TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası [Güncel]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rodrigues33

Üyecik
faturalarım otomatik ödeme talimatıyla odenmekte.

TPJ86JH76UCS referans koduyla üye olursanız 1 ay siz 1 ay ben ücretsiz kullanacağım. İyi forumlar.

Turknet'in artılarını sizlerle birkez daha paylaşmak istiyorum.
1) 100mbps ye kadar hız. Yani altyapın ne kadar destekliyorsa, o hızı alıyorsun. Misal benim hızım 75mbps. En ünlü firmamıza abone olsaydım bu fiyata alacağım hız en fazla 24mbps olurdu.

2) Taahhüt yok. Diyelim bir gün hizmet kalitesi düştü mü? artık memnun değil misin? İstediğin firmaya geçersin ;)

3) Aşağıdaki belirttiğim şekillerde indirim kodu ile abone olursanız 1 ay bedava internet

4) Diğer firmalardan geçerken 120-TL ye kadar olan cayma bedelinizi de Turknet ödüyor.

Diğer firmaların süslü reklamlarına bakıp 24 ay taahhütle abone olan birçok insan var. Ama daha sonra memnun kalmadıklarında yapacakları birşey yok. Çünkü bu taahhütler bozulduğunda yüksek tutarda ceza ile karşı karşıya kalıyorlar. Turknette ise istediğiniz zaman çıkabilirsiniz
Sınırsız internet + 1000dak Telefon + Herşey Dahil 65-TL

Kampanya aşağıdaki link üzerinden abone olabilir ya da müşteri hizmetlerine "referans kodum (YCG91FO22FAQ) ,1 ay bedava internetten yararlanmak istiyorum" diyebilirsiniz. Türk.net'in bu indirim kodu ile sınırsız bedava internet fırsatını kaçırmayın arkadaşlar.
1 ay bedava üyelik linki: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
  1. 7/24 Çağrı Merkezi: 0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01

Son düzenleyen moderatör:

MCSSOCİAL

Üyecik
1 Yıla yakın süredir Türknet kullanıyorum. Daha önceki internet sağlayıcılarında 16mbs altyapıda 3 5 mbs'i zorla görüyordum. Şuan 13mbs hız alıyorum, tek değişen servis sağlayıcım.
Altyapınızın desteklediği maxiumum hızı sağlıyorlar.

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Referans linkime tıklayarak ya da türknet çağrı merkezindeki müşteri temsilcisi ile ORL88WD41DVF kodunu paylaşarak hemen türknetli ol, 1 ay bedava internet kazan. Sorularınız için mesaj atabilirsiniz. [email protected]

İletişim : 0543 436 5279

Son düzenleyen moderatör:

Einbisschen

Üyecik
Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.
Taahhütsayar: TaahhütSayar / TurkNet taahhüt sayma aracı
Ne yapman gerekiyor?
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
Davet kodu: XDL30IM83CRG
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.
Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

koray83

Üyecik
Buradan da yakabilirsiniz :)
Ben türknet e üye olurken bu sayfadan link aldım teşekkür ederim. Başkalarına da faydası olabilmesi için de buraya bırakıyorum.

Bu link ile türknet 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz

veya

Davet Kodu: QKC62DJ74WYJ

knncon

Üyecik
Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.
Taahhütsayar: TaahhütSayar / TurkNet taahhüt sayma aracı
Ne yapman gerekiyor?
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
Davet kodu: IUG73LR52MPA
Bağlantı: https://turk.net/p/IUG73LR52MPA
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

osm19

Üyecik
BYJ34AO95GOX KODU İLE 1 AY BEDAVA KULLANABİLECEKSİNİZ.

TURK.NET MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZE BU BYJ34AO95GOX KODU İLETİNİZ:D TEŞEKKÜRLER

Sametkrdbn

Üyecik
Ben Çok memnunum istersen davet kodumu kullanarak bir ay ücretsiz internet hakkı kazanabilirsin davet kodum:NDV21GX12BNE

Camper2

Üyecik
Merhabalar,20 gün önce Turknet'e geçtim.Telefon ve internet hizmetini 3 günde baglattilar.Bende internette şu ana kadar hiç bir hız düşmesi,kesilme vs. olmadı.33 mbps download ve 2,70 mbps upload aliyorum.Eski İSS imde oldugu gibi televizyonda bişey izlerken bilgisayarda oynadığım oyunda takılma(ping düşüşü) vs. olmuyor.Gayet memnunum.Eger internette ya da telefonda çıkan bir arıza varsa iade talebinde bulunarak 14 gün içinde Turknetten ayrilabilirsiniz.Çünkü TürkNet de taahhüt yok :).Eğer bu kodu başvuru yaparken davet kodu yerine yazarsanız Turknet tarafından size 1 ay bedava verilecektir..
Kod: EMI27XC79QVR
Geçmek isteyenler özelden yazabilir...

Sahinkc

Üyecik
YENİ Davet Kodu.. 07.05.2019

Davet Kodu: KAX52JW71JRW

Davet kodu kullanıldı ise özelden mesaj atın günceli davet kodunu yollarım..

Not: Otomatik ödeme talimatım var.. Turknet ödemelerim zamanında yapılmaktadır..

glare32

Üyecik
YENİ Davet Kodu.. 21.05.2019

Davet Kodu: KAX52JW71JRW

turk.net

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
TurkNet kullanıyorum, gayet memnunum. Linke tıklayarak üye olursanız sayemde bir ay ücretsiz kullanabilirsiniz. (Tabii ben de sizin sayenizde.) Bu arada, TurkNet'te taahhüt yok!
turk.net

Telefondan Arkadaşını Getir Başvuru Kodu: KAX52JW71JRW

Turknet 0850 288 80 80 / 0850 288 80 81

Davet kodu kullanıldı ise özelden mesaj atın günceli davet kodunu yollarım..

Not: Otomatik ödeme talimatım var.. Turknet ödemelerim zamanında yapılmaktadır..

stat counter