TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası [Güncel]

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
turknet-logo.png
Arkadaşınızı Getirin, Bir Ay Ücretsiz İnternet Kazanın!

TurkNet’e arkadaşlarınızı davet edin, gerçekleşen her yeni abonelik için siz de, arkadaşınız da bir ay ücretsiz Özgür İletişim kullanım hakkı kazansın. Üstelik katılım sınırı yok, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı!

Arkadaşını Getir Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

- Bir arkadaşınızdan ya da sosyal medyadan davet kodu bulun.
- Bulduğunuz kodun linkine tıklayın ve TurkNet’e internet üzerinden abone olun
- Telefonla abone olmak için 0850 288 80 81’i arayın, temsilcimizle kodu paylaşın.
- İnternet hizmetiniz açılsın ve TurkNet kullanmaya başlayın.

Kampanya Şartları :
  • Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan kısmi ve tam ay faturalarını ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuz olmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızın ödeme durumunu Online İşlemler’den takip edebilirsiniz!
  • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
  • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
  • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
  • Kampanya 31.01.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.
Not : Söz konusu başlığımızda mesaj içeriğinizden sonra tekrar spam mesaj olmaması sebebi ile sadece sizin için yazıma kapanacaktır. Diğer konu üzerinde çok fazla kirlilik olması sebebi ile sistemimizden kaldırılmıştır. Bilgilerinize.
- Kampanya ile ilgili forum içerisinde açılan konular yönetimce silinecektir.
- Bir önceki konu sistemimizden kaldırıldığından dolayı tekrar mesaj içeriği oluşturma hakkınız vardır.
- Yukarıda belirtildiği üzere konu içerisinde sadece 1 kez yazım hakkınız mevcuttur.

Sherlock.Holmes

Asistan
Reaksiyon puanı
51

:eek:
Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok+ Sabit Tek Fiyat : 64,99TL:eek:

:hearteyecat:Davet kodu : KBL74XB27KBM

:hearteyecat:Bağlantı : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

:eek:Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok+ Sabit Tek Fiyat : 64,99TL:eek:

:hearteyecat:Davet kodu :KBL74XB27KBM

:hearteyecat:Bağlantı : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

İndirim verme süreci nasıl işliyor?

Kazanılan bir ay bedava internet, kullanımı hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansır. Örneğin 10 Eylül’de TurkNet’li olunduysa, Ekim başında 2 fatura gelir. Biri 10 Eylül – 30 Eylül kullanımın içindir, biri de Ekim’de yapılacak kullanım için. Bu faturalar son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse, Kasım ayında gelecek faturada bir aylık kullanım ücreti indirim olarak yansır, böylece Kasım ayında bedava internet kullanılır.

NOT // Davet Kodu kampanya sürecince geçerlidir. Zaman aşımına uğraması geçerliliğini kaybetmesi güncelliğini yitirmesi söz konusu değildir.

metin nerkis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Memurum .Ödemelerim sorunsuzdurFaturalarımı otomatik olarak kredi kartı talimatı ile ödüyorum.TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Linkinden başvurursanız veya başvururken müşteri hizmetlerine aşağıdaki kodu kodunu verirseniz hem siz hem ben 1 ay bedava internet kazanırız .

TÜRKNET DAVET KODU

Davet kodu: JUE98UC59WNS

Bağlantı: Kodu Kullanabileceğiniz Link Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Link aşağıdadır

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

cestenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.
Taahhütsayar: TaahhütSayar / TurkNet taahhüt sayma aracı
Ne yapman gerekiyor?
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
Davet kodu: IFH65JQ18MOP
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.
Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki

Davet Kodu : IFH65JQ18MOP
Davet Kodu : IFH65JQ18MOP

aydineser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Davet kodu: JUV47PR66HMW

Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.
Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=JUV47PR66HMW
Ne yapman gerekiyor?
Davet kodu: JUV47PR66HMW
Bağlantı: https://turk.net/p/JUV47PR66HMW
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.
Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

abrooke139

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar abone olurken isterseniz benim davet kodumu da kullanabilirsiniz.1 yılı aşkın süredir şükür sorun yaşamadan kullanıyorum.

Türknet, yeni yılda da "Şartlar izin verdiği sürece fiyatımızı artırmadan AKN’siz interneti tüm kullanıcılarımızla buluşturmaya devam edeceğiz." diyerek pazarda yine söz sahibi olmayı sürdüreceğe benziyor. Altyapınızda sorun olmadığı sürece en iyi ve en hesaplı İSS sağlayıcı olduğunu kullandıkça göreceksiniz.Sorun olduğunda ise bütün iş genelde altyapı sahibi olan Telekom'a kalıyor.Umarım siz de şanslı kişilerden olursunuz ve sorun yaşamadan internetinizi kullanırsınız..Konuyu temiz bir şekilde tekrar açan ve ne yapılması gerektiğini açıkça belirten yönetici arkadaşımıza da teşekkür ediyorum ..

* Davet Kodum : LOQ32ID55BGE

İnternet üzerinden kredi kartı ile abonelik için bağlantı linkim;
turk.net
TurkNet kullanıyorum, gayet memnunum. Linke tıklayarak üye olursanız sayemde bir ay ücretsiz kullanabilirsiniz. (Tabii ben de sizin sayenizde.) Bu arada, TurkNet'te taahhüt yok!

Not: Davet kodumu kullanan arkadaşa, 2 yıl kullanım süreli Windscribe Pro VPN vereceğim. Özel mesajla bana ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

Wakandaforever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 ay beraber ücretsiz internet kullanmak isteyenler referansımı kullanabilir.
Otomatik ödeme talimatım bulunmaktadır.
Şimdiye kadar 4 kişiye referans oldum.
Ref link: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Telefonda Satış temsilcisine söyleyebileceğiniz kod:HKE30WB24HEI
Kullananlara şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
/

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Türknetli olmak için ve karşılıklı 1 ay bedava internet kazanmak için referansımı kullanabilirsiniz.
Şimdiye kadar 3 kişiye referans oldum
Referans linkim:Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Telefonda Satış temsilcisine söyleyebileceğiniz kod: LGG21QX12GPM (Türknet basvuru için müşteri temsilcisi numarası 0850 288 80 81)
Kullananlara şimdiden teşekkür ederim.

İndirim verme süreci nasıl işliyor?

Kazanılan bir ay bedava internet, kullanımı hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansır. Örneğin 10 Eylül’de TurkNet’li olunduysa, Ekim başında 2 fatura gelir. Biri 10 Eylül – 30 Eylül kullanımın içindir, biri de Ekim’de yapılacak kullanım için. Bu faturalar son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse, Kasım ayında gelecek faturada bir aylık kullanım ücreti indirim olarak yansır, böylece Kasım ayında bedava internet kullanılır.

Mace99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evine internet bağlatacak arkadaşlar için TürkNet'i tavsiye ediyorum hem akn/akk gibi sıkıntısı hiçbir zaman olmadı.
Diğer internet sağlayıcıları gibi hız düşümü vs. de yaşatmadı. Fiyat olarak diğer internet sağlayıcılarına göre daha düşük maliyete daha yüksek mbps veriyor.Cayma bedeli vs. de yok istediğininiz zaman bir telefonla dondurup devam ettirebiliyorsunuz.
Eğer ki internet bağlatacaksanız ve TürkNet olacaksa size vereceğim bu kodla 1 ay bedava kullanabilirsiniz.(hiçbir ücret ödemeden)

İster bu kodu kullanarak : YJN73RX22TOS
İsterseniz de bu bağlantıya tıklayarak : Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Ben kullanın derim 1 yıldır kullanıyorum memnunum iyi forumlar!

Güneş Salman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimseyi TurkNet'e geçirtip küfür yeme gibi bir arayışım yok.

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
FOO16KG63ARD davetiye koduyla katilin 35 tl hesabınıza yollayayım

xmania

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
1
Davet kodumu yada linkimi kullan 1 ay bedava internet kazan.

davet kodu: JPC99IV54NMX <------ üyelik aşamasında bu kodu kullan bir ay fatura ödeme

davet linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! <--- Tıkla üyeliğini yap bir ay fatura ödeme

en güncel kod ve linktir. 13.02.2019

baran97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 ay fatura ödemek istemiyorsan kodumu kullanabilirsin.

Kod: VIV94VG66LRG

rodrigues33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
faturalarım otomatik ödeme talimatıyla odenmekte.

TPJ86JH76UCS referans koduyla üye olursanız 1 ay siz 1 ay ben ücretsiz kullanacağım. İyi forumlar.

Reaksiyon puanı
0
Turknet'in artılarını sizlerle birkez daha paylaşmak istiyorum.
1) 100mbps ye kadar hız. Yani altyapın ne kadar destekliyorsa, o hızı alıyorsun. Misal benim hızım 75mbps. En ünlü firmamıza abone olsaydım bu fiyata alacağım hız en fazla 24mbps olurdu.

2) Taahhüt yok. Diyelim bir gün hizmet kalitesi düştü mü? artık memnun değil misin? İstediğin firmaya geçersin ;)

3) Aşağıdaki belirttiğim şekillerde indirim kodu ile abone olursanız 1 ay bedava internet

4) Diğer firmalardan geçerken 120-TL ye kadar olan cayma bedelinizi de Turknet ödüyor.

Diğer firmaların süslü reklamlarına bakıp 24 ay taahhütle abone olan birçok insan var. Ama daha sonra memnun kalmadıklarında yapacakları birşey yok. Çünkü bu taahhütler bozulduğunda yüksek tutarda ceza ile karşı karşıya kalıyorlar. Turknette ise istediğiniz zaman çıkabilirsiniz
Sınırsız internet + 1000dak Telefon + Herşey Dahil 65-TL

Kampanya aşağıdaki link üzerinden abone olabilir ya da müşteri hizmetlerine "referans kodum (YCG91FO22FAQ) ,1 ay bedava internetten yararlanmak istiyorum" diyebilirsiniz. Türk.net'in bu indirim kodu ile sınırsız bedava internet fırsatını kaçırmayın arkadaşlar.
1 ay bedava üyelik linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
  1. 7/24 Çağrı Merkezi: 0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01

jankad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni taze kampanya kodu 2019 mart ayı : TML99KM29NXI

MCSSOCİAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
1 Yıla yakın süredir Türknet kullanıyorum. Daha önceki internet sağlayıcılarında 16mbs altyapıda 3 5 mbs'i zorla görüyordum. Şuan 13mbs hız alıyorum, tek değişen servis sağlayıcım.
Altyapınızın desteklediği maxiumum hızı sağlıyorlar.

Referans linkime tıklayarak ya da türknet çağrı merkezindeki müşteri temsilcisi ile ORL88WD41DVF kodunu paylaşarak hemen türknetli ol, 1 ay bedava internet kazan. Sorularınız için mesaj atabilirsiniz. [email protected]

İletişim : 0543 436 5279

Einbisschen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Taahhütsayar: TaahhütSayar / TurkNet taahhüt sayma aracı
Ne yapman gerekiyor?
Davet kodu: XDL30IM83CRG
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

AnnaFoRT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Son mesajlar