Turkcell ve Vodafone arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Merhaba arkadaşlar kullanmakta olduğum operatör Türk Telekom sözleşme bitmesine az kaldı. Turkcell ve Vodafone iki tarife arasında kaldım. İki operatöründen en az birini kullananların deneyimi nasıl? (Müşteri hizmetleri - sorun olunca çözüm - şebeke gücü - arama sırasında ses kalitesi - internet hızı gibi)

Turkcell 15 gb 1000 dakika 1000 sms 59 lira

Vodafone 15 gb 1000 dakika 250 sms 49 lira

(ayrıca tarifeye ek 20 lira ücretle sınırsız Instagram Twitter facebook paketi alınabiliyor tercihe kalmış alınırsa toplam 69 lira yapıyor)

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,932
Merhaba arkadaşlar kullanmakta olduğum operatör Türk Telekom sözleşme bitmesine az kaldı. Turkcell ve Vodafone iki tarife arasında kaldım. İki operatöründen en az birini kullananların deneyimi nasıl? (Müşteri hizmetleri - sorun olunca çözüm - şebeke gücü - arama sırasında ses kalitesi - internet hızı gibi)

(ayrıca tarifeye ek 20 lira ücretle sınırsız Instagram Twitter facebook paketi alınabiliyor tercihe kalmış alınırsa toplam 69 lira yapıyor)

Tavsiyem tt sana güzel bir teklif sunarsa kalman ikisi arasında ise ben turkcell seçerdim

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
turkcelle geç vodafpnede sıkıntı yaşardın her yerde çekmiyor.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Turkcell sinyal kalitesi olarak iyi olduğu için tercih ediyoruz. Babam yaklaşık olarak 20 yıldır Turkcell'de.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278

Her halükarda Turkcell. Vodafone hem çekmeme problemi yaşatır, hem bataryanı hızlı tüketir, satış sonrası hizmet ve destek bakımından Turkcell önde.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Aynen, zaten Türkiye'nin en eski GSM öperatörü.
Genel olarka eski her zaman iyi demek değildir ama :D Turkcell işini yapan bir operatör bana göre. Son zamanlarda müşteri temsilcilerinin konuşmaları filan bayağı iyi duruma geldi, hemen ellerinden geldiği kadar yardımcı oluyorlar. Ben vodafone de hattım için kampanyabilgisi istiyorum bayandan, banaburadan bilgi veremyiz diyor. Ben tekrar soruyorum hanımefendi vodafone faturasızdan vodafone faturalıya xxx tarifesine geçeceğim kontrol edebilir misiniz geçebilir miyim diyorum biz buradan böremiyoruz diyor.Gel de böyle bir operatörde taahhüt ver. Aman aman düşman başına.

extronaction

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Her halükarda Turkcell. Vodafone hem çekmeme problemi yaşatır, hem bataryanı hızlı tüketir, satış sonrası hizmet ve destek bakımından Turkcell önde.
İZMİR'de vodafone Bornova'da bazı yerlerde daha iyi çekiyor? turkcell edge çekerken vodafone LTE-A çekiyordu...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İZMİR'de vodafone Bornova'da bazı yerlerde daha iyi çekiyor? turkcell edge çekerken vodafone LTE-A çekiyordu...
İstisnai bir olaydır. Turkcell'e bildirin edge olarak çeken bölge büyük bir bölgeyse gerekli işlemleri yaparlar diye düşünüyorum.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Vodafone denilince şu olay aklıma geldi. Annemin telefonuna nadir bile olsa 0212 bir şey arıyor ve "Sayın müşterimiz... Vodafone'dan şu falan kampanya..." diye ayda en az 1 kere arıyorlar. Ayrıca bir keresinde 0200'lü numara aradı ve açtıktan sonra şuna benzer bir şey çıktı:

Yani bir melodi idi, her halde açtıktan sonra Vodafone (dolandırıcı da olabilir) direk müşteri hizmetlerine yönlendirmeye çalıştı ve annem dil çıkartarak telefonu kapattı. Bu olayı hiç unutmadım. ?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Her ikisini de kullanmış birisi olarak söylüyorum ki Vodafone cekmiyor bir çok yerde ama su parasına geliyor, bedavalar konusunda kesinlikle Turkcell.

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
turkcell çekim kalitesi için söyleyeceğim bir şey yok çünkü 3 operatör arasında en iyi çeken operatör. Birde en fazla hediye veren turkcell şuaralar gnç ve lifecell de uygun tarifeler var bir bak istersen