Turkcell Superbox artık sınırsız!

Bu konuyu okuyanlar

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Başka baz istasyonlarında çalışacağını zannetmiyorum. Dolaşıma kapalı olması lazım, normal hatlar gibi değil hatta bildiğimiz data hatları gibi bile değil. Sim kartı vınnwifi de bile kullanamadım.

Kota aşımı öncesi ne kadar hız veriyor? Ping olarak performansı nasıl birde

yildirim2022

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Mobilde kaç görüyorsam aynısını görüyorum. Modemin konumu sabit olduğunu için biraz daha stabil gibi.

Ekli dosyalar

• 4B7A1F84-902A-442A-87A0-EDD626475540.png
    4B7A1F84-902A-442A-87A0-EDD626475540.png
    17 KB · Görüntüleme: 630

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
ping idare eder gibi.

pakete 140 tl mi veriyorsunuz? cihazın fiyatı ne kadar vınn'lar 300-400 tl vardı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde mesela sadece tatilde kullanıcam. evde ethernet var. böyle bi durum var mı?
şuan lazım oldu gibi çünkü bu meret

taahhütsüz 159 tl'ymiş taahhütlü 139 tl. modeme para verilmiyor ama çıkarsanız modemi 15 gün içinde hasarsız iade edecekmişsiniz. taahhütten cayma bedelleri yazıyor yine. birde yanında yeni hat alın diyor baya pahalıya patladı. sürekli kullanacaksanız alın

Son düzenleme:

ÖZGÖR ERDEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar. Dün akşam gelen mesaj üzerine konuyu sizlerle paylaşmak istedim. Superbox aboneleri artık kotalarını doldurduğunda 8 Mbps hızda aşım ücreti ödemeden internete bağlanmaya devam edecekler. Müşteri hizmetleri ile görüşerek hem teyit aldım hem de bütün paketler için 8 Mbps olduğunu öğrendim. Mesajın ekran görüntüsünü ekte görüntüleyebilirsiniz.
Merhaba Turkcell İletişim Merkezinden cevap olarak yazıyorum sene sonuna kadar hız limiti 8 olarak belirlendi sene sonundan sonra bittiği zaman duran paket olacak :)

Ayrıca sizin aldığınız zaman 99TL aynı paket alınabiliyordu adreste port yok hatası varise indirimli olarak yararlanabilirsiniz kullanıcı olacak müşterilerimiz tarafımca irtibata geçebilirler paket fiyatları ve abonelik için

Son düzenleme:

yildirim2022

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba Turkcell İletişim Merkezinden cevap olarak yazıyorum sene sonuna kadar hız limiti 8 olarak belirlendi sene sonundan sonra bittiği zaman duran paket olacak :)

Ayrıca sizin aldığınız zaman 99TL aynı paket alınabiliyordu adreste port yok hatası varise indirimli olarak yararlanabilirsiniz kullanıcı olacak müşterilerimiz tarafımca irtibata geçebilirler paket fiyatları ve abonelik için
Superonline abonesiydim, 16 mbps yetmediği için Superbox aldım. Superonline’ı iptal ettirirken de cayma bedeli ödemedim. Bunu da ek bir bilgi olarak yazayım.

ÖZGÖR ERDEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Superonline abonesiydim, 16 mbps yetmediği için Superbox aldım. Superonline’ı iptal ettirirken de cayma bedeli ödemedim. Bunu da ek bir bilgi olarak yazayım.
abone olarak kalmaya devam edeceğiniz için cayma bedelsiz iptal gerçekleştirme yetkilerini kullanmışlar lakin size tavsiyem 2019 başı ile AKK kaldırılacağı için superbox bu kurala uymuyor müşteriler olarak BTK şikayet bildirin sonuçta internet internettir kablolu yada baz olarak ayıramayız ev internetleri için akn yokken taşınabilir internetler için akn olması üzücü bir durum

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Merhabalar. Dün akşam gelen mesaj üzerine konuyu sizlerle paylaşmak istedim. Superbox aboneleri artık kotalarını doldurduğunda 8 Mbps hızda aşım ücreti ödemeden internete bağlanmaya devam edecekler. Müşteri hizmetleri ile görüşerek hem teyit aldım hem de bütün paketler için 8 Mbps olduğunu öğrendim. Mesajın ekran görüntüsünü ekte görüntüleyebilirsiniz.
Bence tuzak

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Turkcell İsviçre çakısı gibi çok vaat az iş...

bubilgisayar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Super BOX un Coktugunu dusunuyorum bunun baska bi acıklaması yok 15 gundur hizmet veremiyorlar

disiteknoloji

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
1 aydır kullanıyoruz keşke daha önce geçseymişiz. Böyle bir hız görmedim ben daha önce.

AwayFromTheWorld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu yüksek uploadlı paketlere internette ulaşamıyorum tüm paketlerin linkini atabilecek varmı