Türk.net Mi Millenicom Mu?

Bu konuyu okuyanlar

Paul0712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bulunduğum bölgede ilk taşındığımda yalnızca Fiberix vardı. Hiç duymamış olmama rağmen mecburen İnternetsiz kalmamak için bağlattım. (8 mbps dow. - 1 mbps upl.) 2 yıldır sorunsuz kullanıyordum ancak son 2 aydır sürekli kopmalar yaşadığım için ve 6 ay içerisinde taşınacağım için taahhüt yenilemek istemiyorum. Bu yüzden hem tahaahhütsüz hem de şuan aldığım hızlarda kat kat fazlasını vaat eden bu iki firmadan birine geçmeyi düşünüyorum. Ancak ikisi hakkında da bir sürü olumsuz yorum gördüm. Fiber Altyapı var ve100 mbps destekliyor. Sizce ne yapmalıyım? Türknet mi Millenicom mu?

realsim85

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bulunduğum bölgede ilk taşındığımda yalnızca Fiberix vardı. Hiç duymamış olmama rağmen mecburen İnternetsiz kalmamak için bağlattım. (8 mbps dow. - 1 mbps upl.) 2 yıldır sorunsuz kullanıyordum ancak son 2 aydır sürekli kopmalar yaşadığım için ve 6 ay içerisinde taşınacağım için taahhüt yenilemek istemiyorum. Bu yüzden hem tahaahhütsüz hem de şuan aldığım hızlarda kat kat fazlasını vaat eden bu iki firmadan birine geçmeyi düşünüyorum. Ancak ikisi hakkında da bir sürü olumsuz yorum gördüm. Fiber Altyapı var ve100 mbps destekliyor. Sizce ne yapmalıyım? Türknet mi Millenicom mu?
konuya her iki web sitesinden de altyapı sorgulama sonuçlarınızı da ekleyiniz...Benim önerimde sonuçlardan bağımsız millenicom olur...

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
konuya her iki web sitesinden de altyapı sorgulama sonuçlarınızı da ekleyiniz...Benim önerimde sonuçlardan bağımsız millenicom olur...
Türktelekom kullanıyorum ama türk net öneririm bizim akrabalar türk net kullanıyorlar gayet memnun ama hangisini seçmek size kalmış?

Paul0712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türktelekom kullanıyorum ama türk net öneririm bizim akrabalar türk net kullanıyorlar gayet memnun ama hangisini seçmek size kalmış?
Benim de içimden türknet geçiyor ancak bir çok olumsuz yorum görünce insan ister istemez kararsız kalıyor. Müşteri hizmetlerinin olmayışı, arıza durumları vb. Vaat ettikleri hız gayet iyi ancak hız testinde bu sonucu alabilir miyim gözüm korkuyor

Ekli dosyalar

• IMG_20210511_180553.jpg
    IMG_20210511_180553.jpg
    61.4 KB · Görüntüleme: 285
  • IMG_20210511_180608.jpg
    IMG_20210511_180608.jpg
    56.3 KB · Görüntüleme: 225
  • IMG_20210511_180620.jpg
    IMG_20210511_180620.jpg
    59.2 KB · Görüntüleme: 220
  • IMG_20210511_180723.jpg
    IMG_20210511_180723.jpg
    59.7 KB · Görüntüleme: 243

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Ben Türknet öneririm. 100 mbps kullanan bir arkadaşım wifi ile 120 mbps civarı alıyor, upload ise 12 mbps civarında.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Ben Turk.Net kullanıyorum, öneririm.
Benim de içimden türknet geçiyor ancak bir çok olumsuz yorum görünce insan ister istemez kararsız kalıyor
Her yerde aynı kalitede hizmet sunamıyorlar maalesef. Zaten taahhüt olmadığından memnun kalmazsanız değişebilirsiniz. Ben şahsen Millenicom'dan geçtim.
Ayrıca 1 ay ücretsiz internet kullanmak isterseniz benim referansımla üye olabilirsiniz.
Davet kodu (Sesli Abonelik): DYJ69CS72EUP

Bağlantı (Online Abonelik): turk.net/p/DYJ69CS72EUP

Paul0712

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Turk.Net kullanıyorum, öneririm.

Her yerde aynı kalitede hizmet sunamıyorlar maalesef. Zaten taahhüt olmadığından memnun kalmazsanız değişebilirsiniz. Ben şahsen Millenicom'dan geçtim.
Ayrıca 1 ay ücretsiz internet kullanmak isterseniz benim referansımla üye olabilirsiniz.
Davet kodu (Sesli Abonelik): DYJ69CS72EUP

Bağlantı (Online Abonelik): turk.net/p/DYJ69CS72EUP
Kanka peki ping sorunu yaşıyor musun veya herhangi bir sorun olunca müşteri hizmetleri yok sesli olarak sonuçta nasıl hallediyorsun bir sıkıntı olmuyor mu ve son olarak kurulum ne kadar sürdü ilk bağlanınca sorunsuzca kullanmaya başlayabildin mi

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Kanka peki ping sorunu yaşıyor musun veya herhangi bir sorun olunca müşteri hizmetleri yok sesli olarak sonuçta nasıl hallediyorsun bir sıkıntı olmuyor mu ve son olarak kurulum ne kadar sürdü ilk bağlanınca sorunsuzca kullanmaya başlayabildin mi
Kusura bakmayın dün akşam forumu ziyaret etmedim geç cevap veriyorum.
-Ping sorunu yaşamıyorum. Hatta SpeedTest'te çıkan ping sonucum 3'den 2'ye düştü geçen günlerde.
-Sorun olunca bu panelden destek kaydı açıyorsun onlar bakıyor. (Ki bugüne kadar 3 destek kaydı açmam gerekti, ikisinde kendi kendine onlar cevap vermeden çözüldü. Diğeri de statik ip ile ilgili bilgi almak içindi, internet sıkıntısı değil yani.)
-Ben dediğim gibi Millenicom'dan geçtim. Önceden orada kurulum yaptırdığım için tekrar kurulum yaptırmadım. Zaten kurulum için TurkNet ya da Millenicom bakmıyor, Türk Telekom'a söylüyorlar onlar kurulum yapıyor. Kurulum da aboneliğimin onaylandığı günde yapılmıştı sanırsam.
-Evet direkt kullanmaya başladım.

yayakaldim34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 yıldır sorunsuz millenicom kullanıyorum herhangi bir kesinti problem yaşamadım. Millenicom ile Turknet arasında gidip geliyordum bende ilk bağlamayı düşünürken fakat Millenicomun WhatsApp ve Telefon desteğinin 7 Gün 24 saat sağlanmasi beni Millenicom a yönlendirdi. Aynı şekilde Taahütsüz ve sınırsız İnternet olmasının verdiği rahatlık ile ilk etapta millenicom denemeyi düşündüm fakat şuanda memnunum alt yapım yeterli ve vaad ettikleri hızı alıyorum

Siz de millenicom üyesi olacaksanız eğer 07E95428 kodunu millenicom müşteri hizmetlerine ileterek 1 AY ÜCRETSIZ MİLLENİCOM kullanabilirsiniz. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Türknet tavsiye ederim.

Random123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyorum. Gerçek sınırsız, yüksek hızlı yalın (sadece) internet (100 Mbps’e kadar) var hizmetin içinde. Ayda 85 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: OQN15NO54PQS

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Supertuurk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
TurkNet ne yazık ki Millenicom un gerisinde kalmış durumda fiber vermek bu kadar zor olamaz. Millenicom da altyapınızda fiber varsa alt yapınızın ne kadar internet desteklediğin önemi olmadan sunulan max hızı alırsınız ben 200 mbps kullanıyorum tavsiye ederim.

AKTİF İNDİRİM KODU: B3A3DA14
06/02/2022 den beri AKTİF !
Kullanan herkes güle güle kullansın. Teşekkürler.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Ben de ileride Türknet düşünüyordum ama şu müşteri hizmetleri olayı canımı sıkıyor o yüzden Milenicom'a daha sıcak bakıyorum. Türk Telekom ve Superonline eledik zaten taahhütten dolayı 2 sene bağlıyor seni. Ayrıca Milenicom'da şu da hoşuma gitti altyapıyı seçebiliyorsun.