Turknet Müşteri Temsilcisi

Bu konuyu okuyanlar

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
0850 288 80 80 i arayarak müşteri temsilcisine bağlanmayı becerebilen var mi? 1 den 7 ye kadar tüm tuşları denedim. Ayrica bunların içindeki seçenekleri de denedim ama bir insana bağlanmayı başaramadım. Online işlem menüsünden port guncellemesi talebinde bulundum adslden vdsl ye geçmek için cevap olarak yine telesekreter abla beni arayıp sorun donanımsal ev iç tesisatını kontrol edin dedi. Portu evden güncelliyoruz sanirim :D Turknet kullanan arkadaşlar derdinizi nasil anlatiyorsunuz? 4 günlük kullaniciyim.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
0850 288 80 80 i arayarak müşteri temsilcisine bağlanmayı becerebilen var mi?
Evet. Biz o numarayı başvuru için aradığımızda işlemleri yapabiliyorduk.
Ama hala internet çekemedik. :) Tabi interneti çekemeyişimizin nedeni Turknet değil.
Gerek bulunduğum bölgedeki altyapı yetersizliği, gerek kazı çalışmalarından, gerek boş port bulamamaktan vb. sebeplerden hala internet çekemedik.

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Evet. Biz o numarayı başvuru için aradığımızda işlemleri yapabiliyorduk.
Ama hala internet çekemedik. :) Tabi interneti çekemeyişimizin nedeni Turknet değil.
Gerek bulunduğum bölgedeki altyapı yetersizliği, gerek kazı çalışmalarından, gerek boş port bulamamaktan vb. sebeplerden hala internet çekemedik.
Benim internetim var ama 16mbit. Bunlara ulaşmanın bir yolu yok mu? Her sorunumuzda boyle surunecek miyiz :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Aynen. Ben sitede adres sorguladığımda boş port bulunduğunda sitede 35mbit'e kadar internet yazısı çıkmıştı.
Tabi gerçekte altyapıya vb. şeylere bağlı olarak 35 mbit hızı görmek mümkün olmayabilir.

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Aynen. Ben sitede adres sorguladığımda boş port bulunduğunda sitede 35mbit'e kadar internet yazısı çıkmıştı.
Tabi gerçekte altyapıya vb. şeylere bağlı olarak 35 mbit hızı görmek mümkün olmayabilir.
Bulunduğum bölge yeni bir yerleşim altyapı yeni. Portumu guncelleseler 35mbit alacam da derdimi anlatacağım insan bulamadım

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
An itibariyle portum güncellenmiş olup 33 mbit download, 2 mbit upload almaktayım. İnşallah müşteri hizmetlerine tekrar işim düşmez :)

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
An itibariyle portum güncellenmiş olup 33 mbit download, 2 mbit upload almaktayım. İnşallah müşteri hizmetlerine tekrar işim düşmez :)

Vdsl için kullandığın modemin markasını zahmet olmazsa söyleyebilir misin? TP-LINK TD-W9970 Bu model nasıldır sence?

Bu arada bir sorum daha olacak ilk bağlattığınızda telekomdan gelip bina içindeki telefon kutusuna baktılar mı?

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Asus N16 kullanmaktayim. Çekim gücü orta-iyi. Arayüz kullanimi felan cok iyi. Bahsettiginiz modem hakkinda deneyimim yok ama forumlarda bolca tavsiye edilmekte. Ben internetimi nakil yaptirdigim icin telekomdan ekip gelmesine gerek yoktu. Baglantim zaten vardi sadece turknete gectim
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada speedtestten 33mbit download almaktayim ama indirme yaparken 4-4.5 mb indirme arasi hizda indirme yapmakta. Yani performans olarak 40-45 mbit performansi vermekte.

quarantie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yeni turk.net abonesi oldum hatta hız ayar vs ile ilgili problem olmasın diye hemde VSDL2 destekli modemim olmadığından modemi de Turk.netten aldım. Modemin iş adresine gelmesini istediğim halde eve göndermişler evde de kimse olmayınca modemi alamıyorum.
Bunun için Turk.net e kargo adresini güncelle demek istiyorum ancak bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Tuşlu yönlendirme yok. Sadece başvurunuz tamamlanmıştır herşey yolunda kuruluma geleceğiz vs.vs.. deyip kapatıyor. Umarım bu saçma durumu bu platform sayesinde yetkili kişiler görür.

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ben yeni turk.net abonesi oldum hatta hız ayar vs ile ilgili problem olmasın diye hemde VSDL2 destekli modemim olmadığından modemi de Turk.netten aldım. Modemin iş adresine gelmesini istediğim halde eve göndermişler evde de kimse olmayınca modemi alamıyorum.
Bunun için Turk.net e kargo adresini güncelle demek istiyorum ancak bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Tuşlu yönlendirme yok. Sadece başvurunuz tamamlanmıştır herşey yolunda kuruluma geleceğiz vs.vs.. deyip kapatıyor. Umarım bu saçma durumu bu platform sayesinde yetkili kişiler görür.

TurkNet destek sayfasından talep oluşturun. Sizi arıyorlar

Son mesajlar