Türknet İyimi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
140
Arkadaşlar eve ilk defa internet bağlatcaz. Türkneti gördüm ucuz cazip gözüktü. Bulunduuğum konum VDSL ile 24mbps veriyormuş. Türknet güvenilirimi iyimi sizce ayrıca modem alırken nasıl almalıyım tavsiyeleriniz varmı? Cazip ücretlere daha iyi internet var derseniz önerilerinizi beklerim. Birde bu VDSL ile ADSL nin farkı ne oluyor?

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Arkadaşlar eve ilk defa internet bağlatcaz. Türkneti gördüm ucuz cazip gözüktü. Bulunduuğum konum VDSL ile 24mbps veriyormuş. Türknet güvenilirimi iyimi sizce ayrıca modem alırken nasıl almalıyım tavsiyeleriniz varmı? Cazip ücretlere daha iyi internet var derseniz önerilerinizi beklerim. Birde bu VDSL ile ADSL nin farkı ne oluyor?

6.5 aydır kullanıyorum hiç bi sıkıntım olmadı suan 50 mb kullanıyorm bir daha ki ay 75mb e gecicem. Modemi vdsl destekli almalısın önerim asus ama pahalı gelir dersen uygun bişe alabilirsin kafana göre vdsl desteklemesi yeterli.(türknetten modem almanı tavsiye etmem çünkü modemi göndermeleri uzun sürüyor interneti baglamaya gelirler modem yok falan öle beklemek zorunda kalırsın dısardan kendin al tavsiyemdir) ADSL de 16 mb e kadar hız verebiliyorlar vdsldeyse daha yüksek hız verebiliyolar 35,50,75,100mb gibi Baglatcaksan türknet bu vericegim kodla baglatırsan 1 ay bedava kazanıyorsun kod bu LGG21QX12GPM müşteri temsilcisine söylemen yeterli bu kodu baglatırken (ilk baglattıgında kısmi fatura ve diger ayın faturası geliyor onları ödetikten sonra bedavayı 1 ayı kazanıyorsun )

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Türknet iyidir, önerebilirim.
Türknet sana indirimli bir modem teklif etmesi lazım. Onu öneririrm.

Reaksiyon puanı
140
6.5 aydır kullanıyorum hiç bi sıkıntım olmadı suan 50 mb kullanıyorm bir daha ki ay 75mb e gecicem. Modemi vdsl destekli almalısın önerim asus ama pahalı gelir dersen uygun bişe alabilirsin kafana göre vdsl desteklemesi yeterli.(türknetten modem almanı tavsiye etmem çünkü modemi göndermeleri uzun sürüyor interneti baglamaya gelirler modem yok falan öle beklemek zorunda kalırsın dısardan kendin al tavsiyemdir) ADSL de 16 mb e kadar hız verebiliyorlar vdsldeyse daha yüksek hız verebiliyolar 35,50,75,100mb gibi Baglatcaksan türknet bu vericegim kodla baglatırsan 1 ay bedava kazanıyorsun kod bu LGG21QX12GPM müşteri temsilcisine söylemen yeterli bu kodu baglatırken (ilk baglattıgında kısmi fatura ve diger ayın faturası geliyor onları ödetikten sonra bedavayı 1 ayı kazanıyorsun )
hmm eyv bilgi için

---- Mesajlar birleştirildi ----

azönceki arkadaş türknetten alma dedi modemi

Son düzenleme:

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
modemi gec gönderiyolar o yüzden tavsiye etmiyorum facebook sayfasında falan herkes bu durumdan şikayetçi

modemi ücretsiz vermeleri gerek...
ücretsiz vermiyolar ücreti karsılıgında taksitle veriyolar modemi tahaatüt olmadıgı için diger internet servis saglayıcıları gibi

Son düzenleme:

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Türknet çok avantajlı ancak teknik destek konusunda çok kötüler eğer söz verildiği gibi 2018 sonunda ttnet ve diğer şirketler akk yi kaldırırsalar türknetin çekilecek nazı kalmayacak artık ama tabi hattı fiber destekleyenler ek ücret ödememek için türknette kalabilir.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Bana hızlı bir şekilde verdiler.
O fiyata öyle başka modem bulamazsınız.

batu6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
gece saatlerinde hız kısıtlaması oluyor gündüz 35 mbps alırken akşam 10 mbps anca alıyordum fiyatı iyi ama tavsiye etmem.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Reaksiyon puanı
140
Bir sorum daha olacak ben kendim kurulum yapabilirmiyim kurulum ücreti vermeye gerek varmı?

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Bulunduğun yerde yoğun internet kullanımı yoksa yani yüklenme olmuyorsa, altyapı iyiyse, portun iyiyse hiç sorun yaşamadan kullanırsın 3-5 senedir sorunsuz kullananlar var.Sorun diğer iss'lerde de olabiliyor.Denemekte fayda var.Eğer telefon çok önemli değil dersen Turknet harici Netspeed'e de bak.Ben 1 yıldır Turknet'i (neyseki) sorunsuz kullanıyorum.
Modemi de para durumun yoksa 2.el de alabilirsin.70-100 TL ye özellikle GET açtırarak al.3 gün dene parayı sonra onayla.Hiç sorun olmaz.Bazen sıfır modemde sorun yaşayıp , 2.el alan ve sorun yaşamayanlar da çıkıyor.

Son düzenleme: