Türkiye ve Eurovision 2014 - Yarışmaya Katılmalı Mıyız?

2014 Eurovision Şarkı Yarışması'na Katılmalı Mıyız?

• Katılmalıyız.

Kullanılan: 31 21.8%
  • Katılmamalıyız.

Kullanılan: 76 53.5%
  • Katılsak da olur, katılmasak da olur.

Kullanılan: 35 24.6%

• Kullanılan toplam oy
    142

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tepelii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence Katılmalıyız Orada Bütün Ülkeler Kendisini Gösterirken Benim Ülkem Neden Olmasın.Her Katılan Birinci mi Oluyor Sanki.Ne Olursa Olsun Ben Yarışmada Şarkımızı Duyunca Tüylerim Diken Diken Oluyor.. (Hangi Şarkı Olursa Olsun Bu Değişmez Benim İçin)

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Seneye de hatta bundan sonra hiç katılınmasın. Bu gereksiz yarışmayı çıkaralım hayatımızdan.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Katılmalıyız tabi neden katılmayalım bizim ne eksiğimiz var

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
eğlencesi yok artık,siyasi rant artık

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avrupa Yayın birliği (EBU) tarafından düzenlenen yarşımanın çıkışında ki ana amaç ülke televizyonları arasında ortak canlı yayın yapabilme kabiliyetini gerçekleştirme ve kaliteyi arttırmak (1950 li yıllrdan bahsediyorum) şeklinde başlamış ve günümüze şov programına dönüşerek ulaşmıştır.
Çok sesli yayına henüz geçmediğimiz dönemlerde gündemi bir hayli meşgül eden ve haddinden fazlaca önemsediğimiz bir yarışma idi.Şimdi ise genel olarak bir önemsemezlik ve hor görme ile yaklaşıyoruz.
TV dünyası için bir renk olduğunu düşündüğüm bu yarışmaya katılımın olması bize birsey kaybettirmeyecektir.Kaldıki kaliteli (en azından tüketim adına) müzikler yapıldığı takdirde izleyici tarafından takdir edileceğide kaçınılmazdır.Sadece komşular ile bir neticeye varılmaz:rolleyes:

tapmaz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim vergilerimle 1.5 milyon dolar toplayıp sonra o parayı hadiseye gibi birine verecekse katılmasın kardeş

leoh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
biz dünya üzerinde hiçbir etkinliğe katılmamalıyız. Avrupa kupalarına, olimpiyatlara, her tür spor, kültür sanat ve siyaset etkinliklerine de katılmamalıyız. dünyadan izole bir hayat yaşamalıyız. amazon ormanlarındaki kayıp monçiçiler gibi herşeyden uzak kendi içimizde yaşamalıyız. bu toplum profili bunu gerektiriyor. sakın iyi bir şeye iştirak etmeyelim.

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Soytarı yarışmasına soytarıları gönderince ne oluyor ülke mi tanınıyor tamamı ile gereksiz bir organizasyon

AsK_GRiBi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eger dogru kişiyi bulacaklarsa katılmalı derim mesela tanınmamış kişilerden ziyade tanınmış ve dünyaca ünlü kişiler katılması daha iyi olacakdır örnek veriyorum tarkanı götürsünler :))) adamı dünya seviyor belki bir ihtimal 1.olmasakda şansımız olacagını düşünüyorum katılmalıyız diyorum:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Saçma sapan bir yığın haber görmekten kurtuluyoruz. Bence katılmayalım.

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ben gidelim derim
[video=youtube;WKNRGc71hjc]http://www.youtube.com/watch?v=WKNRGc71hjc&list=TLbQOkzz0SkZwKhMJvXIijeah Ys4Z_0cb-[/video]

Gönderin bizim şalvarlı ninelerimizi oraya bunlardan daha iyi sonuç alırlar bunlarda 2. mi 3. mü ne olmuşlardı alır gelirler :D

WienWarrior

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yarışmadaki oy verme olayı adilleşmedikçe olmaz ben zaten o yarışmada her yıl bir ülkenin belirlenip o ülkenin 1. yapıldığını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...