Turkcell mobil sınırsız internet paketi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

PARAzitCELL

Profesör
müşteri hizmetlerini arayın, şu oparatörde şu hizmet var turkcell'de niye yok deyin... biraz baskı yapın , mutlaka onlarda bir paket çıkarırlar elbet! ne kadar çok aranılırsa o kadar çabuk çıkarırlar.

cngzkyz

Profesör
3 ay öncesine kadar Turkcell'den 6 gb lı bir tarife aldım. Sağolsun gelen hediyler ile ben bir türlü tarifemdeki interneti kullanamadım. Kullanabilecek gibi de görünmüyor bu gidişle. Paketimi 2 gb'a düşürdüm :D

muratflash

Rektör
Tam bilgim yok ama sınırsız olacağını sanmıyorum çünkü paket halinde satıyorlar.

pisiko_212

Asistan
Mobilde sınırsız internet demek evde sınırsız internetin bitmesi demektir.Hiç bir operatör bunu istemez.Verirlerse de bir zamanlar pttcell in verdiği gibi 128 kbps gibi bir hızla verilir.Bizzat kullanıcısıyım :)

PARAzitCELL

Profesör
Mobilde sınırsız internet demek evde sınırsız internetin bitmesi demektir.Hiç bir operatör bunu istemez.Verirlerse de bir zamanlar pttcell in verdiği gibi 128 kbps gibi bir hızla verilir.Bizzat kullanıcısıyım :)
pttcell müşteri hizmetleri ile 1-2 kez konuştum, süper 1 gb limitsiz akn li paket alırsam 10 tl ye gece 2 - 8 arası da bedeva denildi. zaten btk nın kararında da mobil hariçtir diye bir ibare yok. lütfen arayın sorun ve duyduğunuzu buraya yazınki gerçek ortaya çıksın :)

wolkhy1903

Profesör
Bak turkcell in o yönü mükemmel. Bende geçiş yapmıştım eşim kullanıyordu internetsiz paket almıştım. Eşim sürekli internette yahu dedim bu internet nereden geliyor. Sağolsun turkcell gönderiyor boyna dediydi
3 ay öncesine kadar Turkcell'den 6 gb lı bir tarife aldım. Sağolsun gelen hediyler ile ben bir türlü tarifemdeki interneti kullanamadım. Kullanabilecek gibi de görünmüyor bu gidişle. Paketimi 2 gb'a düşürdüm :D

PARAzitCELL

Profesör
pisiko arkadaş yanlış anlamadıysam pttcell kullanıyorsun ve sınırsız doğru mu ?

Çok çılgın bir paket. Aşım derdi yok sınırsız diyor ama kota dolunca hız 1kbps'ye düşürülüyormuş.
BTK'nın kararını ayaklar altına almışlar paket bitince 128Kb/s olması gerekirken bunlar 1Kbps ile interneti kesiyor spotify internet yok ezik diyor...

stat counter