Turknet Asus N16 Modem VDSL Kurulumu yapamiyorum.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

selahattnsahman

Üyecik
Olayın modemlen alakası yok diyeceksin vdsl olsa vdsl sinyali gelir direteceksin türknet bu işi beceremiyor ben insanlara turkneti kesinliklen önermiyorum şuan sizin hat zaten karman karışık normal şartlarda zaten teknik olarak bile iki firmanın sinyalinin gelmesi imkansız.
tamam o zaman en azından bu karışıklığın ortadan kalkması için turkcell ile işim bitince turknet ile dediğiniz gibi iletişim kuracağım

AMC

Profesör
tamam o zaman en azından bu karışıklığın ortadan kalkması için turkcell ile işim bitince turknet ile dediğiniz gibi iletişim kuracağım
İlk önce öteki problemi çözün türknet daha basit size onların abonelik açması ilginç türk telekom santralindeki personelin yaptığı ayrı bi ilginç.

AMC

Profesör
Süperonline halledin gerisini hallederiz elimden geldiğince yardımcı olurum teknik bilgilerim iyidir telekomünikasyon olayında.

Rramazandeniz

Üyecik
Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum.vdsl baska bir modem denedim oldu ama bu modemde vdsl baglanmiyor yardim edermisiniz

Rramazandeniz

Üyecik
Süperonline halledin gerisini hallederiz elimden geldiğince yardımcı olurum teknik bilgilerim iyidir telekomünikasyon olayında.
Aynı sıkıntıyı bende cekiyorum baska bir vdsl modem baglayinca oluyor ama dsl n16 adsl baglaniyor.turk nete hattimin degistirilmesi icin bile basvurdum degistirildi denildi ama sonuc ayni

stat counter