Turknet adsl

Bu konuyu okuyanlar

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
soracak soru bulamadım. ona göre adsl alacağım. ttnete bulaşmak istemiyorum :D

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ttnet dışında superonline var memnun olanların sayısı hat safhada

Regionella

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
superonline desteklemiyor bulunduğum ilçe :)

ZSamuRai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turk.net iyi ben kullanıyorum internetide hızlı..

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Güvenilir ancak TTNET'den farkı yok fiyat olarak :)

mooncomtr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dsmart al. yanında dsmart netle birlikte süper.

apprentice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Turknete geçtim fiyat olarak ttnete göre daha uygun güzel kampanyaları var incelemenizi tavsiye ederim

sdt2495

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turk.net acaba ttnet altyapısınımı kullanıyor? bilen varmı?

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
turk.net acaba ttnet altyapısınımı kullanıyor? bilen varmı?
Kendi fiber altyapısı yok diye biliyorum. Adsl için kesinlikle ttnet alt yapısı. Ancak şunu göz önüne alın. TURKNET her ne kadar ttnet altyapısı kullansa da sizin muhattabınız turknet tir. Birşey olduğu zaman siz onları arıyorsunuz ve olayı onlar ttnet e aktarıyor. Ayrıca onların portları sabit olduğu için daha verimli emin olabilir siniz. Ttnet kendi kafasına göre devamlı değiştiriyor o yüzden aydan aya performans düşüyor nette.

sdt2495

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi fiber altyapısı yok diye biliyorum. Adsl için kesinlikle ttnet alt yapısı. Ancak şunu göz önüne alın. TURKNET her ne kadar ttnet altyapısı kullansa da sizin muhattabınız turknet tir. Birşey olduğu zaman siz onları arıyorsunuz ve olayı onlar ttnet e aktarıyor. Ayrıca onların portları sabit olduğu için daha verimli emin olabilir siniz. Ttnet kendi kafasına göre devamlı değiştiriyor o yüzden aydan aya performans düşüyor nette.

şu an ttnet kullanıyorum ve binada asansörü biri kullanırsa internet kopması sorunu yaşıyorum, paralı servis bile çözemedi. binada herkes bu sorunu yaşıyor. ttneti iptal edip farklı bir internet sağlayıcıya geçmek istiyorum. turknet bu sorunu çözebilirmi sizce?

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Şöyle bir gerçekte var hangi servis sağlayıcısına giderseniz gidin hepsinin vereceği internet hızı sizin alt yapınıza bağlı olarak aynı olacaktır onun için bütçenize uygun ve teknik servisi ilgili olan servis sağlayıcısını seçin bence. :)

sdt2495

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bir gerçekte var hangi servis sağlayıcısına giderseniz gidin hepsinin vereceği internet hızı sizin alt yapınıza bağlı olarak aynı olacaktır onun için bütçenize uygun ve teknik servisi ilgili olan servis sağlayıcısını seçin bence. :)

hocam hızı bütçeyi geçtim. düzgün internet olsun yeter modundayım. fiber altyapısı yok superonline gelmiyor :( uydunet falanda yok. alternatif arayıp duruyorum

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
hocam hızı bütçeyi geçtim. düzgün internet olsun yeter modundayım. fiber altyapısı yok superonline gelmiyor :( uydunet falanda yok. alternatif arayıp duruyorum

Sana alt yapınla ilgili en doğru bilgiyi bağlı olduğun santral verecektir orayı arayarak VDSL alt yapın olup olmadığını öğrenebilirsin. Çünkü servis sağlayıcıları bu konuda farklı yanıtlar verebilirler sana. Eğer VDSL alt yapın varsa ona göre yoksa ADSL paketlerini internetten servis sağlayıcılarının sitelerine girerek kendine uygun paketi seçersin ona görede bağlatırsın. Onun dışında bu iyi bu kötü denilebilecek bir olay söz konusu değil. Alt yapına göre en hızlı paketi seç. Hangi servis sağlayıcısının arıza durumunda sana yardımcı olacağını düşünüyorsan hangisinin ücreti sana daha makul geliyorsa git onu bağlat.

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
şu an ttnet kullanıyorum ve binada asansörü biri kullanırsa internet kopması sorunu yaşıyorum, paralı servis bile çözemedi. binada herkes bu sorunu yaşıyor. ttneti iptal edip farklı bir internet sağlayıcıya geçmek istiyorum. turknet bu sorunu çözebilirmi sizce?
Bu konuda turknet in yada herhangi bir servis sağlayıcısının birşey yapabileceğini sanmıyorum. Sizin Bina tesisatının yenilenmesi gerekiyormuş gibi geldi. Bunu da elektrikçi ile konuşun bence.

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
2013 yılından kalan konu niye gündemde? Türk.Net Tırt Telekom iştiraki heralde aynı fiyatta olacak...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Turk net 150 gb akk ve tahahutsuz interneti + her yöne 1000 dk konuşma hakkını 59 TL ye satmaya başladı ama internet hızı hakkında bir bilgiye ulaşamadım.

sdt2495

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
baktım baya bir şikayet var bu firma hakkında. uzak durmak en iyisi