Turkcell Superonline Sağolsun...

Sizce Turkcell Fazla Hız Veriyor mu?

• Evet

Kullanılan: 3 37.5%
  • Hayır

Kullanılan: 5 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Daha Fibernet altyapısı gelmediğinden dolayı 16 mbps'lik paketim bulunmaktaydı. Normalde 100 GB olan AKK'yi doldurduğum için hızımın 5mbps'e düşmesi gerekirken bu civarlarda... Bir arkadaşım da Superonline bağlattığında 50 mbps'lik paket satın almıştı, fakat aldığı hız 64-70 mbps civarlarındaydı... Superonline fazla hız veriyor derlerdide inanmazdım vay be... :D
Fikri olan arkadaşlar konuya buyursun.

turkcell.png

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Superonline ya çok iyi ya çok kötü oluyor. 35 Mbps fiber kullanıp ara sıra 100-100 simetrik bağlantı alan kişiler tanıyorum. Yani olabilecek birşey ama tamamen şans..

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Superonline ya çok iyi ya çok kötü oluyor. 35 Mbps fiber kullanıp ara sıra 100-100 simetrik bağlantı alan kişiler tanıyorum. Yani olabilecek birşey ama tamamen şans..
Bilemiyeceğim de 16 mbps almam gerekirken, 30 küsur alıyorum... Faturama da birşey yansımıyor, sabit 61.90 TL... :) ''Böyle durum yaşayan arkadaşlarının fikrini almak amacı ile, konuya davet ediyorum''.

faruk05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
saat 2 ile 6 arası akk'ye yansımadığı için o hızları alıyorsunuz siz birde sabah test edin :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama mesela internet bozuk olduğu zamanlar 4 gb internet gönderiyorlardı bana o çok güzeldi ama çok kopma sorunu yaşıyordum durmadan özür dileriz 4 gb internet gönderelim diyorlardı bende ttnete geçtim.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
saat 2 ile 6 arası akk'ye yansımadığı için o hızları alıyorsunuz siz birde sabah test edin :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama mesela internet bozuk olduğu zamanlar 4 gb internet gönderiyorlardı bana o çok güzeldi ama çok kopma sorunu yaşıyordum durmadan özür dileriz 4 gb internet gönderelim diyorlardı bende ttnete geçtim.
Yalnız paylaştığım saate bakarsanız 2-6 arası olmayacağını anlayacaksınız. :) Bu arada o 2-6 arası değil, 2-8 arası olacak. :)

faruk05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yalnız paylaştığım saate bakarsanız 2-6 arası olmayacağını anlayacaksınız. :) Bu arada o 2-6 arası değil, 2-8 arası olacak. :)

Belki önceden hız testi yaptınız bilemeyiz değil mi ? Farketmez isterse 2-8 arası akk olmasın durmadan kopma olduktan sonra neye yarar internet...
Bu arada niye böyle bir konuyu açtığınızı da anlamadım. TTnaetçiler de o zaman ttnet çok iyi diye başlık açsın....

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
niyese Turkcell benim kişisel hattın internetini kısıyor 3mbps üzeri vermiyor...

moon9999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuyu görünce yazabilmek için üye oldum.
Adsl kullanıyorum, fiber gece kuşu tarifesi vardı 69TL idi, kentsel dönüşüm nedeniyle taşınınca adsl ve 59TL oldu. Günün birinde biri aradı dedi ki; sizi kurumsal üye yapalım 10TL kadar düşer fiyatı. Fiyat düşecekse tamam dedim. Aradan 4 ay kadar geçti, ödenmiş faturalara bir bakayım dedim (otomatik ödemede olduğundan arada bir bakıyorum). 68 ödemişim, 64 ödemişim, arada ceza yemişim 24 de oradan geçirmişler vs.. Neyse, çağrı merkezini aradım durumu anlattım ve beni bireysel aboneliğime geri döndürün dedim (bireysel abonelik numaramla da hala bireysel siteye giriş yapabiliyorum). Bir dilekçe yazın iletişim formuna ekleyin dediler. Yaptım. 17/07/17 tarihinde yaptım. Bugüne kadar hala kurumsal abonelik tipini değiştirtmeyi başaramadım. Yazışmaların ve çağrı merkezini aramalarımın sayısını artık unuttum, o kadar çok ki; Tırtkcell paketimin en az iki aylık olanı buna gitmiştir. Hala sonuç yok. Superonline'ı iptal ettireyim dedim 800TL cayma bedeli çıkardılar ben de mecburen abonelik süresi dolana kadar kalayım dedim. Küfür etmedim mi, ettim elbette ama içimden.

Tırtcell ve Superonline faturalarına bakınca şunu görüyoruz (diğerleri böyle mi bilmiyorum ben yıllardır tırtcell ve zıpıronline kullanıyorum);
Size aylık mesela, 59TL diyor fakat orada yazan 99TL, indirimli fiyatı 59TL. Bu durumda siz aboneliği iptal ettirmek istediğinizde; aaaa ben sana indirim yapmıştım, o zaman indirimleri geri alıp benim belirlediğim gerçek fiyatı geçiririm sana.