Türkiye'nin Yeni Sosyal Paylaşım Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

_Hayali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siteyi hazır bi' scriptle kurmak, onu bi' proje yapmaz. Ufak yerel bi' topluluk sitesi olur yalnızca. Piyasadakilerden farklı bi' sistem tasarlayıp, bunu kendin kodladığın zaman ona proje denebilir ancak.
Sharetronix kullanan çok miktarda Türk sitesi mevcut.

Thockskreegn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam farklı bir proje olmadan ve bu kadar rakip varken, internette varolmak çok zor. Yine de umarım başarılı olursunuz.
Teşekkürler :)

Siteyi hazır bi' scriptle kurmak, onu bi' proje yapmaz. Ufak yerel bi' topluluk sitesi olur yalnızca. Piyasadakilerden farklı bi' sistem tasarlayıp, bunu kendin kodladığın zaman ona proje denebilir ancak.
Sharetronix kullanan çok miktarda Türk sitesi mevcut.
Amacımızda bu zaten kardesim ileriye dönük :)

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
artık olan şeyleri yapmaktan vazgeçsek te biraz iyi şeyler yapsak bence daha iyi olur :)

sermander

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba arkadaşın sitesi için düşüncelerinize göz attım eleştirileriniz degere alınacak eleştriler www.hedefinibul.com için fikirleriniz ne olabilir. Teşekkür ederim.

Thockskreegn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha çok çalışman gerek hocam. :)
Anladım Teşekkürler hocam :)

Arkadaşlar Merhaba arkadaşın sitesi için düşüncelerinize göz attım eleştirileriniz degere alınacak eleştriler www.hedefinibul.com için fikirleriniz ne olabilir. Teşekkür ederim.
O arkadasın hayal gucunede kalmış ama kardesim olsa olsa gelecekteki hedefler veya mesleklerle ilgili birsey olur şahsi kanaatim :) mesela kurs eğitimi olabilir, veya navigasyon uygulamasıda olabilir :D

Xycodi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence Türk yapımı olup olmaması önemli değil; biraz daha yaratıcılık katarsanız çorbanın içine elbet bir gün herkes gelip tadacaktır. Ayrıca zaten açık kaynak bir proje olduğu için biraz geliştirip sponsor arayabilirsiniz. Büyük düşünmek kazandırır :)

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
üye oldum grup bile kurdum hadi hayırlısı ilgi ve çalışma devam ederse reklam da var ;)

azkader

Asistan
Reaksiyon puanı
0
üye sistemini anlayamadim eposta adresini yaziyorsun öylemi üye olunuyor

Thockskreegn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

fthkrdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herşey güzelde twitteri geçmesi biraz "imkansız" gibi bişey :)