Turkcell'e geçmek istiyorum ama...

Bu konuyu okuyanlar

Gizemli63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüiurkcell'e geçmek istiyorum ama tarifelerindeki dk, SMS ve net az olmasına rağmen çok pahalı... Ne zaman pahalı desem, onlarda ama heryerde çekiyor gibi saçma bir cevap veriyorlar...

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Ama doğru. Zaten ben de bu yüzden hattımı taşıyamıyorum Turkcellden.
Sizin bulunduğunuz yere bağlı aslında. Fazla dağ tepe gezmeyecekseniz yüksek fatura ödemeye gerek yok.

Gizemli63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama doğru. Zaten ben de bu yüzden hattımı taşıyamıyorum Turkcellden.
Sizin bulunduğunuz yere bağlı aslında. Fazla dağ tepe gezmeyecekseniz yüksek fatura ödemeye gerek yok.
Şehir merkezinde yaşayan bir öğretmenim ya. Ama arada bir anne babayı görmeye gidiliyor işte.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Pahalı değil aslında en azından karşında birşey sorduğun zaman mantıklı cevap veriyorlar istesede ucuz fiyattan veremez abonesi çok olduğu için diğer operatörlere göre rekabet açısından falan filan.Pahalı olmasının yanında adamlar mobil operatörde en iyi hızı veriyorlar gerçi sabit internete görede iyi hız veriyorlar :D

Gizemli63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pahalı değil aslında en azından karşında birşey sorduğun zaman mantıklı cevap veriyorlar istesede ucuz fiyattan veremez abonesi çok olduğu için diğer operatörlere göre rekabet açısından falan filan.Pahalı olmasının yanında adamlar mobil operatörde en iyi hızı veriyorlar gerçi sabit internete görede iyi hız veriyorlar :D

Tmm da bunu müşteriye gelirsen ekime gelmezsen... Der gibi denmez ki ?

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Turkcell in interneti genelde çok iyi çekiyor. Ve maalesef bunun da bir bedeli oluyor. ?

Reaksiyon puanı
2,554
Nasıl yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama pahalı hemde çok.
İlk ben 32 liralık hoşgeldin 4gb paketi ile başladım her yöne 500dk 1000sms 4gb internet 32tl vermiştim.Sonraki ay bittiğinde tl yükledim yenilenmedi neden çünkü bayiden yaptığım için.Diyeceksin bayiden yapma sende dijital operatörü kullan işte o zaman oluyor fakat aynı paket bu sefer 50 tl oluyor.Son 2 aydır lifecell avantaj 6gb paketi veriyor bana 6gb internet 500dk 100sms haftasonu türkcell ile sınırsız facebook Twitter içinde ayrı 2gb veriyor bu paket 40tl.Bir kere lifecell 8gb plus vermişti mesela 35 tl en güzeli oydu 8gb internet 500dk 100smsti mesela ama sonra birdaha vermediler onu bazen 6gblık pakette çıkmıyor mecbur 4gblık paketi yüklüyorum 32tlye.Ben de türk telekoma geçmeyi düşünüyorum bakalım.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
bence öyle bi hata yapma fiyatlar gerçekten çok yüksek tt varken turkcell geçilmez

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Dedikleri doğru çekim kalitesi bayağı iyi, Vodafone’nin evimde 2g (edge daha doğrusu) çekmesi kafama tak etmişti ve Turkcell’e geçmiştim. Tarifeler kat kat daha pahalı ama (özellikle BiP uygulamasının) bedavaları çok fazla

aylmz07

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Lifecell hoşgeldin paketi kullanıyorum.5gb+2gb sosyal medya+2gb haydi gel+2gb ile özel kampanyası olmak üzere toplam 11gb ana internetim var.Ayrıca sim uygulamasından her ay 2gb, Bip yıldızları her ay 2gb, paycell her ay 3gb, Bip haftanın yıldızları her ay en az 12gb, ayrıca sürpriz nokta her ay en az 2gb ve salla kazan en kötü aylık 4 gb.Ayrıca tl yüklemeye de 2 gb vs.fizy+tv+ sayarsam ortalama 40gb ı geçiyor.Bu ay ki 13 günlük kullanımın.
5509b32817b7c6993c2fe91e7c7c9ebe.jpg

Son düzenleme:

leoh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
kazıklanmak istiyorsan turkcelle geç. hiçbir zaman faturam tarifem kadar gelmedi. hep iki katı geçirdiler. çoktandır başka bir operatördeyim, nedense tarifem hiç şaşmıyor. yemişim çekme gücüne internet hızını Türkiyede iseniz hiçbir operatör doğru düzgün hizmet vermiyor.

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
ben de Turkcellliyim çekim kalitesi gerçekten çok iyi bir kere bile internetimin takıldığını hatırlamıyorum. Fiyat konusuna gelince verdikleri kaliteyi hak ediyor adamlar ama çok pahalı diye bir şey yok ihtiyaca göre tarife alıyorsun ben şuan 45 lira fatura ödüyorum gayette yetiyor hatta zaman zaman arttığıda oluyor. benim için çekim gücü önemli bir de hediyesi bol turkcellin salla kazan dijital operatör bip derken gb topluyorsun

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Turkcell candır. Çekim kalitesinden, ses kalitesine kadar oldukça iyi bir operatördür.