Türkiyenin bütün hackerları birleşin :)

Bu konuyu okuyanlar

ta2ccc

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Yazılımdan çok eminler anlaşılan.Uygulamayı yapan arkadaşların yorumlarını bekliyelim bakalım.Sevgi ile kalın.

NOT: Ben yazılımı indirdim.Yorumları bekliyorum.

Aşağıdaki linkte ürünün kullanma kılavuzu bulunmaktadır.

http://www.antikorugs.com/p/viewpage.php?page_id=4

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Benim yorumum da şu şekilde. Kendilerine hiç güvenmedikleri belli. Katılım şartına bakarsanız, 1 Mart ile 1 Nisan arasında yani 1 ay gibi kısa bir süre için geçerli. Deyim yerindeyse 1 Nisan şakası gibi. Ayrıca ödülü 500 lira gibi gerçek bir hacker'ın poposunu bile kımıldatmayacağı bir meblağ olarak belirlemişler. Maksatları reklam, başka bişi değil. Hadi anam başka kapıya.

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim yorumum da şu şekilde. Kendilerine hiç güvenmedikleri belli. Katılım şartına bakarsanız, 1 Mart ile 1 Nisan arasında yani 1 ay gibi kısa bir süre için geçerli. Deyim yerindeyse 1 Nisan şakası gibi. Ayrıca ödülü 500 lira gibi gerçek bir hacker'ın poposunu bile kımıldatmayacağı bir meblağ olarak belirlemişler. Maksatları reklam, başka bişi değil. Hadi anam başka kapıya.

koskoca zemana uğraşmış bu yazılım için sen zemanadan dahamı bilgilisin? keşke sende aynısını yapsanda onlar gibi konuşsan. böyle gelişmelieri küçük görmeye çalışanlara deli oluyorum. madem çok biliyorsun bana bu ülkede bu yazılmın dışında yapılmış bir tane güvenlik yazlımı göster gidip adamların elini öpeyim.

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
koskoca zemana uğraşmış bu yazılım için sen zemanadan dahamı bilgilisin? keşke sende aynısını yapsanda onlar gibi konuşsan. böyle gelişmelieri küçük görmeye çalışanlara deli oluyorum. madem çok biliyorsun bana bu ülkede bu yazılmın dışında yapılmış bir tane güvenlik yazlımı göster gidip adamların elini öpeyim.

Belki yazılımı üreten kişilerden birisindir bilmiyorum ama adama "ağır ol da molla desin" derler. Bu kadar iddialı bir yazılım üretiyorsan gelecek bütün eleştirilere de açık olacaksın. Ki benim eleştirim daha gelebilecek eleştiriler yanında çok masum kalır. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Belki yazılımı üreten kişilerden birisindir bilmiyorum ama adama "ağır ol da molla desin" derler. Bu kadar iddialı bir yazılım üretiyorsan gelecek bütün eleştirilere de açık olacaksın. Ki benim eleştirim daha gelebilecek eleştiriler yanında çok masum kalır. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

Yazılımı geliştiren kişilerden biri değilim ama yazılımı vakit buldukça test edip raporlarımı paylaşan biriyim. Ben bu yazılımı bir yıldır bilyorum, aynen senin gibi bende dalga geçmiştim bunlarla.

senin yaptığın eleştiri filan değil düpedüz b...k atmak. madem çok biliyorsun test sürümleri var bedava indir incele o zaman eleştir. oturduğun yerden artistik yapmak çok kolay.

ta2ccc

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar yorum yaparken hitab seviyemizi muhafaza edelim.Gereksiz polemiklere girmeyelim. SDN üyelerine yakışmıyor.Sevgi ile kalın.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
bütün sayfaları okuduysanız şöyle bi sonuca varırsınız

bu adamlar bizimle dalga geçiyo

neden mi?
hem kırılmaz diyolar kırılmaz dedikten sonra şunu açıklıyolar
işgücü ve bilgi kaybının en aza indirileceğinin müjdesini tüm kişi ve kurumlara bildiriyoruz.
en az demek kesinlikle kaybetmezsiniz demek değildir yani açıkları vardır bu programın

adamlara 1 ay veriyolar PARAYLA satın alcaksın sürümü diyolar sonra diyolarki EĞER BAŞARABİLİRSEN!! sana 500 lira vericez

1 ay madem başaramama gibi bi olasılık var 1 ay sonra paramızı iade et!

Zemana olaya el atmış dediniz
Ve birçok üni. ve kuruluşta kırmaya çalışmış.
Burası gayet normal,ama anormal olan tek bi notka var
Bunlar Başardı ya da BAŞARAMADI diye bişi demiyorum sadece adamların yaptığı yorumları söylüyorum (Arf teknoloji bilmemnesinin yaptığı bi yorumdur bu)
Bizi aşağılamak isteyen arkadaşlarımıza şunu söylemek istiyoruz; bizi teknolojimizle eleştirin, yukarıda da değindiğim gibi boş tenekeden çok ses çıkar.
madem sen ürününün çökerte bilceklerine inanmıyosun bunu denemek isteyen ve bi çözüm bulduğuna inanan kişileri neden aşşağılıyosun

sen ucunda (Hackerlar için ya da güvenlik şirketleri içindir bu dediğim) 500tl gibi kıyıtırı b.ktan bi ödül talep ediyosun kısa bi süre veriyosun
sonra adamlar başaramadığında da aşşağılıyosun hiç bir hacker bunları okuduktan sonra programı ne satın alır ne de kırmaya çalışır.

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bütün sayfaları okuduysanız şöyle bi sonuca varırsınız

bu adamlar bizimle dalga geçiyo

neden mi?
hem kırılmaz diyolar kırılmaz dedikten sonra şunu açıklıyolar
en az demek kesinlikle kaybetmezsiniz demek değildir yani açıkları vardır bu programın

adamlara 1 ay veriyolar PARAYLA satın alcaksın sürümü diyolar sonra diyolarki EĞER BAŞARABİLİRSEN!! sana 500 lira vericez

1 ay madem başaramama gibi bi olasılık var 1 ay sonra paramızı iade et!

Zemana olaya el atmış dediniz
Ve birçok üni. ve kuruluşta kırmaya çalışmış.
Burası gayet normal,ama anormal olan tek bi notka var
Bunlar Başardı ya da BAŞARAMADI diye bişi demiyorum sadece adamların yaptığı yorumları söylüyorum (Arf teknoloji bilmemnesinin yaptığı bi yorumdur bu)
madem sen ürününün çökerte bilceklerine inanmıyosun bunu denemek isteyen ve bi çözüm bulduğuna inanan kişileri neden aşşağılıyosun

sen ucunda (Hackerlar için ya da güvenlik şirketleri içindir bu dediğim) 500tl gibi kıyıtırı b.ktan bi ödül talep ediyosun kısa bi süre veriyosun
sonra adamlar başaramadığında da aşşağılıyosun hiç bir hacker bunları okuduktan sonra programı ne satın alır ne de kırmaya çalışır.

hadi sözlerinde haklısın diyelim, bence zaman hiçte az değil, diğer güvenlik yazılımları böyle bir kampanya başlatsın 1 ay değil 1 saat te süre versin ödülüde 500 değil 5 lira yapsın cesaretleri varsa :devil2:

sen boş konuşuyorsun. aynı adamların dediği gibi boş tenekeden çok ses çıkıyormuş :biggrin:

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Hackerler kasperksky demiyor norton demiyor.Hepsinin fethini veriyor.Bunu mu kıramayacaklar.Kıramazlarsa şaşırırım...

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
puhah gülerim sadece bu yoruma zaman az değilmiş ilk önce sen öteki şirketlerin yaptığı yarışmalara bir göz at daha sonra gel karşıma çık adamlar bırak 500 Lirayı (300-350$) adamlar BİNLERCE dolar ödül koyuyolar ve zaman kısıtlaması en az 3 ay

doğru demişler boş adamlardan boş laflar çıkar yazını tekrar oku sende anlarsın kimin boş yazdığını

ayrıca hackerları aşşalıyan bir söz daha var farkettiyseniz orda 18 yaş sınırı ve TC vatandaşı olması şartı var
Hackerlığın ya da siber ortamın DİLİ,DİNİ,MİLLETİ YOKTUR... Hackerlık Kod yazmayla ilgilidir İNDEX ATMAYA BENZEMEZZ..

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hackerler kasperksky demiyor norton demiyor.Hepsinin fethini veriyor.Bunu mu kıramayacaklar.Kıramazlarsa şaşırırım...

aynen katılıyorum ve sonucu bekliyorum, bende nacizane uğraşıyorum bakalım ne yapabilceğim :)

---------- saat 12:34 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:30 eklenmişti ----------

puhah gülerim sadece bu yoruma zaman az değilmiş ilk önce sen öteki şirketlerin yaptığı yarışmalara bir göz at daha sonra gel karşıma çık adamlar bırak 500 Lirayı (300-350$) adamlar BİNLERCE dolar ödül koyuyolar ve zaman kısıtlaması en az 3 ay

doğru demişler boş adamlardan boş laflar çıkar yazını tekrar oku sende anlarsın kimin boş yazdığını

ayrıca hackerları aşşalıyan bir söz daha var farkettiyseniz orda 18 yaş sınırı ve TC vatandaşı olması şartı var
Hackerlığın ya da siber ortamın DİLİ,DİNİ,MİLLETİ YOKTUR... Hackerlık Kod yazmayla ilgilidir İNDEX ATMAYA BENZEMEZZ..

galiba sen fantazilerini yazıyorsun. :D bi iki örnek gösterde benim gibi cahilleri aydınlat bende o yarışmalara katılayım. galiba sen o yarışmalardan epeyce para kazandın o yüzden bunu beğenmedin. birkez daha anladımki adamlar çok doğru söylemiş, boş tenekeden çook ses çıkıyormuş :biggrin:

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
aynen katılıyorum ve sonucu bekliyorum, bende nacizane uğraşıyorum bakalım ne yapabilceğim :)

---------- saat 12:34 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:30 eklenmişti ----------

galiba sen fantazilerini yazıyorsun. :D bi iki örnek gösterde benim gibi cahilleri aydınlat bende o yarışmalara katılayım. galiba sen o yarışmalardan epeyce para kazandın o yüzden bunu beğenmedin. birkez daha anladımki adamlar çok doğru söylemiş, boş tenekeden çook ses çıkıyormuş :biggrin:
:w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:
bu konuya yorum yazıp bu yarışmalardan bi haber yaşayan şahsiyet sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün :D:D:D

Araştır bakim mac'in yeni ürünleri çıktığında yaptığı yarışmaları :D:D

FANTEZİ DEDİ puhahahha ne güldüm :D:D :w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:
bu konuya yorum yazıp bu yarışmalardan bi haber yaşayan şahsiyet sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün :D:D:D

Araştır bakim mac'in yeni ürünleri çıktığında yaptığı yarışmaları :D:D

FANTEZİ DEDİ puhahahha ne güldüm :D:D :w00t::w00t::w00t::w00t::w00t:

anladığım kadarı ile sen işletim sistemleri ile güvenlik yazılımlarını ayırt edemeyecek kapasitede birisin. Şimdi düşün bakalım, işletim sisteminin kapsamı ile güvenlik yazılımın kapsamı bir olabilirmi.ayrıca konuyu güvenlik yazılımlarından alıp işletim sistemine getiren biri ancak kamera şakası olabilir.yoksa mac diye bir güvenlik yazılımı varda benimmi haberim yok.neyse kamera nerde söylede el sallayayım :dil:

s3000

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yazılımı ölümüne savunanlar ve ölümüne kötüleyenler var.
fakat gerçek şu ki;
süre gerçekten yetersiz,
asgari ücretten bile düşük ödülden bahsetmiyorum bile,
TC vatandaşı olma şartıda neyin nesi sadece Türkiye demi kullanılacak bu program,
son madde zaten herşeyi açıklıyor, yazılımı satın almakda neyin nesi bir demo vs. bişey koyarsın hackerlar onun üzerinden uğraşırlar falan filan...

neyse arkadaşlar bırakın birbirinizle didişmeyi reklamları izlediniz bitti gitti artık.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
anladığım kadarı ile sen işletim sistemleri ile güvenlik yazılımlarını ayırt edemeyecek kapasitede birisin. Şimdi düşün bakalım, işletim sisteminin kapsamı ile güvenlik yazılımın kapsamı bir olabilirmi.ayrıca konuyu güvenlik yazılımlarından alıp işletim sistemine getiren biri ancak kamera şakası olabilir.yoksa mac diye bir güvenlik yazılımı varda benimmi haberim yok.neyse kamera nerde söylede el sallayayım :dil:
işte yazılımları,hackerları sadece güvenlikten ve virüslerden sanan bir arkadaş
bak koçum sen dalgana boş ver bu işleri daha kat etceğin bi ton yol var :closedeyes:

---------- saat 12:52 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:49 eklenmişti ----------

yazılımı ölümüne savunanlar ve ölümüne kötüleyenler var.
fakat gerçek şu ki;
süre gerçekten yetersiz,
asgari ücretten bile düşük ödülden bahsetmiyorum bile,
TC vatandaşı olma şartıda neyin nesi sadece Türkiye demi kullanılacak bu program,
son madde zaten herşeyi açıklıyor, yazılımı satın almakda neyin nesi bir demo vs. bişey koyarsın hackerlar onun üzerinden uğraşırlar falan filan...

neyse arkadaşlar bırakın birbirinizle didişmeyi reklamları izlediniz bitti gitti artık.

teşekkürler valla bi saattir aynı şeyleri söylüyorumda nedense BOŞ Geliyo bazılarına :yes:

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Ben SoftProf mudur nedir kendine tester diyen bu asabi ve seviyesiz kişilikten de anladım ki bu program bir halta yaramaz. Neyse, size kendi çapınızda eğlenceler dilerim. Bir de öneri; önce adam gibi doğru dürüst Türkçe yazmayı öğrenin.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
:yes::yes::yes:
Ben SoftProf mudur nedir kendine tester diyen bu asabi ve seviyesiz kişilikten de anladım ki bu program bir halta yaramaz. Neyse, size kendi çapınızda eğlenceler dilerim. Bir de öneri; önce adam gibi doğru dürüst Türkçe yazmayı öğrenin.
:yes::yes::yes:

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
daha garpuz keseceğdigg :dil:

---------- saat 13:23 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:09 eklenmişti ----------

Hiç denemedim ama bu programı alt etmek çok zor olmasa gerek. Süre kısa artı verilen para bu işi yapanlar için para değil. Para için değilde sırf gıcıklık olsun diye kırarlar :)
Bu arada şu linki inceledim. http://www.bilgiguvenligi.gov.tr/zararli-yazilimlar/uygulama-guvenliginde-nesne-esasli-koruma.html
Programın çalışma mantığı düşündüğüme çok yakın.

Çalışma mantığı ilk düşünüldüğünde basit bir kurgu ancak bana ilginç gelen bu kadar karmaşıklığın aşılması :S
http://www.bilisimdergi.com/Nesne-Esasli-Koruma-10-1.html bu linkte tübitaktakine benzer bir açıklama daha buldum.

Her nesne kendini koruyacak denmiş. bir video buldum ve çok ilginç bence bunu herkezin incelemesi gerekir çünkü bu gerçekse ozaman gerçekten yazılım dünyasında çok şey değişebilir. http://www.cozumpark.com/antijen/antijen.html

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kırılırsa haber verin. Her ihtimalde birileri haksız çıkacak.
Ne saçma bir tartışma olmuş. Birisi paylaşmış, diğeri okumuş. Seviye düştükçe düşmüş. Yorumlar almış başını gitmiş.

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Gerçekleşmesi olası bir proje için ücretsiz ful sürüm yazılım, 1000 dolar ödül, 3 ay süre ve uluslararası olması gerekir.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
500 tlmi çok az:D

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Softprof aferin çok iyi biliyorsun programda süper hayatta kırılmaz süper bir kişiliksin yazılarının hayranıyım ne olur çık artık şurdan burası senin için fazla seviyesiz git sen nasada test yap

SoftProf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Softprof aferin çok iyi biliyorsun programda süper hayatta kırılmaz süper bir kişiliksin yazılarının hayranıyım ne olur çık artık şurdan burası senin için fazla seviyesiz git sen nasada test yap

senin gibi FORUM PROFESÖRÜ olunca orayada gideriz icabında..

Son mesajlar