Turknet guvenilir bir firmamı

Bu konuyu okuyanlar

abdullahyldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar evime yeni internet bağlatacağım akn siz fiyatların açıklanmasından sonra en uygun fiyat turknet te gözüküyor ama biraz cekiniyorum turk net kullananlar yardımcı olup yorum yapabilirler mi yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhaba arkadaşlar evime yeni internet bağlatacağım akn siz fiyatların açıklanmasından sonra en uygun fiyat turknet te gözüküyor ama biraz cekiniyorum turk net kullananlar yardımcı olup yorum yapabilirler mi yardımlarınız için şimdiden tesekkur ederim
Evet, Turknet kullanıcısıyım. Turknet'in sunduğu hizmetten gayet memnunum. Güvenilir. Nasıl yardımcı olabilirim?

abdullahyldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet, Turknet kullanıcısıyım. Turknet'in sunduğu hizmetten gayet memnunum. Güvenilir. Nasıl yardımcı olabilirim?
müşteri temsilcileri ilişkileri nasıl bi sıkıntı olunca ilgileniyorlar mı başka sayfalarda müşteri temsilcilerinin kotu oldukları falan yazıyordu buyuzden şüpheye düştüm

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
müşteri temsilcileri ilişkileri nasıl bi sıkıntı olunca ilgileniyorlar mı başka sayfalarda müşteri temsilcilerinin kotu oldukları falan yazıyordu buyuzden şüpheye düştüm
müşteri temsilcisi yok diyorlar ben o yüzden pek bulaşmadım

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Müşteri hizmetlerinden ulaşamazsınız. İnternet üzerinden yapacağınız başvuru üzerinden yazıcıdan çıkartacağınız evrakları bir kargo firmasıyla Turknet'e ulaştırmanız gerekecek. O 6 günlük süreçte Turknet size internet kullanıcı adı ve şifrenizi söylecek ve bağlantınızı tamamlayacaklar.
O geçen 6 gün süreçten sonra bağlantınız gelmiyorsa Turknet Çağrı merkezinden sorunlarınızı danışabilirsiniz. Benim sorunum daha uzun sürdüğü için bekleyip bu numarayı aradım yaptılar.
Turknet Çağrı Merkezi: 0212 703 43 71

abdullahyldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Müşteri hizmetlerinden ulaşamazsınız. İnternet üzerinden yapacağınız başvuru üzerinden yazıcıdan çıkartacağınız evrakları bir kargo firmasıyla Turknet'e ulaştırmanız gerekecek. O 6 günlük süreçte Turknet size internet kullanıcı adı ve şifrenizi söylecek ve bağlantınızı tamamlayacaklar.
O geçen 6 gün süreçten sonra bağlantınız gelmiyorsa Turknet Çağrı merkezinden sorunlarınızı danışabilirsiniz. Benim sorunum daha uzun sürdüğü için bekleyip bu numarayı aradım yaptılar.
Turknet Çağrı Merkezi: 0212 703 43 71
anladım herşey online olarak işliyor çok bi muhattabın olmuyor heralde

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Turknet hemen geçirmiyor bu bir Firma için bir çok alt yapıda şikayet var.Arıza oluştuğunda internetten kayıt oluşturup 2 gün ve daha fazla süre arızanın giderilmesini bekleyecek bir kullanıcı var mı?
Arıza olduğunda ne zaman çözüleceğini söyleyecek bir insan olmaması karşınızda sizin içinizi rahat ettirecek mi?
Ben artık böyle bir kullanıcı olacağını sanmıyorum.
Şu an memnun olup hızları yüksek olarak kullanan abonelere soruyorum bugüne kadar hiç şikayet yaşamadınız ya yaşadığınızda başınıza bu durum geldiğinde çok çok eminim hemen forumlara dert yazmaya başlayacaksınız.
Zaten forumlarda bu şikayetlerin artması bu yüzden göze alanlar üye olabilirler.

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Türknet sorun yaşamadığın zaman en iyi iss dir.Fakat sorun yaşarsan telekomun performansına göre sorunun çözüme ulaşır.Sorun yaşarsan twitter turknetdestek üzerinden de ulaşabilirsin.Ama emin ol ki sorun yaşayanlar, yaşamayanların yanında sadece azınlık.Ben 1 yıldan fazla süredir sorunsuz kullanıyorum..