Turkcell T50 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Turkcell t50 kullanıcıları soru, öneri, istek ve sorunlarini burada dile getiriyor.
emupu6aj.jpg

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Babama aldım T50 nin kamerada bi sıkıntı var bazen zoom yaparken bulanık oluyor sorun yazilimsal güncelleme şart.

MeraklıPc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldım memnunum sorusu olan arsada yanıtlıyabilirim birde gücelleme gelip gelmeme konusunda bilgisi olan varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar tlefonda bazen blutuddan müzik atılınca ses cıkmıyor aradımızda hi ses cıkmıyor sorun neden acaba bilgisi olan varmı acaba

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
T50 kamera 13 Mp ama çektiği 3 Mp, (Nokianın Eski telefonlarındaki 1.3MP kamerası bile daha iyi resim çekiyor)
T50 Kamerası dışında gayet iyi bir telefon.Şayet bu telefonu alacaksanız Kamerayı unutun.Kamerası için alacaksanız Nokiadan şaşmayın derim.

FMBabu1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler T50 şarjının yoğun kullanımda 24 saat ,telefona arada sırada bakan ve az oyun oynayanlar için şarjının 2 gün gittiği söyleniyor.Ancak t50 mi elime aldığımda internette dolaşsam bile 40 dakikada yüzde 12 azalıyor.Sürekli kullansam maksimum 6-7 saat anca gider.İşe gittiğim zaman 15 saat içinde toplam 1 saat kadar anca bakıyorum o zamanda şarjı 15 saat gidiyor.Siz de aynı sorunu yaşıyormusunuz yoksa sorun benım t50 demi ?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Beyler T50 şarjının yoğun kullanımda 24 saat ,telefona arada sırada bakan ve az oyun oynayanlar için şarjının 2 gün gittiği söyleniyor.Ancak t50 mi elime aldığımda internette dolaşsam bile 40 dakikada yüzde 12 azalıyor.Sürekli kullansam maksimum 6-7 saat anca gider.İşe gittiğim zaman 15 saat içinde toplam 1 saat kadar anca bakıyorum o zamanda şarjı 15 saat gidiyor.Siz de aynı sorunu yaşıyormusunuz yoksa sorun benım t50 demi ?

Önemli olan ekranın açık kalma süresi bunu paylaşırsanız ona göre iyimi kötümü söyleriz, ekran parlaklığınıda %40-60 arasında kullanın çok farkı var şarja.

FMBabu1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7 Saat önce şarjdan çektim ekranın açık kalma süresi 57 dakika şuan şarjım %78

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
7 Saat önce şarjdan çektim ekranın açık kalma süresi 57 dakika şuan şarjım %78

Gayet iyi, 7 saat önce şarjdan almışsınız 1 saat ekran açık kalma süresi vermiş nerdeyse %80 şarjınız var bu gayet iyi.

Biz G2'de 6-7 saat ekran açık kalma süresi alıyorduk %2-5 şarj kalıyordu.

FMBabu1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler t50 nin kulaklığının mikrofonundan sesim karşı tarafa gitmemeye başladı.Önceden gayet iyiydi ne oldu bilmiyorum.Kaç tane mikrofonu olan kulaklık taktıysam gene aynı sesim karşıya gitmiyor (ne messengerdan ne de skypedan).Format atmama rağmen sonuç aynı lütfen yardım edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende de t50 var bi kere çantamdan çıkarfdım elime aldım telefonu açtığımda ekran masmaviydi ve bozuk tv gibi gidip geliyosu birkaç saniye sonra kendine geldi neden olmuş olabilir ve bazen donuyor sizce ne yapmaam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Memnun değilim aldıgıma pişman oldum ben. Kamerası hiç güzel çekmiyor, bulanık çekiyor biraz. Ayrıca arayüz çok kötü tema kurdum öyle bir adama benzedi.

sonikku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar.yaklaşık 2 aydır t50 kullanıyorum. bu gün bir hata yaptım.daha doğrusu arkadaş yaptı.lg g2 için yazılmış olan autorec(twrp) adlı recovery menüsü uygulaması yükledi. daha sonra kurtarma menüsüne girdi ve telefonu açmaya çalıştığımda sol üstte kırmızı ışık yanıyor. telefon açılmıyor.kapanmadan önce şarjım yüzde 50 civarıydı.şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Autorec G2 için tasarlanmış twrp diye biliyorum genel olarak her android telefonda kullanılmıyor, telefonunuz brick olmuş anlaşılan servise gidicek.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bunda ses + tuşu home ve power tuşu ile bişeyler gelmiyor? takoz gt-s5360'ı göçerttim tekrar hortladı bu tuşlar ile cyancream3 ile 4.3 oldu beat li bişeyler geldi seside arttı...

yamakas-i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün telefonda dikkatimi bir şey çekti 1 aydan fazladır almışım telefonu bu aksam kamera açtım karanlık bir yeri çekerken ekranda beyaz Noktalar olduğunu farkettim hemen ölü piksel testi için Google Play dan indirdim siyahı açtığımda gözlerime inanamadım tahminen rahat 70-80 tane çok küçük beyaz Nokta vardı ama diğer beyaz mavi kırmızı ekranda belli etmiyor yani nokta gözükmüyordu şimdiye kadar ekran sağlam ancak işte sadece siyah ekranda böyle bir şeye rastladım teli daha yeni aldım ne yapmam lazım servise gondersem değişim yaparlarmi?

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Telefon kamerası dışında pek de kötü yani yok benim için ama Zenfone'lar varken bence alınmaz.
Ama nedense ağustos ayının en çok satan telefonu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende t50 kullanıyorum , tamam kamerası bi dsl değil belki ama gerekenler yapıldıgında iş görür vaziyette oluyor, telefonun kendi kamera uygulamasında sıkıntı var optikleme yapamıyor yani tam yaptıgı anda fotografı kaydettiği için net bir görüntü elde edilemiyor ben markette bi kaç uygulama inceleyerek bu sorunu çözdüm hiç aramak istemiyorsanız basit ve kullanışlı olsun diyosanız google camera iş görür , bi deneyin sonra normal kamera uygulamasıyla çekin aradaki farkı görün.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
asus zenfone'da 4g lte olsaydı iyidi T50 de var 150mbps 4g lte var...

Trigel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar fotograf cekmesini ogrenınde konusun lutfen. kamerası cekebilene gayet iyi yani...
rdN3kV.jpg

Trigel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada telefonun sarj aletinin cikis amper ve voltaj degerini bana soyleyebilecek varmi

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Gençler merhaba :)
Sonunda aldım t50 yi. Herhangi bir sorununuzda buralardayim. Ayrica merak ettiğiniz şeyleri cevaplayabilirim :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gencler bugün t50 nin üretiminin basında yer alan insanlardan biriyle expo fuarında gorustum. Telefona 4.4.4 ya da 5.0 gibi bir güncelleme planlanmiyormus haber vereyim. Ayrica kendilerine birkaç küçük tavsiyede bulundum

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Gencler bugün t50 nin üretiminin basında yer alan insanlardan biriyle expo fuarında gorustum. Telefona 4.4.4 ya da 5.0 gibi bir güncelleme planlanmiyormus haber vereyim. Ayrica kendilerine birkaç küçük tavsiyede bulundum

ne gibi güncelleme verecekler pekine gibi tavsiyelerde bulundun ve telefon hakkında ne dedi ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
ne gibi güncelleme verecekler pekine gibi tavsiyelerde bulundun ve telefon hakkında ne dedi ?
Sürüm yukseltme degil genelde hata duzeltme guncellemeleri verceklermis.
Telefon hakkinda fiyatinin 2000 tl olmadigini bu yuzden diger firmalarin amiral gemileri gibi güncelleme destegi veremeyeceklerini falan vurguladi ben de moto g örneğini soyledim.
Tavsiyelerim hakkinda Google'in arayuzu ustune bosuna kendi arayuzlerini vs kurmamalari gerektiğini, telefonda gömülü gelen uygulamalarin hepsinin silinebilir olmasi gerektigini gereksiz yazilimlarla telefonun sisirilmemesi gerektigini söyledim.
Kullanıcarin en cok sürüm guncellemesini onemsedigini arayuzde çalışmaktansa bir android 5.0 sürümü icin calismalari gerektigini hatirlattim.
Ama su dikkatimj cekti adam turkcell t50 kaca satılıyor haberi yok t fit dedim çok guzel olmamis fiyati pahali vs dedim gene yazılımına vurgu falan yspti bazi sorulara kaçamak cevap verdo açıkçası.
Daha sonra önerilerimi dikkate alacagini soyleyerek konusma bitti ve teşekkür etti.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Sürüm yukseltme degil genelde hata duzeltme guncellemeleri verceklermis.
Telefon hakkinda fiyatinin 2000 tl olmadigini bu yuzden diger firmalarin amiral gemileri gibi güncelleme destegi veremeyeceklerini falan vurguladi ben de moto g örneğini soyledim.
Tavsiyelerim hakkinda Google'in arayuzu ustune bosuna kendi arayuzlerini vs kurmamalari gerektiğini, telefonda gömülü gelen uygulamalarin hepsinin silinebilir olmasi gerektigini gereksiz yazilimlarla telefonun sisirilmemesi gerektigini söyledim.
Kullanıcarin en cok sürüm guncellemesini onemsedigini arayuzde çalışmaktansa bir android 5.0 sürümü icin calismalari gerektigini hatirlattim.
Ama su dikkatimj cekti adam turkcell t50 kaca satılıyor haberi yok t fit dedim çok guzel olmamis fiyati pahali vs dedim gene yazılımına vurgu falan yspti bazi sorulara kaçamak cevap verdo açıkçası.
Daha sonra önerilerimi dikkate alacagini soyleyerek konusma bitti ve teşekkür etti.

:D turkcell süpriz yapabilir ama az bi ihtimal neyse aralık ayı içerisinde hata düzeltme güncellemesi verecekler bunu biliyorum

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
:D turkcell süpriz yapabilir ama az bi ihtimal neyse aralık ayı içerisinde hata düzeltme güncellemesi verecekler bunu biliyorum
Adam kesin konustu 4.4.4 bile gelmez cihaza maalesef ama bu iyi bir cihaz olduğunu degistirmez :)

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Ben 5.0 bekliyorum 4.4.4 gelmicekse kotu olmus. Ölmeyiz ya bosver :)