Turkcell Superonline Nakil İşlemi

Bu konuyu okuyanlar

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Eylül 2011'den beri superonline fiber interneti kullanıyorum. 24 ay taahhütüm var. abone olurken öğrenci olduğumu belirttim ve nakil işleminin nasıl olacağını sordum taşınma ihitmalime karşı. şimdi ağustos ayında yeni bir eve taşınıyorum ve nakil talebinde bulundum. yeni evde fiber olduğunu sadece nakil için 100 TL kurulum ücreti alacaklarını söylediler. Bu ne şimdi? Abone olurken nakili ücretsiz yapabilirsiniz demişlerdi. Şikayetvar.com'da bunun gibi onlarca şikayet mevcut. Modemim bende, eve kablo çekilmiş vaziyette, tek yapacakları kabloyu modeme takmak ancak 100 lira para istiyorlar. soygun resmen.

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Kururulum ücreti olarak alıyorlar. Aynı durum bende oldu fakat yeni taşındığım yerde fiber olmadığından Superonline ADSL'e geçicim ücretsiz sağlandı. Hatta yanlışlıkla birden fazla modem gönderildi :D

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
25 lira al 30 lira al anlarım da 100 lira kurulum ücreti nedir arkadaş ya

poyrazl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Süperonline bu... düşmeyegör.. pazarlama elemanları müşterileri aldatıp paket satıyorlar. çok uğraştım bende.. aldığım kampanya ya 20 mbps hız 25 gb akk denildi, meğer 20mbps hız 10 gb akk varmış. şikayet ettim birşey yapamayız dediler..

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
aynen dediğin gibi pazarlama elemanları yağlıyor ballıyor öyle satıyor ürünü. ancak daha sonra müşteri hizmetlerine şikayet ettiğimde size yanlış bilgi verilmiş diyor.
sorun pazarlama elemanlarında. bunlara bi çözüm bulunmalı

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Bu biraz sizin birazda superonline'nin hatası. Paket almadan önce müşteri hizmetlerini arayın en ince ayrıntısına kadar öğrenin herşeyi. Görüşmenizin tarihini ve saatini not alın. Pazarlama elemanları dediğiniz kişiler günlük yevmiye ile çalışıp ekmek paralarını çıkarıyorlar. Bilgisizler bu konuda.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ben daha once kullanmistim sonra iptal ettirmistim. bi gun yine kampanyasiz abone olim dedim kurulum icin 100 tl istediler etherneti modeme takmak icin. ben de mecbur kampanyali abonelik aldim.

mami214

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Superonline'dan geldiler ve binaya kadar ücretsiz fiber hat çektiklerini ve isteyenlerin dairelerine'de bu bağlantıların yapılacağı söylendi bende superonline geçsem mi yoksa ttnet'te kalmaya devam mı etsem kararsız kaldım hizmeti nasıl arkadaşlar satış sonrası teknik destek, müşteri hizmetleri, hızlar söylendiği gibi karşılanıyor mu sizin yorumunuz nedir?

AHT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunun icin sanırım duzeltecekler aynı bina icersinden 3. kattan 5 kata cıktıgınız zamanda 100 lira ilçe il değiştirsenizdfe 100 lira kurulum ucreti alıyolar zaten bunlar bayiye yansıyor superonlinenın kendi butcesine yansımamakta ortada bi dengesizlik var ben bayiye gidip gorustugumde bayide cok fazla şikayet oldugunu bunu duzelteeceklerini soylediler.