Türkiye'nin En Kötü Forumu

Bu konuyu okuyanlar

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
hack forumlarının çoğu öyle , hepsi değil elbette

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Galiba Türkiye'de en fazla üyesi olan forum bu diye biliyorum. Ama üye sayısı forumun iyi olduğu anlamına gelmiyor. Birazdan göstereceğim fotoğraflarda bunu gösterecektir. Dünde açmıştım ama modlar küfürleri sansürlemem gerektiğini söyledi. Bende sansürleyip tekrar açıyorum.

Forumun kurucuları oyunlara hile kodluyorlar. Hileler çalışıyor ama içinde virüs dolu kimsede fark etmiyor. Hilelerin içinde virüs olduğunu söyleyenlerin konusu kurucular tarafından sövülerek kapatılıyor. Ve işte hilenin virüs totali:
VirusTotal

Herkes bu virüs totali görmesine rağmen kurucular virüs olmadığını inkar ediyor. Zaten bu hileyi indirip açtığınızda pc'nin cpu kullanımının anormal şekilde arttığını göreceksiniz. Üyeler sorunlarını söyleyince de kurucular bu şekilde tersliyor:
Ekli dosyayı görüntüle 65096
Ekli dosyayı görüntüle 65097
Ekli dosyayı görüntüle 65098
Ekli dosyayı görüntüle 65099
Ekli dosyayı görüntüle 65100
Ekli dosyayı görüntüle 65101

Daha çok ss var. Hepsini atmaya çalışsam gün biter. :) Zaten forumu merak edip girerseniz göreceksinizdir. Youtube kanalında ettiği bir küfür vardı ağır çok ağır olduğu için atmıyorum. Zaten dün açtığım konuda gören görmüştür. Sansürlemediğim gözden kaçan bi yer varsa modlar konuyu silmeden resmi silerse sevinirim.

Forum: MemoryHackers

Forumun 1 milyon üyesi var ama hepsi bot.
Forumun adını ilk defa duyuyorum.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Bulaşmayin boyle yerlere boyle seylerin icinde kötü yazılımlar var kimse bedava hile gibi şeyler yapmaz her gün haberler bas bas bağırıyor unutmadan bunu hemen polise şikayet et sana oldu kimseye olmasin

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
keyloger o sitede paylsamı bi trol atam q

SayınBezmenler

Doçent
Reaksiyon puanı
478

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bir insan neden hileye başvurur ki? Oyunlar eğlenmek için değil midir?

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Kesinlikle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

içerik denetlenmiyor, CSGO genelinde hile satan var, Küfürler, hakaretler havada uçusuyor.
Bu sitede Crack dosya paylaşan birini şikayet ettim diye 365498 gün ban yedim. Bende buraya geçiş yaptım. Bakın ne kadar güzel, hiçkimse birbirine hakaret etmiyor, sevgi saygı içindeyiz.
Küfür neymiş ki? DH Forum'da af edersiniz; ama pedofilik mesaj atan, nekrofili resimleri paylaşan bile vardı. Bizzat kendi gözlerimle gördüm. Bunları yapan üyeler, tekrar tekrar milyon defa üyelik açan üyeler. Adminler çözüm bulamadı.

Son düzenleyen moderatör:

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Küfür neymiş ki? DH Forum'da af edersiniz; ama pedofilik mesaj atan, nekrofili resimleri paylaşan bile vardı. Bizzat kendi gözlerimle gördüm. Bunları yapan üyeler, tekrar tekrar milyon defa üyelik açan üyeler. Adminler çözüm bulamadı.
Oranın adminleri de o gruptan çıkmaydı. 2015 te bir olay patlak vermişti. Hesaplar halen yerinde duruyor. Raporlamama rağmen işlem görmüyordu. Kötü bir deneyim oldu kendi açımdan. Zaten sonraki yıllar üye kaybına uğradı. Ziyaretçi sayısı dipleri gördü. Ders kitabı olarak basılıp okutulması gerekiyor bu durumun. İbret verici

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Oranın adminleri de o gruptan çıkmaydı. 2015 te bir olay patlak vermişti. Hesaplar halen yerinde duruyor. Raporlamama rağmen işlem görmüyordu. Kötü bir deneyim oldu kendi açımdan. Zaten sonraki yıllar üye kaybına uğradı. Ziyaretçi sayısı dipleri gördü. Ders kitabı olarak basılıp okutulması gerekiyor bu durumun. İbret verici
adı söyle olsun dh forum bilgisi

EditerTR

Asistan
Reaksiyon puanı
70
O siteye bende kaydoldum zamanında hile indirmek için ve zaten iyi amaçları yok ki küfür yasak olsun ayrıca hilelerinde de virüs vardı. Hile falan kodluyorlar yani siteye dava açılması lazım.
Bildiğim kadarıyla MadByte Games, Zula oyununa hile yapmaktan dava açmıştı. Adamlar oyundaki banı açma hilesi yapmıştı haketmişlerdi.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Bildiğim kadarıyla MadByte Games, Zula oyununa hile yapmaktan dava açmıştı. Adamlar oyundaki banı açma hilesi yapmıştı haketmişlerdi.
Oyundaki banı açma hilesinin yapılması mümkün değil kardeşim. Nakit, paralar ve atılan banların hepsi sunucuya bağlı olduğundan dolayı bu hilelerin yapımı imkansızdır niye sallıyorsun xd

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Oyundaki banı açma hilesinin yapılması mümkün değil kardeşim. Nakit, paralar ve atılan banların hepsi sunucuya bağlı olduğundan dolayı bu hilelerin yapımı imkansızdır niye sallıyorsun xd
Her Programın bir açığı vardır o kişi açığı bulup banını kaldırtabilir.Hatasız kul gibi hatasız program olmaz

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
bu tip hile paylaşanlar hilenin içine ya trojan ya keylogger yada arkaplanda btc kasmaya yarayan virüsten atarlar sonra url yi taratıp virüs yok derler küçük çocuklar bazende gençler indirir vede pclerine virüs bulaştırırlar bununda normalde suç sayılması lazım hem sahtekarlık hemde siber suçlar sınıfına girmekte ettikleri küfürler ise zaten çok ağır her biri küfür edince kendini birşey sanan küfürün havalı olduğunu sananlar

EditerTR

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Bilip bilmeden yazıyorsun. Zula eskiden banları HWID olarak atıyordu. Yaptıkları program HWID ID'sini değiştiriyordu. Ve insanlık imkansızında ötesine gidebilir.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Bilip bilmeden yazıyorsun. Zula eskiden banları HWID olarak atıyordu. Yaptıkları program HWID ID'sini değiştiriyordu. Ve insanlık imkansızında ötesine gidebilir.
200 Iq hwid banı kaldırmak evet mümkün. Ama hesabın banı kalkmaz. Bak anlayacağın dille söyleyim o oyuna tekrar girebilirsin ama hesap banın kalkmaz.

EditerTR

Asistan
Reaksiyon puanı
70
200 Iq hwid banı kaldırmak evet mümkün. Ama hesabın banı kalkmaz. Bak anlayacağın dille söyleyim o oyuna tekrar girebilirsin ama hesap banın kalkmaz.
Anlamadım dostum.
Afedersiniz ama MemoryHackers gibi siteler botlarla gelişmiş çocuk siteleridir. Daha kendilerini savunamadan küfür ediyorlar.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Anlamadım dostum.
Afedersiniz ama MemoryHackers gibi siteler botlarla gelişmiş aptal-aptal çocuk siteleridir. Daha kendilerini savunamadan küfür ediyorlar.
Anlamadıysan bir daha anlatayım

Oyunda 2 çeşit ban şekli vardır. Hesabına ban atılırsa o banın kaldırılması imkansıza yakın ancak hwid ban (bilgisayar banı) oluyor hwid banı kaldırmak için çeşitli programlar mevcut. O hesabınızın banınızı kaldırmaz, ancak o bilgisayarla o oyun için tekrardan hesap açabilirsiniz.

0M42

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Bu şekilde yapılan küfürlerin direk olarak ekran görüntüsünü çekip açıklamanız ile birlikte cimere gönderin. Hangi sosyal platform olursa olsun 2020 Türkiyesinde artık klavye başından insanlara sövemeyeceğini, küfür edemeyeceğini bu haysiyetsizlerin, terbiyesizlerin anlaması gerekiyor. Artık bununla ilgili bir kanunda çıktı bilginiz olsun.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Bu şekilde yapılan küfürlerin direk olarak ekran görüntüsünü çekip açıklamanız ile birlikte cimere gönderin. Hangi sosyal platform olursa olsun 2020 Türkiyesinde artık klavye başından insanlara sövemeyeceğini, küfür edemeyeceğini bu haysiyetsizlerin, terbiyesizlerin anlaması gerekiyor. Artık bununla ilgili bir kanunda çıktı bilginiz olsun.
1 yıl önceki post için geç olmadı mı?

Reaksiyon puanı
646
Galiba Türkiye'de en fazla üyesi olan forum bu diye biliyorum. Ama üye sayısı forumun iyi olduğu anlamına gelmiyor. Birazdan göstereceğim fotoğraflarda bunu gösterecektir. Dünde açmıştım ama modlar küfürleri sansürlemem gerektiğini söyledi. Bende sansürleyip tekrar açıyorum.

Forumun kurucuları oyunlara hile kodluyorlar. Hileler çalışıyor ama içinde virüs dolu kimsede fark etmiyor. Hilelerin içinde virüs olduğunu söyleyenlerin konusu kurucular tarafından sövülerek kapatılıyor. Ve işte hilenin virüs totali:
VirusTotal

Herkes bu virüs totali görmesine rağmen kurucular virüs olmadığını inkar ediyor. Zaten bu hileyi indirip açtığınızda pc'nin cpu kullanımının anormal şekilde arttığını göreceksiniz. Üyeler sorunlarını söyleyince de kurucular bu şekilde tersliyor:
Ekli dosyayı görüntüle 65096
Ekli dosyayı görüntüle 65097
Ekli dosyayı görüntüle 65098
Ekli dosyayı görüntüle 65099
Ekli dosyayı görüntüle 65100
Ekli dosyayı görüntüle 65101

Daha çok ss var. Hepsini atmaya çalışsam gün biter. :) Zaten forumu merak edip girerseniz göreceksinizdir. Youtube kanalında ettiği bir küfür vardı ağır çok ağır olduğu için atmıyorum. Zaten dün açtığım konuda gören görmüştür. Sansürlemediğim gözden kaçan bi yer varsa modlar konuyu silmeden resmi silerse sevinirim.

Forum: MemoryHackers

Forumun 1 milyon üyesi var ama hepsi bot.
virüs total ağlıyor resmen sonuça bakın