Turkcell Superbox artık sınırsız!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Akif52

Profesör
Tam olarak nasıl bir şey? Vınn gibi ayrı cihazı var mı? Tatil için vs uygun olabilirdide pahalı gibi

yildirim2022

Üyecik
Sürekli yer değiştiren biriyseniz kesinlikle büyük kolaylık. Sabite olan bağılımlılık, mobildeki kota sıkıntısı yok ama hibrit bir çözüm olduğu için pahalı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tam olarak nasıl bir şey? Vınn gibi ayrı cihazı var mı? Tatil için vs uygun olabilirdide pahalı gibi
Ürünün görseli sitede var zaten, öte yandan ürünü prize bağlamanız yeterli. 15-20 saniyede başlatılıyor kendiliğinden.

Son düzenleme:

Akif52

Profesör
İyimiş aslında sonsuza dek 8'e çekecekse hızı kota aşımı ardından internetim zaten 4 mbps evde bana hava hoş..

Dünyanın her yerinde çalışıyormu? yoksa turkcell baz istasyonlarının oldugu yerlermi sadece

Son düzenleme:

yildirim2022

Üyecik
Başka baz istasyonlarında çalışacağını zannetmiyorum. Dolaşıma kapalı olması lazım, normal hatlar gibi değil hatta bildiğimiz data hatları gibi bile değil. Sim kartı vınnwifi de bile kullanamadım.

Akif52

Profesör
Başka baz istasyonlarında çalışacağını zannetmiyorum. Dolaşıma kapalı olması lazım, normal hatlar gibi değil hatta bildiğimiz data hatları gibi bile değil. Sim kartı vınnwifi de bile kullanamadım.
Kota aşımı öncesi ne kadar hız veriyor? Ping olarak performansı nasıl birde

Akif52

Profesör
ping idare eder gibi.

pakete 140 tl mi veriyorsunuz? cihazın fiyatı ne kadar vınn'lar 300-400 tl vardı

Birde mesela sadece tatilde kullanıcam. evde ethernet var. böyle bi durum var mı?
şuan lazım oldu gibi çünkü bu meret

taahhütsüz 159 tl'ymiş taahhütlü 139 tl. modeme para verilmiyor ama çıkarsanız modemi 15 gün içinde hasarsız iade edecekmişsiniz. taahhütten cayma bedelleri yazıyor yine. birde yanında yeni hat alın diyor baya pahalıya patladı. sürekli kullanacaksanız alın

Son düzenleme:

ÖZGÖR ERDEM

Üyecik
Merhabalar. Dün akşam gelen mesaj üzerine konuyu sizlerle paylaşmak istedim. Superbox aboneleri artık kotalarını doldurduğunda 8 Mbps hızda aşım ücreti ödemeden internete bağlanmaya devam edecekler. Müşteri hizmetleri ile görüşerek hem teyit aldım hem de bütün paketler için 8 Mbps olduğunu öğrendim. Mesajın ekran görüntüsünü ekte görüntüleyebilirsiniz.
Merhaba Turkcell İletişim Merkezinden cevap olarak yazıyorum sene sonuna kadar hız limiti 8 olarak belirlendi sene sonundan sonra bittiği zaman duran paket olacak :)

Ayrıca sizin aldığınız zaman 99TL aynı paket alınabiliyordu adreste port yok hatası varise indirimli olarak yararlanabilirsiniz kullanıcı olacak müşterilerimiz tarafımca irtibata geçebilirler paket fiyatları ve abonelik için

Son düzenleme:

yildirim2022

Üyecik
Merhaba Turkcell İletişim Merkezinden cevap olarak yazıyorum sene sonuna kadar hız limiti 8 olarak belirlendi sene sonundan sonra bittiği zaman duran paket olacak :)

Ayrıca sizin aldığınız zaman 99TL aynı paket alınabiliyordu adreste port yok hatası varise indirimli olarak yararlanabilirsiniz kullanıcı olacak müşterilerimiz tarafımca irtibata geçebilirler paket fiyatları ve abonelik için
Superonline abonesiydim, 16 mbps yetmediği için Superbox aldım. Superonline’ı iptal ettirirken de cayma bedeli ödemedim. Bunu da ek bir bilgi olarak yazayım.

ÖZGÖR ERDEM

Üyecik
Superonline abonesiydim, 16 mbps yetmediği için Superbox aldım. Superonline’ı iptal ettirirken de cayma bedeli ödemedim. Bunu da ek bir bilgi olarak yazayım.
abone olarak kalmaya devam edeceğiniz için cayma bedelsiz iptal gerçekleştirme yetkilerini kullanmışlar lakin size tavsiyem 2019 başı ile AKK kaldırılacağı için superbox bu kurala uymuyor müşteriler olarak BTK şikayet bildirin sonuçta internet internettir kablolu yada baz olarak ayıramayız ev internetleri için akn yokken taşınabilir internetler için akn olması üzücü bir durum

stat counter