Turkcell superbox alınır mı ? Pismanlık mı?

Bu konuyu okuyanlar

meraklımelo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba. Universite ogrencisiyim ve yurtta kaliyorum. Kyk yurtlarının internetini ne siz sorun ne ben anlatayım. Çok kötü kısaca.
Malum internete ihtiyacım oluyor. Mobil interneti de bi yere kadar ve o yer çok kısa bi mesafe :)
Dolayısıyla son çare olarak superbox işine girmeyi dusunuyorum. Ama cok kararsizim.
Sikayet eden edene. Sınırsız olan pakette zte modem veriyorlarmis. Turkcell Superonline İnternet Başvurusu
Burda huawei modem gosteriliyor.
Huawei modem haliyle daha iyi.
Simdi bana ne verirler hangi modemi verirler bilmiyorum.
Sözün özü bu işe girilir mi ?
Kaşır mı?
Yoksa memnun eder mi?

Son düzenleyen moderatör:

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bu normal internetlerde de geçerli superonline olsun ttnet olsun diğer sağlayıcılar bir çok kişi memnunken bir o kadar kişide memnun değil bu superbox içinde geçerli ilk etapta alıp bir ay kullanıp deneyebilirsin işini görüyorsa devam edersin baktın çok sorun var kullanmaktan vazgeçersin..

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Merhaba. Universite ogrencisiyim ve yurtta kaliyorum. Kyk yurtlarının internetini ne siz sorun ne ben anlatayım. Çok kötü kısaca.
Malum internete ihtiyacım oluyor. Mobil interneti de bi yere kadar ve o yer çok kısa bi mesafe :)
Dolayısıyla son çare olarak superbox işine girmeyi dusunuyorum. Ama cok kararsizim.
Sikayet eden edene. Sınırsız olan pakette zte modem veriyorlarmis. Turkcell Superonline İnternet Başvurusu
Burda huawei modem gosteriliyor.
Huawei modem haliyle daha iyi.
Simdi bana ne verirler hangi modemi verirler bilmiyorum.
Sözün özü bu işe girilir mi ?
Kaşır mı?
Yoksa memnun eder mi?
Modemi almak mecburi değil diye biliyorum ama fakat (!) bazı turkcell bayileri mecbursun diyolar modem satmak için... :)

Modemi almadan eğer çift hatlı telefonun varsa ikinci hattan tak çalıştır fiyat öyle olunca, yani modemsiz olunca çok daha ucuza geliyor. Yalnız işin püf noktası modemsiz satan bayi bulmakta...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Ben Turknet kullanıcısı olarak en iyi hizmeti verdiğini düşünüyorum. Aylık fiyatlandırması uygun fakat yurtta Turkcell superbox kullanmak oldukça pahalıya patlayacaktır. Kullanacak iseniz 120 liralık sınırsız tarifeyi tavsiye ederim.

haroldfinch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kullanan arkadaşlarım beğenmediklerini söylediler. Ben de bir Turkcell Superonline kullanıcısı olarak son günlerde biraz araştırmak istiyorum, konuyu takipteyim ? :p

meraklımelo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben Turknet kullanıcısı olarak en iyi hizmeti verdiğini düşünüyorum. Aylık fiyatlandırması uygun fakat yurtta Turkcell superbox kullanmak oldukça pahalıya patlayacaktır. Kullanacak iseniz 120 liralık sınırsız tarifeyi tavsiye ederim.
Ben de evde turknet kullaniyorum fakat universite okudugum icin baska bi sehirde sikinti oluyor. Ve de yurttayken daha sikinti.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Superbox için verilen modemden biri, Huawei B618 600 Mbps 4.5G Cat.11 LTE modemidir. Donanım olarak oldukça güçlü ben de kullandım, ancak bu senin olduğun konumdaki 4,5G şebeke hızı ve yoğunluğuyla da ilgili.

Başvururken modem isteğini dile getirebilirsin, bayiye göre değişkenlik gösterebilir tabi.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
1.5 Yıllık Superbox kullanıcısıyım, tek avantajı taşınabilir olması.
Wifi konusunda çok kötü ve çok kısıtlı çekiyor. Ek olarak telefondan v.s bağlandığınızda çok yavaş, fazlasıyla yavaş sinirlenip bir günde 10 GB mobil veri kullandığımı biliyorum.
Müşteri temsilcilerine ulaşmak çok zor 48 dk bekledim geçtiğimiz hafta oradan yola çıkın. Eğer belli bir hızla alırsanız örneğin 20 MB Dowloand gibi eğer hızınız 5 MB gösteriyorsa müşteri temsilcisinin cevabı biz 20 MB kadar çıkabildiğini söylüyoruz, 20 MB olacağını söylemiyoruz diyor. Yaşadım , deneyim dersen de tahattüt alırsan 500 TL cayma bedeli ödemek zorunda kalıyorsun.
Tavsiye eder miyim ? ETMEM.
Taşınabilir bir modem istiyorsan, işine yarayabilir yada tek kişi kullanacaksan hızı yetebilir. Diğer türlü pişman olursunuz açıkcası.

zHangover

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler oturduğum mahallede boş port olmadığı için şuan internetsiziz sizce superbox alınır mı yoksa ne yapabilirim başka cevap verirseniz sevinirim

KarabelaGustavo

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Beyler oturduğum mahallede boş port olmadığı için şuan internetsiziz sizce superbox alınır mı yoksa ne yapabilirim başka cevap verirseniz sevinirim
Stabil değer vermiyor superbox kullanıcısıyım.Oyun oynarken 30, 50, 70 sürekli değişken ping değerleri bulunduğunuz bölgeye göre de hız değişiyor fiyatı da pahalı lakin bizde alt yapı yok mecbur aldık