Türklerden Çeviriyi Kendi Yapan Sosyal Ağ

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
umarım hababam sınıfı'ndaki gibi sahneler ortaya çıkmaz. :D

[video=youtube;znysrovVy5E]http://www.youtube.com/watch?v=znysrovVy5E[/video]

[video=youtube;O9Fe5qzFcdQ]http://www.youtube.com/watch?v=O9Fe5qzFcdQ[/video]

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Yandaki üyelerde hep rus nedense :)

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bu ne saçmalık ya:) siteyi türkler yapmış diyonuz... site dilerinde türkçe'nin t'si bilem yokkk..:D

Trezcan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rohirrim, site şuanda 8 dilde yayında ve bunlardan biride Türkçe... Bende tamamen Türkçe

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
yav iyi de mesela ben bu sitede istediğim bir metni mesela ingilizce olarak çevrilmesini istesem olur mu?!
çünki google translate'in saçma ve komik çevirilerine mahkum kalmak istemiyorum.

Trezcan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
|SeYYaH| Eğer chatta yazıyorsan mesajı zaten otomatik olarak karşı tarafın dilinde tercüme yapıyor sistem...Yani kullanıcı üye olurken hangi dili seçiyorsa otomatik olarak o dile tercüme ediliyor.

zEYNOUNAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk kayıtta Türkçe seçdim dili, ama ingilizce olarak değiştirmek istiyorum, yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı? Bu arada kullanışlı ve hoş bir site.

Trezcan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sağ tarafta ayarlar kısmı var, oradan istediğiniz dili seçebilrsiniz...

Sıla Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben facebook'ta demin gördüm bir arkadaşın profilinde ilgimi çekti. Kaç kişi çalışıyor bu sitenin yapımında? Yani böyle birşeyi 3-5 kişinin yapması imkansız... Birde dikkatimi çekti, forum üyelik istemiyor direkt facebook hesabımla içeri girebiliyorum ve paylaşım yapabiliyorum... Bravo shifdeleteye valla... Saçma prosedürlerden kurtarmış insanları...Bakın Akıllı Türkler bir araya gelince ne güzel, nekadar hoş haberler alıyoruz...Teşekkürler arkadaşlar.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
sanırım direkt olarak çeviri özelliği yok. yani chat yapar, bişeyler yazarsan herkesin diline öyle çevriliyor. google translate gibi direkt çeviri özelliği yok. bu durumda benim için çok da faydalı olduğunu söyleyemiyorum.

Fahrettinb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seyyah var kardeş... Ayrıca çeviri yapığı dillerin orjinal metinlerinide gösteriyor...Buda dil öğrenenler için bulunmaz nimzet

Trezcan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sadece facebook değil, Milliyet gazetesinde falanda var haber...Desteklemek lazım yani.

Mazeret

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yabancıların neden tuttuğunu şimdi öğrendim ...Hangi dil bilmiyorum ama anladığım kadarıyla haber.

[video=youtube;XhmGfYPdC_k]http://www.youtube.com/watch?v=XhmGfYPdC_k[/video]

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Söylediklerinden hiç bir şey anlamadım galiba Rusça.

Trezcan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orada tanıtım yapılmış ve aynı şekilde tercüme sistemi anlatılmış. Ayrıca sitenin CEO ile röportaj yapılmış... 200 maaşlı toplam dünyanın farklı ülkelerinden 2000 çalışan olduğunu söylüyor... Demekki 1800 gönüllü tercüman var... Sistem iyi düşünülmüş Wikidipeiadan esinlenmiş demek.

Ali Dincer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bedava olması bir artı, hemde büyük bir artı

Reaksiyon puanı
0
Bence olur... Geçen Cumartesi TV nette bir haber izledim bu siteyle alakalı, araştırdım ilk sayfada SDN geldi:) Siteyi sizmi kurdunuz? Kurcaladım biraz güzel birşeye benziyor

Son mesajlar