Türknet güvenilirmi, kullanıp pişman olan varmı?

Bu konuyu okuyanlar

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Ev telefonu kullanmadan kullanabilceğimiz bir internet arıyorduk ve türkneti keşfettim kaydımızı vs yaptık belgeleri gönderdik belgeler ulaştı fakat sistemde ulaşmadı olarak gözüküyor neyse o ayrı bir konu çok mühüm değil fakat gecen bir yarısında şu türkneti bir araştırayım bakayım kullanıcılıar menmu dedim baktığım yorumların %90 olumsuzdu benim içimede bir kurt düştü türkent kullanan varmı türknet kullanmaktan memnunmu

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Memnun olan da var olmayan da, denenebilir.

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
10 aydır kullanıyorum memnunum bazıları memnun değil bi arıza çıktığında alt yapı ile ilgili Türk Telekom ekipleri bakıyor bazı bölgelerde arızaya geç müdale ediyorlar o yüzden memnun olmayanlarda var şahsen ben 1 kere alt yapı ile ilgili arıza yaşadım 1 günde Türk Telekom ekipleri halletti

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Arkadaşım geçti 3 aydır kullanıyor çok memnun bende turkcelle anlaşmanın bitmesini bekliyorum ?

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
yorumlarınız için teşekkürler

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
3 yıldan fazladır kullanıyorum. Ev telefonu da pakete dahil. Çok memnunum. Bu arada Memnun olanlar memnuniyetini dile getirmiyor. Keşke dile getirsede anlasanız kaliteyi

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
1 yıldır kullanıyorum oldukça memnunum.

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Keşke hazırdan yorum beklemek yerine biraz daha forum konularını okusanız..Ayrıca denemekten çok şey kaybetmezsin..Ben 1 yılı aşkın süredir hala deniyorum :)

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Bu arada en önemli özelliği söylemeyi unuttum TAAHHÜT denilen illet şeyin OLMAMASI:cool: İstediğin zaman sözleşmeni iptal edebilirsin.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bende bağlatalı 1 sene oldu sayılır. 1 kere bile sorun yaşamadım. Ancak bina yeni ve altyapı olarak fiber kablo çekildi. O yüzden tercih etmiştim. Altyapınız sağlamsa, kopma vb problemler yaşamıyosanız, düşünmeden geçin.

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
1547048196008.png

Belgelerim ulaşmış fakat şöyle bir yazı yazıyor önemlmidir başka bir firmadan başvurduğumdada altyapı sorunlarını halletmeye çalışıyoruz demişti fakat binamızda türk telekom kullanan var oyalamak için söylediklerini düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Türktelekom ekipleri çok sıkıntı çıkarıyor. Bir keresinde bizim Bina ankastresi yenilendi. tt ekibi bizim dairenin kablosunu bağlamayı unutmuş ve internetimiz gitmişti. TurkNet ekibine mail attım 1-1.5 gün geçmeden Türktelekomdan ekip yönlendirdiler olağanüstü hızlı bir şekilde kabloyu düzeltmeye ekip geldi. sorunum o dakikada çözüldü. sizin binadan ziyade Türktelekomdan kaynaklı sıkıntı olabilir

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Ekli dosyayı görüntüle 61878
Belgelerim ulaşmış fakat şöyle bir yazı yazıyor önemlmidir başka bir firmadan başvurduğumdada altyapı sorunlarını halletmeye çalışıyoruz demişti fakat binamızda türk telekom kullanan var oyalamak için söylediklerini düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler
Boş port olmayabilir

kaanix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1,5 yıldır Türknet'liyim memnunum. ;)

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Hayırlıysa bende başvurumu yaptım

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Türktelekom ekipleri çok sıkıntı çıkarıyor. Bir keresinde bizim Bina ankastresi yenilendi. tt ekibi bizim dairenin kablosunu bağlamayı unutmuş ve internetimiz gitmişti. TurkNet ekibine mail attım 1-1.5 gün geçmeden Türktelekomdan ekip yönlendirdiler olağanüstü hızlı bir şekilde kabloyu düzeltmeye ekip geldi. sorunum o dakikada çözüldü. sizin binadan ziyade Türktelekomdan kaynaklı sıkıntı olabilir
Tekrar arasıkta binada şebeke olmadığını söylüyorlar fakat komşumuzun ev telefonu var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hayırlıysa bende başvurumu yaptım
Gelişmeleri yazbilirmiaim buraya acaba seninkini kaç günde bağlaycaklar

birde biz ev telefonuyla vs. Uğraşmak istemiyoruz müşteri hizmetlerinde eve telefonsuzda kullanılabildiğini söyledi varmı böyle kullanan.

Son düzenleme:

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
ev telefonunu aktifleştirmene gerek yok ev telefonu almak vs gerekmiyor internet telefon hattı üzerinden geliyor direk modeme baglayabilirsiniz ben öle kullanıyorum

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Tekrar arasıkta binada şebeke olmadığını söylüyorlar fakat komşumuzun ev telefonu var

birde biz ev telefonuyla vs. Uğraşmak istemiyoruz müşteri hizmetlerinde eve telefonsuzda kullanılabildiğini söyledi varmı böyle kullanan.
Pazartesi formları kargolıyacam ondna sonraki işlemlerin kaçar gün sürdüğünü yazarım

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66

Belki ankastrede boş port olmayabilir. bu tarz durumlarda ankastre yenilenmesi gerekir. isterseniz türk telekomu arayıp ankastre yenileme talebi oluşturun

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Belki ankastrede boş port olmayabilir. bu tarz durumlarda ankastre yenilenmesi gerekir. isterseniz türk telekomu arayıp ankastre yenileme talebi oluşturun
Yok hocam şebeke yok diyorlar port tan bahsetmiyorlar

Bu gün hergün olduğu gibi yine aradık ve yine her gün olduğu gibi bilgi vericez diyorlar artık sinirlerim bozuldu 13 gündür bilgi veriyorlar

Bizim evin hemen önünde telefon direği var acaba ordan elektrikçi çağırıp kablo çektirsek olurmu

Son düzenleme:

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
O kadar donanıma sahip değilim. :) Facebookta turknet kullanıcıları platformu var. Orada ''Ned Celebiler'' ve ''Cengiz Yılmaz'' adında yöneticiler var. Onlardan bilgi alabilir ya da o gruba üye olarak çözüm bulabilirsiniz.

AS!L0

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
çok işime yar
O kadar donanıma sahip değilim. :) Facebookta turknet kullanıcıları platformu var. Orada ''Ned Celebiler'' ve ''Cengiz Yılmaz'' adında yöneticiler var. Onlardan bilgi alabilir ya da o gruba üye olarak çözüm bulabilirsiniz.
ıycak bu teşekkür ederim