Turkcell T-20 Alınmalımıdır ?

Bu konuyu okuyanlar

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
t-20 Sizce nawsıldır ? andriod sisteminin en son sürümüne geçiyor mu ?
Artılar nelerdir...
Eksileri nelerdir....
Yardım Pls :)

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Fena bir telefon sayılmaz türkcell'in gereksiz uygulamalarında kurtulursanız gayette iyi bir cihaz 4.0 güncellemesi gelirmi bilmem ama huawei romu ile çok hızlı çalışıyor :)

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fena bir telefon sayılmaz türkcell'in gereksiz uygulamalarında kurtulursanız gayette iyi bir cihaz 4.0 güncellemesi gelirmi bilmem ama huawei romu ile çok hızlı çalışıyor :)

anladım :D faturalı hattın yanına almayı düşünüyorum yada sony ericsson xpreia mini olabilir ama t-20 baya gözüme çarptı :d

dervisates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben turkcellden t20 aldım. Malezya rom u yukledım gayet guzel. tabi o fiyata cok fazla bır performans bekleme. ram i düşük ama idare eder. birde otomatık calısan programlar var. Ram i ve şarjı fena harcıyor. onları da kapattıgın zaman. gayet guzel. ama dedıgım gibi fazla birşey bekleme. bu arada fiberinternet e gecersenız t20 bedava :D
ekranı dokunmatigi hassasıyetınden memnun kalırsın.

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben turkcellden t20 aldım. Malezya rom u yukledım gayet guzel. tabi o fiyata cok fazla bır performans bekleme. ram i düşük ama idare eder. birde otomatık calısan programlar var. Ram i ve şarjı fena harcıyor. onları da kapattıgın zaman. gayet guzel. ama dedıgım gibi fazla birşey bekleme. bu arada fiberinternet e gecersenız t20 bedava :D
ekranı dokunmatigi hassasıyetınden memnun kalırsın.
fibere geçmeye niyetim yok şuanda :D altyapısı tam hazır değil :D ttnet'den memnunum biraz zararlı fiyatı olsada :D öle ahı sanlı bir telefon olsun istemedim ki :D Se ARC var elimde fakat serviste :D 2.hattım için istiyorum :d

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
bizim dükkana aldık 2 tane gereksiz bir telefon :) cin malı

ilteris07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben çıktı çıkalı kullanıyoyum.Yüklemediğim prg. yok gibi .Radyosunu kurdum.Fiyat/performansa göre bence fevkalade.

post34

Doçent
Reaksiyon puanı
37
Bence telefonun tek kötü yanı şarjının fazla dayanmaması ki, elimden düşmediği için o yönden telefonu da suçlayamam, android markette kaybediyorum bazen kendimi :)
android 2.3.3, hassas dokunmatik ekran, 5 mp kamera bu fiyata oldukça iyi

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence telefonun tek kötü yanı şarjının fazla dayanmaması ki, elimden düşmediği için o yönden telefonu da suçlayamam, android markette kaybediyorum bazen kendimi :)

android 4 süürmü güncelleme gelecek mi bilginiz varmı ?

--- Mesaj Güncellendi ---

Ben çıktı çıkalı kullanıyoyum.Yüklemediğim prg. yok gibi .Radyosunu kurdum.Fiyat/performansa göre bence fevkalade.
Bugün yarın almayı düşünüyorum :) oldukça olumlu yorum almaya başladım telefon hakkında :d

--- Mesaj Güncellendi ---

bizim dükkana aldık 2 tane gereksiz bir telefon :) cin malı
Çin malından kastınız nedir ? Bu dandik çin mallarından mı söz ediyorsunuz ? yoksa telefonun orjinali mi çin malı anlamış değilim ?

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201

2.3.5 e güncellendi

http://forum.shiftdelete.net/cep-te...-turkcell-t20-android-2-3-5-guncellemesi.html

android 4 süürmü güncelleme gelecek mi bilginiz varmı ?

Çin malından kastınız nedir ? Bu dandik çin mallarından mı söz ediyorsunuz ? yoksa telefonun orjinali mi çin malı anlamış değilim ?

4.0 hakkında bilinen bir açıklama yok ama donanım olarak 2.3 yüklenen telefonlara 4.0 yüklenebiliyor; belki gelir

T20 esas üreticisi Çin asıllı Huawei firması ondan bahsediyor sanırım arkadaş :)

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] Desteklerinden dolayı çok mutlu oluyorum :) Hangi Telefon Çin Malı Değil ki :D

post34

Doçent
Reaksiyon puanı
37
Bu arada benim için önemli bir ayrıntıda telefonun ses donanımı beni tatmin etmedi. İstediğim gibi dolgun bir ses elde edemedim.
Android sürümünün geleceği hakkında bi bilgim yok,
Yinede burda yazılanlar kişisel görüşlerdir, yeterince araştırma yapmalısın, yanlış yönlendirmeler olsun istemeyiz.

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence kulaklık farkı olabilir ? farklı ve kaliteli bir kulaklık kullanırsa tatmin edici bir ses alınır ?

post34

Doçent
Reaksiyon puanı
37
bence kulaklık farkı olabilir ? farklı ve kaliteli bir kulaklık kullanırsa tatmin edici bir ses alınır ?

telefonun kendi mp3 çaları biraz vasat, farklı bir programla daha iyi sonuçlar alınabilir belki

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Denemek lazım :D Bilgilerin için sağol .d

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bence alınacak telefon değil bedava geliyorsa avantadan o ayrı.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
özellikleri çok düşük özellikle ekran çözünürlüğü kötü, şuanki piyasaya göre baya baya alt model olarak kalıyor cihaz.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] un dedigi gibi evet :)

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
özellikleri çok düşük özellikle ekran çözünürlüğü kötü, şuanki piyasaya göre baya baya alt model olarak kalıyor cihaz.
Fiyatına göre uygun bir model olarak algılıyorum ben ?

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Valla T20 Kullanan arkadaşım var, kendisine birde rom attık canavar gibi telefon oldu yalan değil, t10 daki gibi dokunmatiğide abanmatik değil, ama tipini beğenmediğim için birşey diyemiyeceğim :D sev seversin o ayrı.. telefon makul yani ;)

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla T20 Kullanan arkadaşım var, kendisine birde rom attık canavar gibi telefon oldu yalan değil, t10 daki gibi dokunmatiğide abanmatik değil, ama tipini beğenmediğim için birşey diyemiyeceğim :D sev seversin o ayrı.. telefon makul yani ;)
Sağolsın :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
t 2 0miyi ben aldım ve android sürümü küçük o yüzden ve teması kötü ben bunun yerine size htc wildfire s almanızı tercih ederim t 20 alıp pişman olmayın

Clicker

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence kullanışlı bir cihaz ama çok fazla birşey beklememek gerekli :)

Son mesajlar