TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası [Güncel]

Bu konuyu okuyanlar

koray83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Buradan da yakabilirsiniz :)
Ben türknet e üye olurken bu sayfadan link aldım teşekkür ederim. Başkalarına da faydası olabilmesi için de buraya bırakıyorum.

Bu link ile türknet 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz

veya

Davet Kodu: QKC62DJ74WYJ

ipman1912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaşasın bedava internet?

SHC41EA19LMU

knncon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.
Taahhütsayar: TaahhütSayar / TurkNet taahhüt sayma aracı
Ne yapman gerekiyor?
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
Davet kodu: IUG73LR52MPA
Bağlantı: https://turk.net/p/IUG73LR52MPA
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

osm19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BYJ34AO95GOX KODU İLE 1 AY BEDAVA KULLANABİLECEKSİNİZ.

TURK.NET MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZE BU BYJ34AO95GOX KODU İLETİNİZ:D TEŞEKKÜRLER

Sametkrdbn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Çok memnunum istersen davet kodumu kullanarak bir ay ücretsiz internet hakkı kazanabilirsin davet kodum:NDV21GX12BNE

Camper2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar,20 gün önce Turknet'e geçtim.Telefon ve internet hizmetini 3 günde baglattilar.Bende internette şu ana kadar hiç bir hız düşmesi,kesilme vs. olmadı.33 mbps download ve 2,70 mbps upload aliyorum.Eski İSS imde oldugu gibi televizyonda bişey izlerken bilgisayarda oynadığım oyunda takılma(ping düşüşü) vs. olmuyor.Gayet memnunum.Eger internette ya da telefonda çıkan bir arıza varsa iade talebinde bulunarak 14 gün içinde Turknetten ayrilabilirsiniz.Çünkü TürkNet de taahhüt yok :).Eğer bu kodu başvuru yaparken davet kodu yerine yazarsanız Turknet tarafından size 1 ay bedava verilecektir..
Kod: EMI27XC79QVR
Geçmek isteyenler özelden yazabilir...

Sahinkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YENİ Davet Kodu.. 07.05.2019

Davet Kodu: KAX52JW71JRW

Davet kodu kullanıldı ise özelden mesaj atın günceli davet kodunu yollarım..

Not: Otomatik ödeme talimatım var.. Turknet ödemelerim zamanında yapılmaktadır..

glare32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
YENİ Davet Kodu.. 21.05.2019

Davet Kodu: KAX52JW71JRW

turk.net

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
TurkNet kullanıyorum, gayet memnunum. Linke tıklayarak üye olursanız sayemde bir ay ücretsiz kullanabilirsiniz. (Tabii ben de sizin sayenizde.) Bu arada, TurkNet'te taahhüt yok!
turk.net

Telefondan Arkadaşını Getir Başvuru Kodu: KAX52JW71JRW

Turknet 0850 288 80 80 / 0850 288 80 81

Davet kodu kullanıldı ise özelden mesaj atın günceli davet kodunu yollarım..

Not: Otomatik ödeme talimatım var.. Turknet ödemelerim zamanında yapılmaktadır..

Son düzenleyen moderatör:

Erdem07tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
* Davet Kodum : IOU37OI94KSR

Arkadaşlar abone olurken davet kodunu kullanırsanız karşılıklı olarak iki tarafta 1 ay ücretsiz kullanır. Ben Bilmediğimden Faydalanamadım siz benim davet kodumla üye olursanız beraber faydalanırız:)

siriusA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TürkNet Abonesi olacak arkadaşlar referans kodumu kullanarak 1 Ay bedava internet kazanıyorsunuz, ayrıca referans kodumu kullanan her arkadaşın bana kazandırdığı ücretsiz kullanım için dönemi gelince 30TL hesabına ödeme yapacağım, referans kodumu kullanıp hemen ödeme almak isteyen arkadaşların sdn referans durumuna göre 15TL hemen ödeme yapacağım.
*Bunu yapma sebebim faturasını ödemeyen veya üyeliğini iptal eden arkadaşların ücretsiz kazandırdığı hak iptal oluyor bu yüzden beni anlamanızı rica ediyorum.

TÜRKNET DAVET KODU

Davet kodu: YQE95CV59BCH
Bağlantı: Linke Tıklayıp Başvurabilirsiniz
*100 kişiye kadar kullanılabilen kodum uzun süre geçerlidir.
*Telefondan kayıt yaptıran arkadaşlar kodu söyledikten sonra görevliden kodun onaylandığına dair bilgiyi de alabilirler.
*Kodumu kullanan arkadaşları sistemden görebiliyorum, nasıl açıklarım veya kanıtlarım diye düşünmenize gerek yok :)

angelord

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET Paylaştığım referans kodu ile TurkNet'e abone olursanız hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz internetten yararlanmış olacağız. Birlikte faydalanırsak çok sevinirim. https://turk.net/p/QKX60FB38GML/ Kredi kartsız abonelik için müşteri hizmetlerine (0850 288 80 80 / 0850 288 80 81) "Arkadaşını Getir" kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirterek bu kodu paylaşın: QKX60FB38GML Faturalarım kredi kartımda otomatik ödemede.

Süleyman45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
70BD4649-2B9A-4ACB-BA37-5989ED47FDCE.jpeg

1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET

Fotoğraftaki referans kodu ile TurkNet'e abone olursan hem sen hem de ben 1 ay ücretsiz internetten yararlanmış olacağız. Birlikte faydalanırsak çok memnun olurum.

Online Başvuru: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Kredi kartsız abonelik için müşteri hizmetlerine (0850 288 80 80 / 0850 288 80 81) "Arkadaşını Getir" kampanyasından yararlanmak istediğini belirterek bu kodu paylaşabilirsin: VBT72TA73NWB

Aklınıza takılan sorular için PM atabilirsin. [sm=ok.gif]

Dipnot: Türknet Faturalarım Otomatik Ödeme Talimatı ile ödenmektedir.

Kampanya Detayı: TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri

TEŞEKKÜRLER.

metinozg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncel Davet Kodu : JNF43XW81GTJ Faturalarım otomatik ödemede düzenli ödenmektedir.

Arkadaşlar abone olurken davet kodunu kullanırsanız karşılıklı olarak 1 ay ücretsiz kullanırız.Şimdiden çok teşekkür ederim

kisacasubhaneke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tebrikler 1 ay bedava internet kazandınız :)

Kod günceldir... Davet Kodu : WBR90UE24JRJ

Dvet Linki : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan !

Faturalarım otomatik ödemede ve ücretsiz intermet alamama ihtimaliniz bulunmamakta davet kodunu kullanan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Tarih 24.07.2019 (Günceldir)

mremzi2019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davet kodu: YGM65BI68OXS
Referans kodu ile abone ol 1 ay ücretsiz internet kazan (açıklamalar aşağıda) :) tıkla: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet 100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.
Ne yapman gerekiyor?
Davet kodu: YGM65BI68OXS
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.
Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Ekli dosyalar

• 1564133397443.png
    1564133397443.png
    68 bayt · Görüntüleme: 411

Kursat76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET Paylaştığım referans kodu ile TurkNet'e abone olursanız hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz internetten yararlanmış olacağız. Birlikte faydalanırsak çok sevinirim. Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! Kredi kartsız abonelik için müşteri hizmetlerine (0850 288 80 80 / 0850 288 80 81) "Arkadaşını Getir" kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirterek bu kodu paylaşın: QKX60FB38GML Faturalarım kredi kartımda otomatik ödemede.
Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! kampanya kodu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni taze kampanya kodu 2019 mart ayı : TML99KM29NXI

onryildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
Ne yapman gerekiyor?
Davet kodu: VIT32XW37UAU
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

serks0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlık davet kodumu kullanarak Türknet'ten 1 ay ücretsiz internet kullanabilirsiniz.
Davet Kodu : DVR32WQ32CSH

Fatura borcum yok direk ücretsiz kullanırsınız. 26.08.2019

serkanayrbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
JAU11TF46UYN Türknet davet kodu. bir ay ücretsiz kullanmak için sizde kod kullanın :)

colosuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncel 1 aylık ücretsiz üyelik kod. Lütfen bu kodu kullanın
Davet kodumu yada linkimi kullan 1 ay bedava internet kazan.
davet kodu: BLL82SP18IET <------ üyelik aşamasında bu kodu kullan bir ay fatura ödeme
davet linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! <--- Tıkla üyeliğini yap bir ay fatura ödeme

mali0364

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Memurum .Ödemelerim sorunsuzdurFaturalarımı otomatik olarak kredi kartı talimatı ile ödüyorum.TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Linkinden başvurursanız veya başvururken müşteri hizmetlerine aşağıdaki kodu kodunu verirseniz hem siz hem ben 1 ay bedava internet kazanırız .

TÜRKNET DAVET KODU

Davet kodu:FRV71LR30WXX

Bağlantı:http://www.turknetburada.com/bayi_online_basvuru.asp?urun=Turknet&bayiid=5351
Linke tikla formu gonder. Sizi arayan Musteri hizmetlerine Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Link aşağıdadır

strong_man0113

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diğer sağlayıcıların 16mbps hız verebildiği yerde Turknet'ten 35mbps hız alabiliyorum. Merkezi bir yerde yaşıyorsanız 100mbps hıza kadar erişim sağlayabilirsiniz.

En önemlisi taahhüt yok.

Bir yıldır sorunsuz kullanıyor, arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Size de tavsiye ederim.

Yeni üyelikte karşılıklı 1 ay ücretsiz kullanım için davet kodumu kullanabilirsiniz.

Faturalarım otomatik ödemededir.

Davet kodu: F V W 3 0 M C 5 2 E I K

Bağlantı: https://turk.net/arkadasini-getir/FVW30MC52EIK

Kredi kartsız abonelik için müşteri hizmetlerine (0850 288 80 80 / 0850 288 80 81) "Arkadaşını Getir" kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirterek bu kodu paylaşın: F V W 3 0 M C 5 2 E I K
BURASI ÇOK ÖNEMLİ DOSTLAR !

Bu kampayadan faydalanmak için faturalarını düzenli ödeyen abonelerin referans kodlarını kullanmalısınız, Aksi taktirde 1 ay ücretsiz kullanamazsınız.

Benim ödemelerim konusunda tereddüt etmeyin otomatik ödemesi yapılmaktadır.

Hayırlı olsun umarım sizde memnun kalırsınız ...
iyi eğlenceler.