Türknet Arkadaşını Getir Kampanyası

Konusu 'Turk.net' forumundadır ve Muhammet Ali Demir tarafından 15 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. Muhammet Ali Demir

Muhammet Ali Demir Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Rize

- Türknet Arkadaşını Getir Kampanyası

Arkadaşınızın daveti ile TurkNet’li olun, bir ay ücretsiz internet kazanın!
    TurkNet’e bu sayfadan arkadaşınızın daveti ile üye olun, bir ay ücretsiz internet kullanımı kazanın. Arkadaşınız da sayenizde bir ay ücretsiz internet kullansın. TurkNet’li olduktan sonra siz de dilediğiniz kadar arkadaşınızı davet ederek daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya şartları

-Kampanyadan faydalanabilmek için davet eden ve davet edilen abonelerin TurkNet’e son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir borcu bulunmamalıdır.
    -Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
    -Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
    -Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
    -Kampanya 14.08.2017 ile 31.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
    -Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
    -Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

Daviteye Kodu: BUH44OH16MXB
    Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

2. abrooke139

abrooke139 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    sivas
    Kampanya dahilinde 1 ay ücretsiz internet hakkı kazanmak isteyen arkadaşlar,
    Abone olurken benim davet kodunu da kullanabilirsiniz;
    Arayarak kredi kartsız abone olacaksanız müşteri hizmetlerine bu kodu verebilirsiniz veya online başvuruda kredi kartlı abone olacaksanız "davet(referans) kodu kullan" bölümüne bu kodu girebilirsiniz.

Davet Kodum: LOQ32ID55BGE

NOT: Davet kodu kullanarak abone olan ve pm ile bana ulaşan arkadaşa (1 ay kullanım garantili) keep2share veya rapidgator hesabı vereceğim.

3. ferhattttttt

ferhattttttt Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    istanbul
  4. hknorl

hknorl Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    TÜRKNET'e birkaç ay önce TTNET'den yalın internet kullanırken taahhütümün bitmesine 5 gün kala başvurdum. Taahhüdümün bittiği gün geçiş işlemlerini yaptılar internetim hiç kesilmeden geçişim sağlandı portum da değişmedi ve hattımın alabileceği en yüksek hızı aldım o kadar olumsuz yorumdan sonra kararsızdım fakat ben çok memnun kaldım arkadaşlar. Mevcut hattından memnun olan arkadaşlar hiç düşünmeden başvurabilirler

Yeni üyelikte ücretsiz bir ay kullanım kampanyasına katılmak isteyen arkadaşlar

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

5. Taha Sayar

Taha Sayar Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
  6. Taha Sayar

Taha Sayar Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhüt Sayar: http://www.turk.net/taahhut-sayar/index.aspx?PromoCode=BIE99UA68BNF

7. Bluelife07

Bluelife07 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    antalya
    Faturam otomatik ödemededir 1 ay bedava sorunsuz kullanabilmek için referansımdan üye olabilirsiniz

Davet kodu: VHC50YH84AFH
    Bağlantı: https://turk.net/p/VHC50YH84AFH

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş