Turkcell T60 Brick Oldu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhabalar, öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Dün akşam saatlerinde turkcell t60 cihazıma internetten bulduğum romları deniyordum uyumsuz bir rom kurdum ve sanırsam hard brick oldu. Hiç bir fonksiyonu çalışmıyor şarja takınca sadece kapasitif tuşların 1 tanesinin ledi yanıyor. Biraz Araştırdım USB Jig ile yapmaya çalıştım mağlesef oda olmadı acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

Telefonun stock rom dosyasını bulup indirir misin? Sonrasında yardımcı olmaya çalışacağım.

Merhabalar, öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Dün akşam saatlerinde turkcell t60 cihazıma internetten bulduğum romları deniyordum uyumsuz bir rom kurdum ve sanırsam hard brick oldu. Hiç bir fonksiyonu çalışmıyor şarja takınca sadece kapasitif tuşların 1 tanesinin ledi yanıyor. Biraz Araştırdım USB Jig ile yapmaya çalıştım mağlesef oda olmadı acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
Jig dediğin şey samsungda olur eğer ki twrp açılıyorsa oradan işini görebilirsin yok eğer açılmıyorsa bu sefer adb ile işini görebilirisin

Telefonun ses kısma + açma tuşuna aynı anda basarak ftm yazılı ekrana kadar bekler misiniz? Eğer ftm modunda da açılmazsa maalesef beni aşar.

stat counter