Türkiyenin En Sık Ziyaret Edilen Forum Siteleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar şunu unutmamak lazım tamam bu sıralamadaki siteler çok iyi ama benim için önemli olan bana verdiği bilgi beceri bunun için tek adres TNCTR olduğunu düşünüyorum

|SeYYaH|

Rektör
chip'in forum kısmında hareketlilik sıfıra yakın nerdeyse. in cin top oynuyor diyen arkadaş doğru söylemiş.
dh tıpkı amazon ormanları gibi, tasarım ve kullanılışlılık çok kötü. ama hareketli, cıvıl cıvıl kaynıyor. yorum yazanların yüzde 80'den fazlası 18'li yaşların altındaki ergen takımından. genelde smiley ile konuşmaya alışık, tek kelimelik -onu da doğru yazamayan- türkçe yoksunu kolaycılar...

hareketlilikle beraber kalite isteyenlerin durağı tabii ki SDN.

Nihilist

Üyecik
Donanım haber güzelde fazla absürt bilgi var. Bana yararlı olacak her şey SDN de var zaten , ama DH forumu biraz daha gelişmiş sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
r10 en son databaseyi yedeklemediği için 1,5 yıl geriye döndü yani türkiyenin en çok ziyaret edilen üstelik bu webmaster forumu daha databaseyi 1,5 yıldır yedekleyememiş 2.sıradaki donanimhaber ise ergenlerle dolu bir forum genelde konu dışı siteyi ayakta tutuyor diğer bölümler fazla aktif değil ama yaş ortalaması cidden düşük 3.sıradaki frmtr ise bilmem kaç milyon üyesi olduğu halde hala linkleri görebilmek için üyelik isteyen bir forum sitesi yani ilk 3 berbat diğer siteler gerçekten kaliteli forumlardır.

tugce80

Üyecik
ben SDN ve DH'e yenı üyeyım.özür dılerim ama çok altt forum var.inanın kayboluyorum.bence en guzel pcnet.sade ve kullanımı kolay.

Nugets

Üyecik
Wardom, Turkeyforum'un olmaması şaşırttı herhalde hitleri düştü. Tahribat'a üye olalım bakalım ilk kez duyuyorum ismini ama gerçekten iyi bir yere benziyor.

Bowen32

Doçent
ShiftDelete En iyisi :) Donanım Haber üyeliğimde var ama kullanmıyorum hiç kullanışlı değil.

djvahset

Profesör
shiftdeleteden şaşma teknoloji ve sosyal bakımdan :)

AtakanCb

Üyecik
r10 neymiş davetiye ile olunuyor falan nasıl yararlanıcaz arkadaşım.
DonanımHaberinde tasarımını beğenmiyorum bence en güzeli SDN tasarımı güzel ve ilgi var destek var yardım var kalite var abi :)

Burk.Clik

Profesör
SDN yaş ortalamasi dh ye göre daha yüksek olması sdn yi daha cazip hale getiriyor. Daha bilinçli yorumlar görmek mümkün fakat dh ye gelirsek gerçekten kullanıcı yoğunluğuna hayranım özellikle mobil cihazlar sayfasındaki yogunluga. Telefonum hakkındaki sayfaları okumam en az 10 günümü alır, sürekli güncellenen konuları var. DH nin imza olayi ve toplulukları hoşuma gidiyor. SDN hakkında acı bir gerçek varsa oda belli bir saatten sonra forumda neredeyse kimsenin bulunmaması.

engerex

Dekan
Şu anki durum SDN Chipin önüne geçmiş. TurkeyForum Chipin arkasında.

stat counter