derken 30tl kargoya vermiş oldum daha işe başlamadan.

Son düzenleme: 22 Haziran 2017 18:51
    Rockco ve GeraltOfRivia bunu beğendi.
  7. MevlutOrhanTr

MevlutOrhanTr Asistan

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Denizli
    Denizli de olup turk.net kullanan var mı :) Dsmart 8 mbps hız 50 gb kotaya 60 tl vermek canımı yakıyor.Müşteri hizmetleri çok iyi ama 60 tl ye o hız o kata kazık gibi kazık :)

8. Rockco

Rockco Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    İlk abone olurken aninda aciyorlar musteri hizmetleri ama abone olduktan sonra cok bekliyoruz telefonda malesef

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş