Turkcell'den Vodafone FreeZone'a Geçtim Geri Turkcelle Geçmeli Miyim?

Bu konuyu okuyanlar

osmangazzi5750

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Bayanlar, Turkcell'den Vodafone FreeZone'a Geçtim Geri Turkcelle Geçmeli Miyim? Lütfen Yardımcı Olun Şimdiden Teşekkürler!

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Yavaş interneti seviyorsan kullan.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
numara taşıma ara bazıları 15 gün geçmeden dönemezsin diyordu...

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
süresi var hocam o süreden sonra geçebilirsiniz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
çakallar yüzünden süre varmış bütün operatörlere tokat atan sahtekarlar yüzünden...

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Numara taşıma süresi yok sadece yeni hat alındığında 90 gün veya daha azdı galiba bir süre taşıma yapamıyorsun biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler Bayanlar, Turkcell'den Vodafone FreeZone'a Geçtim Geri Turkcelle Geçmeli Miyim? Lütfen Yardımcı Olun Şimdiden Teşekkürler!

Bu nasıl soru zaten geçmişsin kullan memnun olmaz isen geçersin. Geçmeden sorsaydın deneyimlerimizi aktarırdık abim kullandı memnun olmadı red tarifesi kullanıyordu taahhüt biter bitmez taşıdı.

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
3 ay süresi var 3 ay dolmadan dönersen seni numara taşıma olarak kabul etmez turkcell

osmangazzi5750

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Numara taşıma süresi yok sadece yeni hat alındığında 90 gün veya daha azdı galiba bir süre taşıma yapamıyorsun biliyorum.

Bu nasıl soru zaten geçmişsin kullan memnun olmaz isen geçersin. Geçmeden sorsaydın deneyimlerimizi aktarırdık abim kullandı memnun olmadı red tarifesi kullanıyordu taahhüt biter bitmez taşıdı.
Taahhüt yok bunda

Taahhüt yok bunda

Slk mısın ya

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Sorununu anlatamamışsın bu sorduğun soru Vodafone a geçmeden sorsaydın mantıklı idi.Ama şimdi geçmişsin memnun musun değilmisin bilemeyiz açıklama yapmamışsın bizlere yorum yapacak fikir verecek bir olay sunmamışsın sadece emir almak istermiş gibi sormuşsun soruyu.
Turkcell den Vodafone a geçtim geri döneyim mi? Dön diyen de olur dönme diyende peki Turkcell e dönünce Vodafone dan Turkcell e geçtim geri döneyim mi diyede sorucakmısın?

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
ben de senin gibiydim vodafone geçtim ama geçmez olaydım şehir merkezinde bile geçmiyor interneti çok yavaş whatsaap bile doğru düzgün çekmiyor. Sonra geldiğim gibi geri döndüm Turkcell'in çekim kalitesi başka operatörlerde yok.

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
ben de senin gibiydim vodafone geçtim ama geçmez olaydım şehir merkezinde bile geçmiyor interneti çok yavaş whatsaap bile doğru düzgün çekmiyor. Sonra geldiğim gibi geri döndüm Turkcell'in çekim kalitesi başka operatörlerde yok.
Ben tt kullanıyorum tt bile vodafone 4.5 sinden tt nin 3 g si hızlı

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Forumda gezerken en ilgi çekici sorunun bu olduğunu fark ettim, eski bir konu da olsa merakımı gidermek için sormak istedim.

"Turkcell'den Vodafone FreeZone'a geçtim, geri Turkcell'e geçmelimiyim?" Sorun yaşadım demiyorsunuz, Şu sıkıntım oldu gibi bir şey de yok, eee geçmelimiyim sorusu neden ?
"Sürekli Turkcell'e geç diyenlerin de sanırım bulunduğu bölgede diğer operatörler çekmiyor. Vodafone ve Türk Telekom oldukça güzel alternatifler. Bulunduğunuz bölgede Türk Telekom ya da Vodafone çekiyorsa (işte, evde, bahçede) hangisi uygun geliyorsa onu kullanın. Sadece telefonun ekranında Turkcell TR yazısı için Turkcell'e geçmekte garip. 10 GB internetli pakete 100 lira isteyen bir operatör Turkcell, neymiş bip lifebox tv+ uygulamalarında şu kadar gb veriyorum(muş) VERME :)

Örnek[Benzetme]: 100 Metre ilerideki bakkala yürüyerek gitmek varken arabayla gitmek kimine havalı görünürken - kimine ise aptallık olarak görünür.
Örnek Açıklama: ( Turkcell çekim vs internet hızı güzel operatör, fakat daha uygun fiyata diğer operatör de işini görüyorsa boşa para vermenin manası yok.)

Son mesajlar