Turkcell Superbox

Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Evimin bulunduğu yerde altyapı sorunu olduğu için başvurduğum çözümlerden sonuncusu diyebilirim. Normal telefonun interneti bir yere kadar insanı idare ediyor, bilgisayarımdan canlı yayın olayına gireceğim için bu işi çözmem gerekiyordu. Biraz internetten yaptığım araştırmalar ve çevre yorumlarından sonra super box olayına girdim. 2 aydır falan kullanıyorum ufak tefek sorunlar dışında bir sorun yaşaamdım. Huawei’nin modemi var bir tane onu veriyorlar direkt başlattılar beni kullandırmaya. Ne kablo derdi var ne çekmiyor derdi var :)

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Anlamadığım, patır kütür çözümlediğim olaylardan biri ya Super Box. Annemler kardeşimle ben üniversiteden mezun olduktan sonra yazlığa yerleştiler. E biz de işten artakalan tatil zamanlarımızda yanlarına gidiyoruz artık. Yazlığın bulunduğu yerle altyapı yok ve internet olayı sorunlu. Annemlerle görüntülü konuşamıyoruz, kardeşimle ben gittiğimizde mağdur oluyoruz, acayip bir düğüm olan problemimizdi. Sonra merkezdeyken bi araştıralım ne yapalım derken böyle bir çözüme ulaştık patır kütür gelip verdiler modemi, şimdi cayır cayır bağlanıyoruz. Varsa almak isteyen, tavsiye edilir dostlar