Turkcell SuperOnline / Trabzon

Bu konuyu okuyanlar

sametcafer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamın Aleyküm arkadaşlar.Nasılsınız,iyisiniz inşallah.
Benim bi kaç sorum olacak ;

1)Trabzon'da Soğuksu Sitesi'nde ikamet etmekteyim.Siteden FiberOptik İnternet hizmeti için izin alındı ve yöneticimiz sağolsun onay verildi.Siteye kablolar düşendi.Aradan bir süre geçti bloklara kadar kablolar ulaştı.Tekrar süre geçti apartman içine ekte olan bir kutu koydular.Sonrasında dışardan gelen fiberoptik kabloyu içine koydular kenardan astıklar.Sonrasın da da kabloları içine aldılar sanırım.Öle de kaldı.O günden sonra gelip hiçbir işlem yapılmadı.

Resim:
SuperOnline-Kutu
Bundan sonraki işlemlerin neler olduğunu hizmeti almaya nasıl başlayacağımı bilen yada bu işi benim gibi yakından takip eden arkadaşlarımız yazarlarsa çok iyi olur.

2)Turkcell SuperOnline Beşirli semtinden beri geliyorlar.Kendi altyapısını oluştururyor.Sizce kullanmalımıyım ? Kullanan arkadaşlar(özellikle de Trabzon'da kullanan var ise) olumlu ve olumsuz olarak görüşlerini bildirirlerse çok mutlu olacağım.

3)Edindiğim bilgilere göre Modem yerine Router veriyorlarmış.Bununla ilgili SuperOnline'nin verdiği Routerlardan hangisi seçmeliyim ?

4)Bahsedilen kutudan evime nasıl bir yol izleyecek ?

5) Tarif paketleri nasıl ? Ben ne yazıkki TTNet kullanmaktayım.Aboneliğimi onlar mı kapatacak ben mi başvuracam.Bu işlemleri de anlatırlarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum hepinize.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
senin birşey yapmana gerek yok bağlantı olduğu zaman kapı kapı gezip tt netten süper online geçmen için kanpanya yapıyorlar. 3 -5 bedava yok tel.bedava.ttnet cayma bedeli ödeniyor .cep tel bedava vs.....anlaşmaya bağlı.aynı süreci ben yaşadım.7 aydır kullanıyorum süper....:biggrin: